Навигация по сайту

Популярные статьи

timeStats - компактне Chrome-розширення для обліку тривалості веб-серфінгу

Продовжую розповідати про цікаві   плагинах для Chrome Продовжую розповідати про цікаві плагинах для Chrome . До речі, скачати гугл хром можна за цим посиланням.

В Інтернеті можна знайти безліч важливих і корисних відомостей, необхідних для роботи. Проте, глобальна мережа також може негативно впливати на офісних співробітників, постійно відволікаючи їх від роботи. Подібні непорозуміння, як правило, пов'язані з тривалим перебуванням в соціальних мережах і на популярних розважальних сайтах. Загалом, корисне доповнення timeStats, сумісний з веб-оглядачем Google Chrome, дозволить кожному користувачеві максимально ефективно розпоряджатися власним часом.

Розширення timeStats призначене для швидкого обліку часу, проведеного в Інтернеті. На вимогу користувача додаток виводить на екран детальні відомості про його веб-активності за вказаний період (наприклад, за тиждень, за добу або за місяць). Отримана інформація може надаватися у вигляді спеціальних графіків, з урахуванням яких можна скласти перелік регулярно відвідуваних порталів і визначити тривалість перебування на окремих сайтах.

Варто підкреслити, що підготовка розширення до роботи виконується дуже легко. Користувачеві досить лише інсталювати доповнення з сайту Chrome Store.

Інтерфейс розширення timeStats досить компактний. Крім того, додаток не вимагає обов'язкової реєстрації на веб-порталі та абсолютно безкоштовно (на відміну від сторонніх коштів управління часом).

Також в timeStats передбачені великі можливості налаштування. Зокрема, власник комп'ютера зможе легко створювати персональні переліки винятків, вручну видаляти отримані відомості і визначати час їх зберігання. При цьому зібрану статистику можна експортувати в CSV-файл для подальшого редагування та аналізу.

Потрібно враховувати, що timeStats збирає актуальну статистику відвідувань на рівні спеціальних доменів, а не конкретних сайтів. Наприклад, timeStats може зареєструвати візит користувача на сайт «Вікіпедії», але не здатний визначити, які саме статті він читав.