Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ 3 найшвидших тем WordPress для швидкості

  1. 3 ультрашвидкі теми WordPress
  2. Blox від ThemeZilla
  3. Френк: PJ Onori (Деякі випадкові чуваки)
  4. Як вибрати надшвидку тему WordPress

Швидкість і продуктивність веб-сайту є життєво важливими для користувальницького досвіду і SEO. Ми знайшли 3 надшвидкі теми WordPress, які суперечать цій тенденції і зосереджуються на швидкості та продуктивності.

Є багато доказів, які показують, що повільні веб-сайти відкладуть ваших відвідувачів. Подумайте про свій власний досвід - якщо веб-сайт займе більше декількох секунд для завантаження, ви не відмовляєтеся і не шукаєте іншого місця? Я, звичайно, роблю.

Це підтверджується статистикою: нещодавно я прочитав, що за кожну додаткову секунду, яку завантажує ваш сайт, показник відмов (кількість людей, які негайно залишають ваш сайт) збільшується на 7%.

Так само, як страшно, швидкість також важлива для вашого SEO (пошукова оптимізація). Сторінка швидкості була чинником в алгоритмах SEO з 2010 року . Існує доказ того, що нещодавні зміни алгоритму надавали все більше і більше повноважень швидкості та продуктивності веб-сайту. Хоча присяжних все ще немає на точні деталі, як швидкість впливає на SEO, це, безумовно, дуже важливо

3 ультрашвидкі теми WordPress

Іскри ThemeZilla

Іскри ThemeZilla

Спаркс - це чиста тема, що виглядає сучасно, з великим пробілом. За кулісами все супер-обтічно - це не кодовий і дуже швидко завантажується. Він повністю реагує (відмінно підходить для мобільних телефонів і таблиць) і, на відміну від деяких інших швидко завантажуваних тем, він насправді має багато можливостей. Sparks має блог, портфель, хороший вибір шорткодів (не переходячи зверху) - все, що вам, мабуть, знадобиться при проектуванні веб-сайту WordPress, але не більше. Це спритна тема, яка фокусується на поставленому завданні.

Дизайн поєднує в собі ефективну типографію з великою кількістю пробілів. Це має неоціненне значення для розробки швидкого веб-сайту WordPress, оскільки більшість сучасних тем вимагає безлічі зображень (і часто величезних зображень), щоб виглядати так добре, як демо-сайт теми. Зосереджуючись на словах, Спаркс виводить ваш контент на перший план і підкреслює те, що є важливим. Її приємна проста розкладка дуже добре відокремлює вміст, створюючи сайт, який є легким і професійним.

Якщо ви подивитеся за лаштунками коду, ми побачили кілька можливостей зробити Sparks ще швидше. Якщо ви налаштуєте його самостійно, ви зможете створити досить швидкий або, якщо ви користуєтеся досвідченим веб-дизайнером WordPress, вони можуть створити сайт, який буде ще швидшим.

Демонстраційний сайт Sparks займає 2,6 секунди для завантаження, в основному тому, що існує досить багато зображень. Однак ми використовували цю тему WordPress для створення сайту, який завантажується в прибл. 0,5 секунди - і це без будь-якого кешування або інших окремих модулів продуктивності.

Blox від ThemeZilla

Blox від ThemeZilla

Blox - це приваблива тема з чистим і сучасним дизайном. Проте це все-таки дуже швидко через легкий код. У порівнянні з Sparks, вона має більш позитивно незвичайну компонування, яка зробить ваш вміст виділенням. Повнорозмірні рядки дозволяють розділити домашню сторінку на окремі розділи, які привертають увагу відвідувачів. Використання сміливих кольорів і повторюваних малюнків досягає цього без необхідності великих паралаксних зображень, які настільки популярні на даний момент, і можуть уповільнити роботу вашого сайту.

Blox реагує та оптимізовано для мобільних телефонів, планшетів та інших розмірів екрана. Код є чистим і без наворотів. Як Sparks, Blox пакує у всіх функціях, які більшість сайтів WordPress потребують, не сповільнюючи. Ви можете використовувати його для розробки професійного веб-сайту WordPress, який спрощується та оптимізований для виконання.

Демо на тему Blox займає 4,07 секунди для завантаження, однак вони поміщаються в деякі великі зображення, які можна легко виключити. Як і Спаркс, досвідчений розробник WordPress знайде можливості зробити Blox ще швидше, тому це відмінний вибір.

Френк: PJ Onori (Деякі випадкові чуваки)

Френк: PJ Onori (Деякі випадкові чуваки)

Теми Sparks і Blox забезпечують гарний баланс між швидкістю, дизайном і функціями. Якщо швидкість є вашою проблемою номер один, і ви готові йти на компроміс з дизайном і можливостями для досягнення більш швидкого веб-сайту WordPress, то Френк це найкращий варіант, який я знайшов.

Франк має чистий дизайн і менш повнофункціональний, ніж багато тем, але це надзвичайно швидко. Дуже швидко.

Хоча дизайн може бути описаний як трохи датований, він добре підходить до текстового контенту з мінімальними зображеннями. Він реагує і добре працює на мобільних телефонах і планшетах. Його можна використовувати для створення гнучких макетів сторінок. Це безкоштовна тема з відкритим кодом і постійно оновлюється спільнотою WordPress. Демо-сайт Frank завантажується за 1,65 секунди.

Як вибрати надшвидку тему WordPress

На основі вищезазначеного списку, який тему WordPress слід вибрати?

Якщо ви шукаєте тему WordPress, яка легка і ультра-швидка для завантаження, сподіваюся, одна з цих тем буде придатною. Що б ви не робили, не продовжуйте Тема лісу і вибирайте тему, яка наповнена функціями - ви будете платити ціну з точки зору швидкості та продуктивності.

  • Якщо швидкість, якщо ваш більш-аркінг пріоритет, піти на Франк.
  • Якщо для вас важлива швидкість, але вам також потрібні додаткові функції, короткі коди і т.д., то подивіться на Sparks і Blox і виберіть тему з дизайном, який найкраще підходить для вас.

Якщо жодна з перерахованих вище тем не підходить, інший варіант - створити свій власний - спеціальні теми WordPress може бути неймовірно легким. Ви маєте повний контроль над якістю коду, і вам потрібно лише включити функції, які вам обов'язково потрібні, без додаткового навороту. Якщо ви шукаєте легку власну тему WordPress, то будь ласка налагодити зв'язок або ми можемо допомогти вам, налаштувавши веб-сайт за допомогою однієї з тем, рекомендованих у цій статті.

Подумайте про свій власний досвід - якщо веб-сайт займе більше декількох секунд для завантаження, ви не відмовляєтеся і не шукаєте іншого місця?