Навигация по сайту

Популярные статьи

Tele2 розширив покриття 3G в Калузькій області

Tele2, альтернативний оператор мобільного зв'язку, продовжує працювати над вдосконаленням мережі і поліпшенням якості мобільного зв'язку. У Борівському і Жуковському районах запущені нові базові станції для швидкісного мобільного інтернету. 3G-інтернет став доступний ще більш ніж 2000 жителям регіону

Протягом останніх місяців технічна служба компанії провела масштабні роботи по розширенню території покриття мережі в Борівському та Жуковському районах. Це дозволило розширити зону покриття в області та поліпшити якість зв'язку, а також забезпечити бездротовим 3G інтернетом пос.Тюніно, лучний, Вісящево, Малахове і Асеньевское. Оператор продовжує приділяти особливу увагу невеликим і віддалених населених пунктів, де наявність мережі недорогий мобільний зв'язок має особливе соціальне значення.

Також технічні фахівці компанії вже реалізували масштабну програму з оптимізації налаштувань мережевого обладнання. Установка на базові станції додаткового обладнання дозволила значно поліпшити якість сигналу і збільшити пропускну здатність каналів зв'язку в тих районах, де обсяг споживання інтернет-трафіку і число дзвінків зростає з кожним місяцем, а саме в Борівському, Малоярославецкому, Дзержинському, Жуковському районах і в м Обнінськ.

У компанії продовжать роботи по оптимізації мереж 2G і 3G в регіоні. На даний момент голосовий зв'язок доступна на території проживання більш ніж 93,7% жителів Калузької області. Мобільним інтернетом можуть користуватися більш 86,1% населення регіону.

Олександр Чепа, технічний директор калузького філії Tele2:

«Ми ретельно аналізуємо трафік в наших мережах і на підставі цих даних оптимізуємо налаштування, щоб калужане і жителі районів області могли користуватися якісним голосовим зв'язком і дійсно швидким мобільним інтернетом. Крім нашого власного моніторингу, велику роль в удосконаленні нашої мережі грають відгуки абонентів про якість зв'язку, які ми отримуємо в різних каналах - в соціальних мережах, на форумах, а також на нашому офіційному сайті. Приємно, що повідомлень про труднощі у абонентів стає все менше »

Для абонентів Tele2 пропонує три недорогих пакетних тарифу: «Чорний» , «Дуже чорний» і "Найчорніший" , «Понад чорний» . Вони розрізняються включеним в абонентську плату обсягом інтернет-трафіку, а також кількістю хвилин і SMS.