Навигация по сайту

Популярные статьи

The Ultimate Facebook Marketing Guide for Mobile Apps

  1. Незалежно від того, налаштовуєте ви свою першу кампанію на Facebook або вже собаку на цьому з'їли,...
  2. Хочете дізнатися більше? У App Annie є що розповісти вам

Ми раді представити вашій увазі наш останній документ для розробників - «Реклама на Facebook. Ази просування мобільних додатків » . Він незамінний, як швейцарський армійський ніж - обов'язково знайдіть йому місце серед інших ресурсів.

У цьому керівництві ми висвітлюємо основні аспекти просування мобільних додатків на Facebook, пояснюючи весь процес від початку і до кінця і детально зупиняючись на таких темах, як дослідження цільової аудиторії, таргетування, оптимізація оголошень і навіть інструменти для розширення, які дозволять економити масу часу, коли ваші справи підуть в гору. (Інерція має значення!)

Не знаєте, з чого почати, коли мова заходить про рекламу на Facebook Не знаєте, з чого почати, коли мова заходить про рекламу на Facebook? Ми про все розповіли в нашому керівництві.

Хоча це керівництво призначене для тих, хто робить свої перші кроки в рекламі додатків на Facebook, ми подбали про те, щоб додати поради і для бувалих маркетологів. Ми дізналися всі секрети у експертів з Facebook, AdQuant і інших гігантів, щоб ви отримали найактуальніші рекомендації і точки зору про те, як розробити круту рекламну кампанію для просування мобільного застосування на Facebook.

Незалежно від того, налаштовуєте ви свою першу кампанію на Facebook або вже собаку на цьому з'їли, наше керівництво розповість вам:

  • Як розробити власну унікальна торгова пропозиція (ключовий і часто упускається з виду момент!), Щоб знайти найбільш підходящих користувачів для вашого застосування.
  • Що таке «правило однієї секунди» і чому необхідно строго йому слідувати при створенні оголошення.
  • Тактичні прийоми і тести, які можна негайно застосувати для удосконалення процесу залучення користувачів і оптимізації рентабельності.
  • Кращі професійні інструменти (безкоштовні і платні), за допомогою яких можна розширити рекламні заходи в міру створення і ускладнень кампаній.
  • Поради щодо виходу на міжнародні ринки і конкретні рекомендації по просуванню в Азії, які дозволять вам охопити величезну мільярдну базу користувачів і одночасно бути впевненим, що ваші оголошення враховують особливості цього ринку.

Щоб отримати це керівництво, натисніть кнопку завантаження нижче:

І все ж кінцева мета полягає в тому, щоб користувачі встановили додаток на свої пристрої і щоб конверсія при цьому була високою. У нашому керівництві докладно розповідається, які кроки необхідно для цього зробити. Секрет криється в оптимізації ефективності оголошень і рекламного бюджету, і Facebook пропонує безліч параметрів настройки, які допоможуть з розумом витрачати бюджет. Про все це ви дізнаєтесь з керівництва.

Хочете дізнатися більше? У App Annie є що розповісти вам

Чи не пропускайте важливі новини зі світу додатків! Підпишіться на наш блог і отримуйте більше безкоштовних звітів про індустрію додатків, новин про конференціях і продуктах. Ми із задоволенням вислухаємо ваші відгуки і пропозиції (визнаємо, іноді ми не беремо до уваги деякі важливі речі). Будь ласка, поділіться з нами своїми коментарями нижче або пишіть в нашому чаті в Twitter !

Хочете дізнатися більше?
Не знаєте, з чого почати, коли мова заходить про рекламу на Facebook?
Хочете дізнатися більше?