Навигация по сайту

Популярные статьи

TLD SEO: Які нові домени верхнього рівня?

 1. Кращі практики для доменів та пошукової оптимізації
 2. Міф "Довжина домену - це фактор SEO" - неправильний
 3. Чи є нові домени верхнього рівня краще для SEO?
 4. Чому ви повинні використовувати нові TLD?

Після багаторічних дебатів ICANN (Інтернет-корпорація з присвоєних імен та номерів) вирішила в 2011 році прийняти нові домени верхнього рівня (TLD)
Після багаторічних дебатів ICANN (Інтернет-корпорація з присвоєних імен та номерів) вирішила в 2011 році прийняти нові домени верхнього рівня (TLD). Перші нові TLD, такі як .info, але мали лише помірний успіх. З нових доменів типу .berlin або .wien очікується значно більше. Але що ж ці нові TLD приносять з точки зору пошукової оптимізації (SEO)? Також з'ясовується, чи відіграє роль довжина імені домену в пошуковій оптимізації.

Кращі практики для доменів та пошукової оптимізації

 • Доменні імена повинні легко запам'ятовуватися
 • Ключові слова можуть мати місце в імені домену
 • Не тільки через Точна відповідність домену Google Updates , не обов'язково вибирати домен, який точно відповідає пошуковому запиту ( boot-kauf-hamburg.tld )
 • Щоб зробити доменні імена доступними для читання, слід розділити їх з "-" (не "_")
 • Якщо ви не використовуєте домен .com, рекомендується також зареєструвати його та переслати до домену, який ви використовуєте (301)
 • Це не рекомендується для доменів типу .info .name .ws тощо.
 • Довжина імені домену не має значення з точки зору SEO (тобто / це міф).

Міф "Довжина домену - це фактор SEO" - неправильний

Довжина імені домену не є фактором SEO, який відіграє певну роль у рейтингу пошукових систем (навіть не маленький). Метт Каттс сказав:

Як фактор підрахунку очок. Якщо компанія стверджує, що як факт, це буде тривожно. Основною причиною оновлення домену є, якщо це ваш основний домен, ви плануєте зберігати його на деякий час, або ви віддаєте перевагу зручності оновлення, щоб вам не потрібно було турбуватися про закінчення терміну дії вашого домену.

Чи є нові домени верхнього рівня краще для SEO?

На посаді Marketingmag.com.au говорить, що нові домени верхнього рівня автоматично підтримуються Google. Таким чином, кращі вусики, ніж .com або .de версії доменів. Адріан Кіндерсіс:

Чи буде веб-адреса нового домену TLD автоматично підтримувати Google за еквівалентом .com? Досить просто, так хочеться.

Вже рік тому керівник Google Webspam відповів, що це просто не так. Він також каже, що безглуздо реєструвати ці нові домени верхнього рівня через обіцянку кращого рейтингу. ( Відповідь Matt Cutts на Google Plus ).

Чому ви повинні використовувати нові TLD?

Для використання нових доменів верхнього рівня може бути багато вагомих причин. Звичайно, стартапи або мікросайти, або навіть багато виключно місцевих компаній, можуть використовувати домен .berlin. Якщо ви хочете підкреслити своє розташування, ви можете зробити це з домену .berlin, наприклад.
Наприклад, ви можете використовувати нові .gTLDs дуже добре для брендингу. Великі компанії вже подали свої заявки на реєстрацію (.google .amazon .apple).
Тільки надію на краще ранжування не виконує новий ДВУ.

Гей, це може вас зацікавити:

Чому ви повинні використовувати нові TLD?
Але що ж ці нові TLD приносять з точки зору пошукової оптимізації (SEO)?
Чи є нові домени верхнього рівня краще для SEO?
Com?
Чому ви повинні використовувати нові TLD?