Навигация по сайту

Популярные статьи

ТОП-10 безкоштовних сервісів для створення інфографіки

  1. Інфографіка як інструмент маркетингу
  2. 10 безкоштовних сервісів для створення інфографіки
  3. Easel.ly
  4. Piktochart
  5. Infogram
  6. Readymag
  7. Time Graphics
  8. Canva
  9. Cacoo
  10. Prezi
  11. Venngage
  12. Creately

Інфографіка дуже популярна серед блогерів і SMM-фахівців . І це зрозуміло: 65% людей віддає перевагу візуальному контенту, він набирає в 2-3 рази більше переглядів і лайків, ніж звичайна публікація.

Інфографіка - це графічне представлення складної інформації з метою чіткого і швидкого сприйняття.

На відміну від звичайних картинок інфографіка самодостатня: не вимагає додаткових описів і допоміжних записів. До особливостей інфографіки відноситься асоціативний зв'язок графічних об'єктів, користь і осмисленість, ефектне подання.

Наприклад, вам треба розповісти аудиторії, як приготувати піцу. Це можна зробити за допомогою фотографій з етапами приготування і окремим списком інгредієнтів або ж за допомогою однієї картинки із зображенням піци і підводять до неї стрілками з різними складовими. Другий варіант - це і є інфографіка.

Це цікаво: 16 потужних сервісів для SMM

Інфографіка як інструмент маркетингу

Графічний контент збільшує конверсію і кількість расшаріваніє, до того ж він краще запам'ятовується аудиторією. Через такі пости можна демонструвати експертність і підвищувати впізнаваність бренду (треба лише додати логотип або адресу сайту). Інфографіка здатна підвищити лояльність передплатників, привернути увагу нових читачів, підвищити продажі. Вона підходить для використання в співтовариствах і профілях соціальних мереж, на різних сайтах, в email-розсилках.

Ключовими форматами інфографіки є статичні та анімовані картинки, інтерактивні інтерфейси, а також відеоконтент.

Для просування проекту можна вибрати будь-який засіб візуалізації:

  • обкладинки - частина оформлення групи в соцмережах або інфопродукта (наприклад, обкладинка для Facebook );
  • чек-листи - візуальний контрольний список;
  • «Дерево рішень» - структуроване посібник з вибору товару;
  • інтелект-карти - систематизація відомостей для планування або навчання (наприклад, для створення Customer Journey Map );
  • блок-схеми - графічний алгоритм для звітів і статистики;
  • інформаційні картки - для виділення факту, ради або прикладу;
  • наочні інструкції - для швидкого вирішення проблеми користувачів;
  • загадки і комікси - для інтенсивного поширення в соціальних мережах.

Статична інфографіка з нуля під замовлення в студіях коштує 100-500 доларів. Звичайно, можна заощадити і піти на біржу фріланса - тут ціни стартують від 500 рублів. Ще один спосіб - розробляти візуальний контент самостійно за допомогою платних онлайн-сервісів, таких як Infoactive з оплатою 30 $ в місяць. Але є і більш райдужна альтернатива ...

Читайте також: Кращі онлайн-конструктори логотипів

10 безкоштовних сервісів для створення інфографіки

Сьогоднішня добірка інструментів призначена для тих, хто не володіє навичками Adobe Photoshop і не готовий витрачати гроші на візуальний контент.

Easel.ly

ly

Однозначний лідер сьогоднішнього огляду - простий і багатофункціональний. Ця платформа не русифікована. Але вона має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, тому створення картинки з нуля або на готовому шаблоні не зажадає від вас великих зусиль. Ресурс запускається як з ПК, так і з мобільних пристроїв.

За допомогою Easel.ly зручно візуалізувати звіти, хронологію подій, процеси і порівняння. Сервіс підходить для створення резюме, презентацій, доповнень до статей і доповідей - кольору, шрифти, форми, розміри, фігури, лінії і стрілки передбачають гнучкі настройки. В редакторі можна завантажувати зображення, управляти прозорістю елементів. Скачані з Easel.ly файли не мають водяних знаків.

На безкоштовному акаунті є 25 фотографій і 65 зображень, 10 шрифтів, 10 інфографіческіх шаблонів і 4 діаграми. При цьому створені на сайті проекти будуть доступні іншим користувачам.

Заплативши 4 $ в місяць, ви отримаєте в своє розпорядження більше 11 мільйонів об'єктів, 320 шаблонів, 112 шрифтів, 20 типів діаграм і графіків. В такому випадку тільки ви будете бачити створену інфографіку, до того ж стане можливий високоякісний експорт.

Piktochart

Piktochart

Ще один англомовний ресурс з багатими можливостями. Однак щоб ними скористатися, необхідно ввійти в систему. Для реєстрації підійде email або облікового запису Google, Facebook.

На момент написання статті у відкритому доступі є 13 варіантів для презентацій, 25 шаблонів для друкованої продукції (листівок, звітів, плакатів) і 9 «скелетів» безпосередньо для інфографіки. Можна також додавати в панель управління власні візуальні ефекти і створювати візуальний контент з нуля. Безкоштовно файл можна завантажити тільки в форматі PNG в нормальному або середній якості. Зверніть увагу: знизу буде додано логотип Piktochart.

Що стосується платних тарифів, в пакеті Lite за 12,5 доларів щомісяця вас чекає 600 додаткових шаблонів і можливість завантаження на 100 МБ.

Є ще пакет PRO за 24,17 $ в місяць. Він включає 600 шаблонів, завантаження 1GB зображень, експорт в PDF і HD, видалення водяного знака, персональні кольору і інші плюшки.

Це цікаво: UX / UI дизайн

Infogram

Infogram

Цей англомовний сервіс теж вимагає реєстрації - після неї ви отримаєте доступ до 37 типів інтерактивних шаблонів і 13 типів карт. На безкоштовному тарифі дозволено створювати до 10 проектів, імпортувати дані і публікувати контент в інтернеті.

Платформа підходить для малювання інтерактивних схем, діаграм, онлайн-карт. Користувач може редагувати всі елементи вибраного шаблону; додавати до нього картинки, текст і навіть відео з YouTube або Vimeo.

Платні тарифи коштують від 19 до 149 $. Всі вони передбачають:

  • доступ до 550 типам карт;
  • контроль конфіденційності;
  • можливість завантаження HD-ілюстрацій;
  • доступ до мільйона картинок і іконок;
  • використання преміум-шаблонів.

Різниця в ціні пояснюється кількістю проектів, аналітикою, впровадженням власного логотипу і призначеного для користувача дизайну.

Readymag

Readymag

Сервіс підходить для малювання презентацій, портфоліо, фотоісторій. Для його використання не потрібні спеціальні навички. Після авторизації користувачеві доступний повний функціонал редактора з можливістю зміни тексту і прозорості, вставки відео і об'єднання окремих елементів. Безкоштовна версія обмежена створенням одного проекту з 10 сторінками. Скачані файли відзначені брендингом Readymag.

Платні тарифи (від 16 $ на місяць) відкривають спільний доступ для членів вашої команди, дозволяючи працювати над необмеженою кількістю проектів з будь-яким числом сторінок. Водяний знак сервісу в такому випадку відсутня, а в інфографіку можна додавати своє доменне ім'я. До того ж підключається аналітика, настройка SEO, з'являється можливість експорту і введення коду.

Читайте також: Що таке фірмовий стиль і що в нього входить

Time Graphics

Time Graphics

Хмарний сервіс призначений для створення стрічки хронологічних подій, порівняння процесів і результатів. З його допомогою легко візуалізувати бізнес-плани або історичні дати. Інфографіку можна малювати з нуля або ж взяти за основу готові варіанти (міняти колір і текст, видаляти або додавати події, графіки, зображення і відео). Доступно спільне редагування і експорт створеного віджета на сайт у вигляді коду.

Серед переваг Time Graphics відзначимо російськомовне меню і численні інтеграції:

  • YouTube;
  • Google Таблиці;
  • Google Календар;
  • Vimeo;
  • API Звіти вашого сервера;
  • Google Search Console;
  • Google Maps;
  • Google Analytics;
  • бібліотека даних Світового Банку (статистика по країнам, регіонам).

У безкоштовному тарифі слабкий функціонал. Завантажити проект можна тільки в низькій якості і з водяним знаком. Щоб прибрати брендинг і розширити функціонал доведеться заплатити 2 долара за два тижні або внести плату за місяць, півроку, рік користування.

Canva

Canva

Це потужний онлайн-інструмент для вирішення різних дизайнерських завдань: від розробки листівок для соцмереж, логотипів до створення презентацій та іншої інфографіки. Робота російськомовного сервісу організована за принципом впровадження готових, легко шаблонів. Користувачам доступна бібліотека шрифтів, іконок і картинок, завантаження власної графіки. Можна додавати посилання на зовнішні сайти і створювати команду з 400 учасниками, щоб швидко ділитися папками і дизайнами.

PRO-акаунти дозволяють розширити галерею і впровадити елементи вашого бренду, відкривають доступ до командних функцій і експорту анімації. Крім того, вони дають можливість розсортувати контент по папках, прибирають обмеження на зберігання даних - в free-версії на це дається 1 ГБ. Щомісячна вартість - від 12,95 $ в місяць для кожного члена команди. Передбачено безкоштовний тестовий період на 30 днів.

Cacoo

Cacoo

Після швидкої реєстрації в онлайн-сервісі ви зможете формувати діаграми, карти, мережеві графіки та блок-схеми. У редакторі є 120 шаблонів, на основі яких легко створити власну інфографіку (додавати і редагувати текст, лінії, фігури, таблиці).

Cacoo відрізняється інтеграцією з хмарними сховищами і відкритим журналом змін. Є спільний командний доступ і експорт готового проекту для друку.

Безкоштовний тариф передбачає обмежений обмін схемами, створення лише шести сторінок і скачування файлів тільки в png. Розширення функціоналу обійдеться вам в 4,95 $ щомісяця для однієї людини, 18 $ для трьох осіб і 600 $ для 10 членів команди.

Prezi

Prezi

Цей онлайн-інструмент підходить і для комп'ютера, і для мобільних пристроїв. Він призначений для створення презентацій та іншої інфографіки: до обраним шаблоном можна додавати текст, анімацію, фон, фігури і елементи.

Є фільтр дизайну за колірною гамою і тематиці. Однак безкоштовна версія дає лише базові можливості для створення і зберігання одного проекту. Якщо потрібна робота над необмеженою кількістю презентацій, збільшення функціоналу і контроль конфіденційності, доведеться платити від 5 до 59 доларів в місяць. Ціна корпоративного користування - 1800-6000 $ в рік (по 600 $ для кожного співробітника).

Стаття в тему: Що таке айдентіка бренду

Venngage

Venngage

Це проста у використанні російськомовна онлайн-платформа, за допомогою якої легко створити:

  • флаєр;
  • постер;
  • бюлетень;
  • картинку для соцмереж;
  • резюме;
  • запрошення;
  • звіт;
  • презентацію;
  • інфографіку.

Після реєстрації сервіс пропонує вибрати з маси шаблонів три вподобаних варіанти - на основі цих даних згодом сформується розділ «Рекомендовані». У редакторі присутні наступні графічні інструменти: фон, текст, іконки, діаграми, карти, фото, рамки, значки і навіть інтерактив. Можна додавати зображення зі свого ПК.

Тільки інфографіка включає 12 тематичних розділів, в тому числі план-графік, годинне, статистику, процеси. Але більшість шаблонів знаходиться в платному доступі. Щомісячна ціна - 12 $ з людини або 49 $ з організації. Зручний експорт в pdf і png на безкоштовному тарифі недоступний (передбачена тільки публікація готового проекту онлайн).

Creately

Creately

За допомогою сервісу можна швидко створювати схеми і діаграми, зокрема, шляхом вибору шаблону і накладення на нього потрібної інформації. Серед особливостей Creately: можливість спільної роботи в режимі реального часу, російськомовне меню.

Free-версія дозволяє зробити до п'яти діаграм в рамках одного проекту (з нуля або за шаблоном з потрібними даними). В інфографіку дозволено додавати текст, лінії, фігури, змінювати фон, імпортувати зображення. Навіть власники безкоштовних акаунтів можуть завантажувати проекти в форматі jpeg і png.

Платна версія коштує 5 $ для індивідуального використання, а також 25-45 $ для команди з 5 і 10 осіб. Вона дозволяє створювати необмежену кількість проектів, малювати будь-яку кількість діаграм, використовувати Visio Import, експортувати файли в пріоритетному форматі.

Щоб оживити свій веб-проект і порадувати читачів, вам доведеться освоїти хоча б один з перерахованих сервісів. Але результат точно цього варто!