Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ-30 розширень Google Chrome SEO для блогерів і маркетологів

 1. SEO Інструменти аналізу сторінок
 2. 2. WooRank SEO & Аналіз сайту
 3. 3. Статус PageRank
 4. 4. Google Analytics
 5. Сервіс інструментів
 6. 6. SEO глобальний для пошуку Google
 7. Інструменти технічного аналізу SEO
 8. 8. Інспектор META SEO
 9. 9. Ghostery
 10. 10. Перенаправити шлях
 11. 11. Заголовки HTTP
 12. Інструменти будівельника посилань
 13. 13. Конструктор URL-адрес Google Analytics
 14. 14. NoFollow
 15. 15. Перевірте мої посилання
 16. 16. Linkclump
 17. 17. Скребок
 18. 18. Особистий список блоків
 19. Інструменти веб-розробника
 20. 19. Веб-розробник
 21. 20. Firebug
 22. 21. IE Tab
 23. 22. Wappalyzer
 24. 23. ColorZilla
 25. 24. User-Agent Switcher
 26. 25. Тест дозволу
 27. 26. Захоплення екрана

Як ви, напевно, знаєте, у Веб-магазині Chrome є багато розширень SEO

Як ви, напевно, знаєте, у Веб-магазині Chrome є багато розширень SEO. Незважаючи на те, що всі розширення класифікували, дещо важко визначити кращих серед них. Інша проблема: більшість людей не знають, чого вони хочуть. Тому я створив повний список Chrome розширення продуктивності для блогерів і також показали всі розширення, які я використовую .

Сьогодні я збираюся зосередитися тільки на плагінах SEO, і я відсортував більше 30 плагінів, які можна спробувати як SEO. Я не включаю жодних розширень, не пов'язаних з SEO, оскільки вони вже охоплені.

SEO Інструменти аналізу сторінок

1. Мозбар

Мозбар

Moz Analytics є найпопулярнішим програмним забезпеченням маркетингової аналітики серед професіоналів. І Mozbar від Moz є улюбленим розширенням Chrome майже всіх SEO. У той час як ви серфінгу в Інтернеті, Mozbar дозволяє отримати доступ до життєво важливих показників SEO на ходу. Після того як ви отримаєте це розширення, ви побачите різні метрики SEO, такі як авторизація сторінок, метрики адміністраторів домену, профіль посилання, основні ключові слова тощо, і він інтегрується з видачами. Крім того, він дозволяє отримати доступ до багатьох інших інструментів SEO. Альтернатива: Ви також можете спробувати SEOwake який є ще одним популярним SEO Toolbar для Chrome, який інтегрується з SERPs.

2. WooRank SEO & Аналіз сайту

WooRank SEO & Аналіз сайту

SEO та аналіз веб-сайтів WooRank надає великий та глибокий звіт про SEO для будь-якої веб-сторінки. Це один з мої улюблені розширення Chrome як це робить поглиблений аналіз веб-сторінки і показує наступну статистику: відвідувачі, соціальний моніторинг, мобільний, SEO Основи, SEO зміст, SEO посилання, SEO ключові слова, SEO адміністрації, SEO зворотні посилання, юзабіліті, безпеки, технологій і т.д.

3. Статус PageRank

Статус PageRank

Статус PageRank це розширення SEO, я без нього не можу жити. Тому що я можу знайти майже всі статистичні дані та ярлики для інструментів, які мені коли-небудь знадобляться для аналізу веб-сторінки. Він показує наступну інформацію про поточну веб-сторінку: SEO статистика, статистика трафіку, інформація про домен, інформацію про сторінку, статистику посилань і швидкість сторінки. Зачекайте, він навіть показує всі внутрішні та зовнішні посилання на веб-сторінці, як список і позначки, які висвітлюють дофотографування та посилання на посилання. Альтернативи: SEO Інструменти сайту , WebRank SEO , Веб-сайт і SEO аналіз , Швидкий SEO , SEO для Chrome , Розширення SEO .

4. Google Analytics

Analytics сторінки є офіційним розширенням від Google, який показує взаємодію користувача з веб-сторінками. Він підкреслює, де ваші користувачі натискають на ваші веб-сторінки, так що ви можете відповідно оптимізувати дизайн.

Сервіс інструментів

5. SEO SERP Workbench

SEO SERP Workbench

Замість того, щоб вручну шукати позицію SERP певної веб-сторінки, SEO SERP Workbench дозволяє перевіряти рейтинг на ходу. Це здорово, коли ви хочете відслідковувати позицію SERP декількох URL-адрес, і він також підтримує кілька країн. Альтернативи: SEO SERP , SERPTrends . Я особисто намагався SERPTrends на Firefox, і це був мій улюблений розширення SERP, оскільки він також показує, скільки позицій URL втратили або отримали в порівнянні з попереднім пошуком.

6. SEO глобальний для пошуку Google

SEO глобальний для пошуку Google дозволяє переглядати результати пошуку Google в різних країнах, регіонах і містах. Він має набір країн за умовчанням, але ви можете налаштувати його та додати спеціальні місцеположення, щоб можна було відстежувати результати пошуку в цих місцях.

Інструменти технічного аналізу SEO

7. PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights від Google доступний для Chrome і Firefox. Він аналізує продуктивність веб-сторінки та надає пропозиції про те, як зробити їх швидше. Альтернатива: Ви можете спробувати YSlow від Yahoo як він аналізує веб-сторінки на основі правил Yahoo для високопродуктивного веб-сайту.

8. Інспектор META SEO

Інспектор META SEO

Мета SEO інспектор дозволяє користувачеві перевіряти мета-дані, які є в веб-сторінках, невидимі під час перегляду. Ви можете легко знайти HTML-теги, теги XFN, посилання, що не слідувати, канонічні атрибути, мікро-формати тощо.

9. Ghostery

Ghostery

С Ghostery , ви можете захистити вашу конфіденційність. Він виявляє трекери, пікселі, веб-помилки і всі речі невидимі.

10. Перенаправити шлях

Перенаправити шлях

Шлях переадресації є ідеальним заголовком HTTP і перевіркою перенаправлення для SEO і маркетингових партнерів. Він ефективно позначає кодми статусу 301, 302, 304, 404 і 500 HTTP і показує список URL-адрес, які переглянув ваш веб-переглядач під час переходу до поточної веб-сторінки.

11. Заголовки HTTP

Заголовки HTTP

Заголовок Live HTTP відстежує весь трафік HTTP / HTTP браузера між Chrome і Інтернетом. Це корисно, коли потрібно переходити по шляху переспрямування, налагоджувати веб-додаток, дивитися коди відповідей або навіть бачити файли cookie, відправлені віддаленим веб-сайтом.

Інструменти будівельника посилань

12. Аналізатор величезного SEO Backlink

Аналізатор величезного SEO Backlink

Як ви, напевно, знаєте, Majestic SEO є одним з найпопулярніших інструментів розвідувального зв'язку для аналізу профілю зворотного зв'язку на сайті. Величний SEO Backlink Аналізатор це їхнє офіційне розширення Chrome і дозволяє миттєво отримати доступ до всіх важливих метрик Majestic SEO.

13. Конструктор URL-адрес Google Analytics

Конструктор URL-адрес Google Analytics

С Конструктор URL-адрес Google Analytics , можна відстежувати спеціальні посилання за допомогою Google Analytics. Він автоматично читає поточну адресу веб-сторінки і дозволяє вводити параметри користувацьких URL-адрес (або попередньо визначені параметри), щоб можна було відстежувати їх незалежно за допомогою Google Analytics.

14. NoFollow

NoFollow надійно виявляє та виводить на веб-сторінки теги, що не слідують, та мета-теги без індексу. Можливо, вам не потрібен цей плагін, оскільки більшість плагінів SEO виділяють посилання без посилання. Але це мій особистий вибір.

15. Перевірте мої посилання

Перевірте мої посилання є інструментом, який сканує поточну веб-сторінку за порушені посилання та виділяє їх. Це однаково корисно для маркетологів вмісту, веб-розробників і дизайнерів. Цей інструмент можна використовувати для пошуку можливостей створення посилань. Наприклад, якщо ви помітили пошкоджену посилання на високій сторінці PageRank, то ви можете повідомити веб-майстру та запитати, чи він буде використовуватися, якщо він є цінним. Альтернатива: Ви можете спробувати Домен Hunter Plus оскільки він не тільки сканує веб-сторінку для мертвих посилань, але й для доступних доменних імен.

16. Linkclump

Linkclump дозволяє одночасно відкривати, копіювати або створювати закладки декількох посилань. Виберіть частину веб-сторінки, а Linkclump дозволяє відкривати всі посилання в цьому просторі на нових вкладках або вікнах, або зберігати їх як закладки або копіювати в буфер обміну.

17. Скребок

Скребок це інструмент видобування даних, який дозволяє експортувати дані з веб-сторінок до електронних таблиць. Це дуже корисно, коли потрібно швидко аналізувати дані на веб-сторінках у електронній таблиці.

18. Особистий список блоків

Особистий список блоків

Особистий список блоків є офіційним розширенням від Google, який дозволяє заблокувати відображення хостів і доменів у результатах пошуку Google. Це дуже корисно, коли ви бачите веб-сторінки низької якості, яких потрібно уникнути.

Інструменти веб-розробника

Ну, я знаю, що це не строго SEO інструменти, але дизайн так само важливий, як SEO, чи не так?

19. Веб-розробник

Веб-розробник

Веб-розробник (також доступний у Firefox) є, мабуть, найпопулярнішим розширенням серед веб-розробників з більш ніж 700 000 завантажень. Він додає кнопку панелі інструментів з кількома інструментами розробника.

20. Firebug

Firebug

Firebug інше популярне розширення для веб-розробників, яке пропонує деякі цікаві функції, такі як перевірка елементів HTML, редагування CSS у реальному часі тощо.

21. IE Tab

IE Tab відображає веб-сторінки за допомогою IE в Chrome і підтримує елементи керування ActiveX, Sharepoint, ICBC тощо. Це найкращий емулятор IE і входить до десятки розширень Chrome з більш ніж 1 млн завантажень.

22. Wappalyzer

Wappalyzer

Wappalyzer це розширення, яке навіть не підкована техніці людина впаде в кохання. Він розкриває технології, які використовуються для розробки веб-сайту. Вона виявляє системи керування вмістом (CMS), веб-магазини, веб-сервери, рамки JavaScript, інструменти веб-аналітики тощо . Вбудований .

23. ColorZilla

ColorZilla

С ColorZilla , ви можете отримати колірне читання з будь-якої точки пікселя у вашому веб-переглядачі, а потім ви зможете швидко налаштувати цей колір і вставити його в іншу програму. Також спробуйте, Крапельниця (альтернатива ColorZilla) і WhatFont (для визначення шрифтів на веб-сторінках).

24. User-Agent Switcher

Користувач-агент Switcher є найбажанішим розширенням, яке можна використовувати для перевірки того, як ваш веб-сайт відображається на різних платформах або для проведення аудиту мобільного SEO. За допомогою цього розширення ви можете переконатися, що ваші веб-сайти найкраще працюють у веб-переглядачах на робочому столі та мобільних пристроях. Крім того, ви також можете автоматично встановлювати URL-адреси, які потрібно підмінити. Альтернатива: Остаточний користувач-агент Switcher .

25. Тест дозволу

Тест дозволу

С Тест дозволу , ви можете перевірити веб-сторінки в різних дозволах екрана, а також можете встановити власні резолюції.

26. Захоплення екрана

С Захоплення екрану Google , ви можете легко захопити всю веб-сторінку, видиму область або певний регіон як зображення у форматі JPEG або PNG. Можна навіть редагувати зображення перед збереженням, додаючи тексти, редагуючи або виділяючи. Альтернативи: Високий Скріншот , FireShot .

Читати: Більше 101 SEO інструментів (Free & Premium) Ви коли-небудь знадобиться

Я пропустив ваш улюблений Google Chrome SEO розширення? Якщо так, то дайте мені знати, як коментар нижче!

Перший Опубліковано: 7 січня 2014 року; Останнє оновлення: грудень, 2014

Більше 30 розширень Google Chrome SEO для блогерів і маркетологів