Навигация по сайту

Популярные статьи

Тема WordPress для створення цільових сторінок

  1. 25 + попередньо розроблені макети будівельника
  2. Відповідальний та готовий до використання сітківки
  3. Параметри розробки заголовків
  4. Портфоліо Тип повідомлення
  5. Тип повідомлення про подію
  6. Підтримка WooCommerce
  7. Інтеграція Mailchimp

Теми блогу / Корпоративні теми / Популярні теми / Теми портфоліо / Відповідні теми / Теми WordPress

Шукаєте більше абонентів? Послідовники соціальних медіа? Або просто збільшити трафік на ваш сайт? Якою б не була ваша мета, тема "Посадка" може допомогти вам розробити ефективну цільову сторінку для збільшення конверсії сайту. Вона поставляється з інструментом "Drag & Drop Builder" Themify, який включає всі інструменти, які вам знадобляться для створення красивих цільових сторінок. Кожна сторінка може мати різний дизайн заголовка, вибираючи з різних варіантів дизайну заголовка. Щоб полегшити вам, тема також включає в себе 23 красивих макетів, які ви можете легко імпортувати на ваш сайт. Відвідайте demo щоб побачити, що ви можете створити з темою.

25 + попередньо розроблені макети будівельника

Налаштуйте цільову сторінку за лічені хвилини, завантаживши будь-який з 25-ти вбудованих макетів Builder. Зроблено для агентств, додатків, подій, книг, продуктів, весіль, портфелів, магазинів, маркетологів, вашої особистої сторінки або навіть одного простого повного екрану. Просто увімкніть Builder, завантажте будь-який з макетів Builder, відредагуйте текст і зображення, і все готово! З попередньо розробленими макетами Builder, розробка цільової сторінки ніколи не була такою швидко і легко!

Зразки приземлення:

Відповідальний та готовий до використання сітківки

Дизайн теми є абсолютно текучим та чуйним, що відображає послідовно всі пристрої та роздільну здатність.

Параметри розробки заголовків

Ми додали різні варіанти дизайну заголовків, які нададуть вам більшу гнучкість при налаштуванні сторінки. Ці параметри дозволяють приховувати певні елементи, вибирати тип фону та конструкції, а також вибирати власні кольори заголовка. Перегляньте знімок екрана нижче, щоб побачити деякі заголовки, які ми налаштували за допомогою нових варіантів дизайну заголовка.

Портфоліо Тип повідомлення

Створіть свій портфель, щоб зробити макетування мальовничих зображень за допомогою різних розмірів зображення та домовленостей.

Тип повідомлення про подію

Простий тип посади для просування турів, концертів або будь-яких подій в цілому. Вона включає в себе відображення на карті Google розташування, дату та час Вашої події, а також посилання для відвідувачів, щоб купити квитки.

Підтримка WooCommerce

WooCommerce є популярним безкоштовним плагіном, який дозволяє легко додати повний магазин електронної комерції на ваш сайт WordPress. Ми розробили тему Landing для бездоганної роботи з WooCommerce. Наші Магазин цільової сторінки макет - приклад того, як ви можете продемонструвати свої продукти на своїй сторінці.

Інтеграція Mailchimp

Інформаційний бюлетень (список розсилки) можна додати за допомогою MailChimp, популярного постачальника послуг для надсилання інформаційних бюлетенів. Mailchimp має безкоштовний сервіс, який дозволяє безкоштовно відправляти до 20 000 абонентів (відмінно для початківців).

Вимагає : WordPress 4+
Документація : Документація приземлення

Послідовники соціальних медіа?
Або просто збільшити трафік на ваш сайт?