Навигация по сайту

Популярные статьи

Тексти для інтернет-магазину: текстові категорії

  1. Що таке текст категорії?
  2. Як повинен виглядати текст з хорошої категорії?
  3. Як довго існує текст категорії?
  4. Що ще треба враховувати в категоріях текстів?
  5. Про автора
  6. Схожі повідомлення
  7. 10 факторів рейтингу, які ми дійсно знаємо
  8. Епізод # 0 Подумайте про SEO Podcast - Вступ

Велика частина моєї роботи - писати тексти для інтернет-магазинів . Пошукові системи продовжують витягувати інформацію про те, про що йде сторінка, здебільшого з тексту, опублікованого на сторінці. Тому має сенс розміщувати відповідні пошукові терміни, за якими має бути знайдена сторінка. Це не тільки впливає на головну сторінку магазину. Додаткова інформація, звичайно, важлива не тільки з точки зору SEO. Редакційне наповнення також надає онлайн-провайдеру можливість представити себе та свою компанію. Але всебічна оптимізація магазину не обмежується стартовою сторінкою, а поширюється на категорію і в багатьох випадках навіть на рівень продукту. Тому я сьогодні звертаюся до питання: як ви пишете текст категорії?

Що таке текст категорії?

Текст категорії - це текст, який більш детально описує продукти в категорії в інтернет-магазині і таким чином пропонує відвідувачеві сайту допомогу у виборі відповідного продукту. У багатьох інтернет-магазинах тексти категорій, однак, досить нехтують. Досвідчений очей відразу помічає, що це чистий текст SEO, який був написаний виключно для пошукової системи, а це навіть погано. Рядок пошуку тягнеться до пошукового терміна. Представлена ​​інформація не виходить за рамки звичайних речей. Додана цінність для потенційних клієнтів таких текстів рідко забезпечують.

Слід визнати, що це дуже рідко для відвідувачів магазину, оскільки дуже мало хто читає текст категорії. Кожен, хто зацікавлений у конкретному продукті, швидше шукатиме відповідну інформацію в тексті продукту. Звичайно, вони також повинні бути там. У першу чергу я помітив тексти категорій, коли сам почав писати. Зазвичай вони розміщуються настільки непомітно, що вони не відволікають від продуктів. Фактично вони написані майже виключно для пошукової системи. Тим не менш, текст категорії повинен відповідати певним вимогам, оскільки навіть Google тепер навчився розрізняти погано написаний текст SEO і потенційно змістовний текст. І хоча мета включення тексту категорії в першу чергу для отримання відвідувачів на сторінці, вона не може зашкодити зберегти їх на сторінці з корисною інформацією і заохотити їх зробити покупку. Один або інший може поглянути на текст, коли він шукає інформацію.

Як повинен виглядати текст з хорошої категорії?

Сказати, як виглядає текст ідеальної категорії, складно. Адже це завжди залежить від того, які саме продукти. В основному, вибір правильних ключових слів має вирішальне значення, і дослідження продуктів неминуче. До речі, не завадить вивчити категорії текстів конкурсу. Якщо ви зібрали відповідні терміни пошуку, ви можете почати писати. Обов'язково використовуйте правильну семантику тут . У сфері моди, наприклад, говорять жінки і чоловіки, а не чоловіки і жінки. Насправді, Google здатний аналізувати і оцінювати семантичний контекст терміна - принаймні іноді 😉

Не використовуйте тільки сам пошуковий термін, а й синоніми . Це не тільки робить ваш текст більш різноманітним, але й збільшує ймовірність того, що категорія буде знайдена серед інших ключових слів. Стиль тексту повинен бути простим і фактичним . Використовуйте рідну мову замість технічного жаргону. Потенційні клієнти шукають лампочку, а не лампочку.

Оптимізація тексту з урахуванням формули WDF * IDF, яка останнім часом була предметом суперечок в індустрії SEO, має обмежене використання для тексту категорії. Більшість текстів занадто короткі для застосування цього принципу. Тим не менш, засоби WDF * IDF можуть бути корисні для пошуку відповідної семантики для відповідного пошукового терміна.

Як довго існує текст категорії?

Неможливо зробити зв'язані заяви про довжину тексту категорії . Тексти категорій, які я пишу для наших клієнтів, варіюються від 100 до 600 слів. Однак виняток становлять тексти категорій довжиною 600 слів. В основному це від 150 до 200 слів. Правильна довжина залежить від різноманітних факторів, таких як обсяг пояснення, необхідного для кожної категорії. Що стосується технічних продуктів, то це, як правило, вище, ніж, наприклад, в одязі. Звичайно, текст повинен містити всю інформацію, що цікавить клієнта . Опишіть їх, однак, краще коротким і лаконічним, а не широким.

Незважаючи на те, що текст категорії написано в основному для пошукової системи, слід завжди стежити за своїм клієнтом . Потенційним клієнтом, який хоче замовити сукню, будуть цікаві зображення продукту. Широкий текст категорії про те, що таке сукня, і в яких випадках вона носиться, виглядає досить зайвим. Якщо ви хочете згодом купити телевізор, вас можуть зацікавити переваги та недоліки РК і плазмових пристроїв.

Вплив на довжину тексту також має місце, де він з'являється на стороні інтернет-магазину. У багатьох магазинах він стоїть збоку або нижче продуктів. Тут може бути довше. Але якщо це вище продуктів, ви вважаєте за краще вибрати більш короткий текст, тому що в іншому випадку продукти ковзають дуже далеко вниз, і тому клієнт може втратити інтерес. Якщо ваші продукти все ще потребують багато пояснення, слід розглянути інше розташування тексту. Крім того, існує також можливість не повністю відобразити текст за допомогою технічних уточнень. За бажанням відвідувача сторінки, наприклад, натиснувши на кнопку "читати більше", текст відображається на всю довжину.

Що ще треба враховувати в категоріях текстів?

Дуже популярним у операторів магазинів є замовлення категорій текстів на так званих контентних платформах в Інтернеті. Завдання буде виглядати наступним чином: Напишіть текст довжиною близько 300 слів, щільність ключових слів 3% на тему штор. Що ви очікуєте, коли ви вводите такий текст? Копірайтер не знає ні діапазону он-лайн магазину, ні особливостей окремих продуктів. Як наслідок, може бути створений лише текст, тема штор поверхово і взагалі звертається і абсолютно не додає вартості для клієнта. Якщо ви не хочете писати тексти для вашого інтернет-магазину самостійно, знайдіть час, щоб правильно розкрити копірайтер. Скажіть йому, що йому слід приділяти особливе значення. Як власник магазину у вас є зовсім інше розуміння ваших продуктів, і ви повинні поділитися цим з вашим копірайтер, навіть якщо це означає більше зусиль.

Тому при написанні тексту категорії фокус не повинен бути виключно на пошуковій оптимізації. З корисною інформацією про ваші продукти, ви можете зберегти потенційного клієнта на вашій стороні і навіть зробити покупку. Адже компетентність, що відображена у ваших текстах, передбачає компетенцію самого магазину. Поставте себе на позицію потенційного клієнта і дайте йому відповіді, які йому потрібні.

Підпишіться на нашу розсилку

Будьте в курсі і отримуйте нові повідомлення та ідеї SEOPT електронною поштою, безкоштовно!

Про автора

Велика частина моєї роботи - писати тексти для інтернет-магазинів

Хто тут пише? Мене звуть Ерен Козік, засновник та керівник SEO SEO спеціалізованого агентства інтернет-маркетингу SEOPT і вже 15 років рухаються в онлайн-індустрії. У цифровому маркетингу, особливо в області Пошукова оптимізація , Я відчуваю себе особливо вдома. Моя пристрасть до SEO Я хотів би поділитися з іншими, які зацікавлені в цій темі.Я знаю, як важко (малим) підприємцям стежити за цифровими джунглями. Ось чому я поділяю свої знання SEO в блозі і на інших каналах безкоштовно бюлетень Регулярні практичні поради, які я ніде не публікую в цій формі. Не пропустіть цю можливість для ексклюзивного контенту і підпишіться на мій SEOLetter! Якщо ви все ще маєте труднощі з впровадженням SEO для вашого проекту, просто напишіть мені рядок, і ми побачимо, як я можу вам допомогти.

Більше статей з Ерен Козік , Ерен Козік вгору LinkedIn , Ерен Козік вгору щебет ,

Схожі повідомлення

10 факторів рейтингу, які ми дійсно знаємо

Пошукова оптимізація далека від точної науки, але по суті заснована на тестах, кращих практиках, здогадах, а іноді й надії. Більше 200 різних факторів ранжирування [...]

]

Епізод # 0 Подумайте про SEO Podcast - Вступ

Transcript О, як захоплюючий мій перший епізод подкасту. Стоїть мені трохи подолання, щоб натиснути червону кнопку і опублікувати епізод. [...]

Що таке текст категорії?
Як повинен виглядати текст з хорошої категорії?
Як довго існує текст категорії?
Що ще треба враховувати в категоріях текстів?
Тому я сьогодні звертаюся до питання: як ви пишете текст категорії?
Що таке текст категорії?
Як повинен виглядати текст з хорошої категорії?
Як довго існує текст категорії?
Що ще треба враховувати в категоріях текстів?
Що ви очікуєте, коли ви вводите такий текст?