Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ-13 способів розкрутки каналу Instagram

 1. № 1: цукерку вибирають по обгортці
 2. № 2: контент-план з унікальними складовими
 3. № 3: стратегія «котики-собачки»
 4. № 4: хештеги і геотеги повинні бути ідеальними
 5. № 5: перелінковка у всіх можливих соціальних мережах
 6. № 7: А - активність
 7. № 8: цільова аудиторія (ЦА)
 8. № 9: використовуйте конкурси, гівевеі, проекти, марафони
 9. № 10: стрімьте!
 10. № 11: знайомтеся - SFS!
 11. № 12: друзі моїх друзів - мої друзі!
 12. № 13: використовуйте Stories
 13. І на останок…

Ми підготували для вас Лайфхак, які допоможуть вам розкрутити свій інстаграм і з аполучіть кілька додаткових тисяч передплатників навіть без реклами

Зараз Лайфхак потрібні, навіть якщо ви в тренді, фотографуєте як суперпрофі (а фотошоп ще краще), упаковуєте думку коротко і лаконічно. Але якщо ваш канал молодий, немає приросту по 100 500 фоловерів кожен день, а так хочеться ...

Загалом, все на борт! Ми проведемо невеликий лікнеп по розкрутці вашого інстаграма.

№ 1: цукерку вибирають по обгортці

Як театр починається з вішалки, так і аккаунт в Instagram - з обкладинки. Будемо чесними: якими б класними не були ваші пости, якщо аккаунт оформлений таким несмаком, їх прочитають лише деякі. Тому до оформлення потрібно підійти, як до подачі вишуканої страви.

 • Заповнюйте якомога більше полів корисною інформацією про вас (менше порожніх меню).
 • Фото на аватарке - тільки ваше, або лейбл бренду. Ніяких розмитостей або неточностей.
 • Вкажіть звідки ви і отримаєте плюс в карму від земляків.
 • Інформація про те, чим ви займаєтеся, - must have!

Інформація про те, чим ви займаєтеся, - must have

№ 2: контент-план з унікальними складовими

контент:

 1. Повинен бути!
 2. Повинен бути унікальним!

До того ж його необхідно «подавати» в правильний час і в потрібній кондиції. Пости не вашою тематики, без контролю за часом будуть провокувати публіку відписуватися (якщо користувачі вже підписані), а тих, хто не підписаний, - проходити мимо.

Що робити і як бути:

 1. Додавати тематичну, корисну і унікальну інформацію.
 2. Постити вчасно, а краще - робити зі свого поста справжній бестселер з надією на швидкий випуск нової частини з розв'язкою.
 3. Вести контент-план з темами на місяць вперед.

Обов'язково прочитайте, як правильно складати контент-план , І дотримуйтесь зазначених в статті правилам - відразу побачите, як кількість передплатників почне планомірно зростати. Але що саме зручне - ви можете створити пост на ПК за допомогою сервісу PublBox, а опублікувати цей контент вже з будь-якого іншого зручного гаджета. У чому плюси:

 • Чи не витрачаєте час на перекидання інформації з мобільного пристрою на ПК і назад.
 • Постинг в Instagram з PublBox став простіше, безпечніше і законнєє ( можна не боятися потрапити в бан ).

https://www.facebook.com/publbox/videos/1868586800127421/

Запостити в Instagram через PublBox

№ 3: стратегія «котики-собачки»

Вже хто і знає толк в добиранні потрібної кількості лайків в соцмережах, так це фотографії і колажі мімімішних котиків і собачок. Якщо раптом ваш контент-план закінчився, а потрібно швидко щось потужне і секретне - можете сміливо вдаватися до операції «котики-собачки».

Їх люблять майже всі (навіть алергіки). Але варто пам'ятати, що і серед «кошатніков» знаходяться прівереди. Тому фотки няшная собачок і котиків краще використовувати нові, інакше ризикуєте забаяніть, а це ніяк не сприятиме розкрутці вашого інстаграма.

Тому фотки няшная собачок і котиків краще використовувати нові, інакше ризикуєте забаяніть, а це ніяк не сприятиме розкрутці вашого інстаграма

№ 4: хештеги і геотеги повинні бути ідеальними

Ви знаєте, що без хештегів / геотегов в Instagram ніяк. Багато користувачів вже в курсі, що # рандомноеколічествохештеговнікчемунепріводіт ... З геотеги трохи по-іншому. Їх ставити також потрібно, але в залежності від тематики каналу можна користуватися реальною прив'язкою до певного місця або вводити в оману своїх передплатників.

Наприклад, сфотографувати квітку на клумбі, подфотошопіть його, трохи помудрувати і через Google виставити його вже «типу з іншої країни». Тут важливо, щоб, фотографуючи палісадник у бабусі в селі, випадково (спеціально) не приляже в Instagram це місце на острів в Тихому океані, що зіпсує ваш імідж на 100%.

Тому важливо користуватися:

 • спеціальними програмами, які визначать топові хештеги;
 • банальної логіки;
 • статтями PublBox, які розкажуть, як правильно ставити хештеги .

№ 5: перелінковка у всіх можливих соціальних мережах

Це один з найперших і швидких способів, який must have. На якій би ваш канал не зайшли люди, там повинні бути прямі посилання на інші ваші сторінки в соціальних мережах. Таким чином набагато більше користувачів зможуть перейти на потрібні ресурси якнайшвидше, не розшукуючи вас серед можливих конкурентів.

№ 6: фоточки, фоточки, фоточки ...

Навіщо ваші передплатники заходять в Instagram? Звичайно, побачити ваші нові фото, обговорити їх якщо не онлайн, то офлайн - точно. Зауважте: це повинні бути оригінальні, унікальні і якісні фотографії, а не веселі демотиватори, картинки або навіть гифки, які були популярні влітку 2012-го.

Люди люблять проявляти свої емоції - позитивні або негативні. А коли ви стали засобом для виплеску їх емоцій, виклавши пост з фото, скажімо, на якому зображений яскравий коктейль або вид на море, і підкресливши це лаконічною підписом і красивими хештег ... Передплатники не змусять себе чекати. Повірте, багато знаменитих блогери розкрутили свій інстаграм саме на емоційних постах.

Тут головне - тримати марку і представляти кожне фото так, немов готуєте його як картину на всесвітню виставку.

Підключити Instagram в PublBox

Крім наповнення свого Insta-каналу, потрібно працювати і з аудиторією. Як це робити?

№ 7: А - активність

Це не означає, що потрібно спамити по групах, що саме ваш канал - суперпупер. Так можна зовсім втратити лояльності своєї цільової аудиторії.

Активність складається з двох компонентів:

 • активно і щодня розміщувати пости на своєму каналі;
 • підписатися на сторінки суміжних тем і залишати коментарі до записів.

Якщо не можете визначитися, в який саме час потрібно постити, зверніться до контенту блогу PublBox, а ще точніше - до нашій статті .

№ 8: цільова аудиторія (ЦА)

Важливо не просто знати свою цільову аудиторію, але і пам'ятати про неї, працювати для неї. А саме - створювати цікавий, корисний контент. Шукати свою ЦА краще в суміжних групах, показуючи компетентність в питаннях, які там зачіпаються. Ваша активність і унікальний контент приведуть найвідданіших фоловерів.

№ 9: використовуйте конкурси, гівевеі, проекти, марафони

Для того щоб конкурс або марафон пройшов з вигодою для вас, не варто вигадувати многоходовочкі, які ваші наполеонівські плани втілять в життя. Рухайтеся поступово, не встановлюйте «план Барбаросса» в своїх марафонах. Варто всього лише запропонувати знижку або якусь річ за:

 • репости;
 • підписку;
 • фото з логотипом, хештегом.

Це приклад того, як Insta-канали набирають все більше передплатників. Найголовніше правило гівевеев та інших проектів: розіграйте безкоштовно щось цінне і ви побачите, як кількість фоловерів буде рости.

Інші цікаві варіанти розіграшів можна підглянути в нашій статті: «10 кращих ідей для конкурсів в соцмережах» .

№ 10: стрімьте!

Проводьте прямі трансляції, що розповідають про ваше особисте життя, - починаючи від розповіді про чудесне ранку, про те, як вибираєте переможця конкурсу або продаєте якусь річ (для тих, хто в Instagram займається звичайним продажем речей).

№ 11: знайомтеся - SFS!

Саме shoutout for shoutout - різновид бартеру в мережі. Ви розповідаєте про канал іншої людини, а він - про ваш. Ідеальний варіант, як пропіарити свій інстаграм. Це безкоштовно, зручно і краще, якщо робиться щиро. Наприклад, ви б'юті-блогер і розповідаєте про команду стилістів-візажистів в спільному фото. Рівно так само роблять і вони, і ви побачите, як обміняєтеся передплатниками, збільшивши їх кількість на своєму каналі.

№ 12: друзі моїх друзів - мої друзі!

Ті передплатники, які активно лайкають ваші пости і фото в стрічці, - ваші найкращі помічники. Це означає, що вони «в темі». Дізнайтеся більше лайками, а потім «пролайкайте» їх найближчих друзів і побачите, як 60--65% стануть вашими передплатниками.

№ 13: використовуйте Stories

Ця функція стала справжнім хітом в 2018 році. Якщо ви їй раптом ще не користуєтеся, то дуже даремно.

У сторізви зможете розповідати про свої акції, плани, показувати певні моменти з особистого життя, при цьому це відео буде протягом 24 годин (в залежності від налаштувань) розташовуватися вгорі стрічки користувача.

І на останок…

Щоб прокачати і розкрутити свій канал в Instagram, ставитеся до нього відповідально і просто будьте собою. Пам'ятайте - як тільки ви почали набирати передплатників, то автоматично стаєте для них близькою людиною. Так, вони не запросять вас на весілля або день народження, але стежитимуть за вашим життям, співпереживати і радіти. Зробіть собі чек-лист із зазначених вище пунктів і закохаєте в себе всіх і кожного.

Навіщо ваші передплатники заходять в Instagram?
Як це робити?