Навигация по сайту

Популярные статьи

ТОП 10 SEO розширень для Google Chrome

Автор: admin Дата: Вівторок, Август 24, 2015 3:18 ПП. Категорія: сервіси

За весь час своєї роботи в фарм і взагалі в онлайн-бізнесі я перепробував безліч браузерів - Netscape, Mozilla Phoenix (прототип Firefox), IE, Firefox і в цьому році я перейшов на Google Chrome. Цей перехід дуже сильно вплинув на ефективність роботи в інтернеті, частково, завдяки великій кількості розширень. Chrome стильний, зручний і швидкий - якщо ви його ще не пробували, то рекомендую вам це зробити.

Google Chrome я полюбив завдяки SEO розширень, значно пришвидшує оцінку донорів, конкурентів і бонусних хостів, на яких можна розмістити мої улюблені фарма-дорвеи. Викладаю список SEO розширень, яким я користуюся.

1. MozBar

На мій погляд, це просто найкраще SEO розширення для Google Chrome, тому саме з нього я і відкриваю список. Команда SEOmoz провела відмінну роботу над цим інструментом. Кожен, хто працює в онлайн-бізнесі просто зобов'язаний мати при собі це розширення. Я користуюся ним щодня.

2. SEO Site Tools

SEO Site Tools включає в себе 6 основних розділів:
Зовнішні дані про сторінку
елементи сторінки
Соціальні мережі
Інформація про сервер і домені
Інструменти
пропозиції

Одне з унікальних удосконалень - підсвічування доменів в Google Search, статистика соціальних мереж з Google Analytics і багато іншого. Цей інструмент також необхідний всім.

3. Note AnyWhere

Просто чудове розширення, яким я користуюся постійно. Як випливає з назви, завдяки цьому розширенню ви можете залишити записку ... Правильно, в будь-якому місці. На будь-якій сторінці, на будь-якому сайті. Залишити записку, закрити браузер, потім повернуться на цю ж сторінку і прочитати те, що ви записували. Часто використовую це розширення для того, щоб записати на головній сторінці свого блогу теми для майбутніх постів, щоб не забути вивести гроші з партнерок, щоб відправити якогось листа і т.д.

4. Firebug

Інструмент для перегляду коду сторінок, включаючи CSS і Scripts. Зручна річ, щоб перевірити, чи не закриваються чи посилання в nofollow і дізнатися, наскільки добре оптимізовані сторінки сайту конкурентів.

5. IE Tab

Ще один пережиток Firefox - IE Tab. Дозволяє переглянути сторінку «очима» IE. Використовую, щоб порівняти позиції у видачі, подивитися, як виглядає сайт з Дорвей в іншому браузері і якщо Chrome не дуже коректно відображає сторінку.

6. SEO SERP

Нещодавно натрапив на цей зручний інструмент, проте він трохи глючить. Розширення корисне і я сподіваюся, що розробники скоро виправлять проблеми. Основне призначення розширення - перевірка позицій сайту за ключовими словами. При цьому можна перевірити позиції відразу декількох сайтів по якомусь ключевику. Зручно для оцінки позицій свого сайту і сайтів конкурентів.

7. Goo.gl Shortener URL

Миттєве скорочення URL-адрес за допомогою сервісу Goo.gl - вам потрібно тільки натиснути на іконку розширення і ви відразу ж побачите скорочений URL-адресу сторінки, на якій натиснули на розширення. До речі сказати, посилання в цій статті я скорочував саме за допомогою цього розширення. Дуже економить час.

8. Screen Capture (від Google)

Більше не потрібно натискати на PrtScn і відкривати зображення в Paint для редагування (я так робив раніше). Це просте розширення дозволяє виділити необхідну область на сторінці, зробити скріншот, а потім відправити колезі по електронній пошті. Швидко і зручно.

9. Google Reader

Щоб завжди бути в курсі останніх SEO подій і тенденцій, я встановив Google Reader, з допомогою якого зручно відстежувати новини з будь-яких порталів.

10. Stay Focused

Цей інструмент дозволяє економити час, я їм зараз не користуюся, але ви можете спробувати. Суть розширення полягає в наступному - ви відводите якийсь проміжок часу на роботу з якимось сайтом. Після закінчення цього часу доступ до цього сайту блокується на якийсь час. При цьому у інструмента дуже гнучкі настройки - можна блокувати окремі домени, субдомени і сторінки.

Що таке волатильність бінарні опціони - запитаєте ви. Волатильність - ступінь руху ринку. Таким чином, чим вище даний показник, тим ринок вважається більш активним.