Навигация по сайту

Популярные статьи

ТОП 5 додатків для очищення Андроїд від сміття

  1. Clean Master
  2. App Cache Cleaner
  3. CCleaner
  4. Advanced Task Manager
  5. History Eraser
  6. В якості висновку

Не секрет, що операційна система Android не досконала і постійно «засмічується» різними залишками файлів. Це призводить до всіляких проблем під час використання смартфона. Давайте розглянемо ТОП 5 додатків для очищення Андроїд від сміття. Не секрет, що операційна система Android не досконала і постійно «засмічується» різними залишками файлів

ТОП 5 додатків для очищення Андроїд від сміття

Clean Master

Згідно з даними на 2016 рік, це найпопулярніше додаток для очищення Андроїд. Воно було завантажено вже мільйони разів. Які плюси тут є? В першу чергу це зрозумілий інтерфейс, в якому розбереться будь-який бажаючий. Крім того, додаток абсолютно безкоштовне, його можна завантажити з магазіна.Во час роботи відбувається сканування всієї системи. Це cookie, файловий менеджер, історія браузера, КЕШ і так далі. Основний упор приділяється тим файлам, вага яких більше 10 Мб.

Тим, які не належать до жодного з додатків, взагалі не використовуються. Досить просто натиснути одну кнопку для того, щоб видалити все це. Як наслідок, оптимізується система. Ви отримуєте більше вільного місця, сам смартфон працює плавніше і оперативніше. Є навіть окремий віджет на робочий стіл.

Можна оперативно закривати непотрібні запущені процеси. Цей пункт в меню називається «Прискорювач». Також через додаток можна отримати багато інформації про своє смартфоні. Наприклад, кількість ОЗУ і ПЗУ. Ще воно вимірює температуру процесора. Чим вона вища, тим гірше працює смартфон.

Є і невеликі мінуси. Зокрема, тут дуже багато реклами. Часом вона досить набридлива. Також для отримання повного функціоналу необхідно мати ROOT-права.

App Cache Cleaner

Ця програма відрізняється своєю максимальною простотою. Тут є всього одна єдина кнопка, яка очищає КЕШ. До речі, вам зовсім не обов'язково постійно заходити в програму, щоб цим займатися. Досить просто налаштувати автоматичне очищення і вона буде проводитися через якийсь заданий інтервал часу.

Вам навіть не потрібно буде турбуватися про те, що якийсь файл займає зайве місце. Часом буває так, що вже віддалені гри залишають якісь дані в кеші, але шукати їх вручну досить складно, цей процес займає багато часу.

З мінусів можна відзначити вузьку спрямованість ПО, його обмежений функціонал. Воно шукає сміття лише в одному місці, що багатьом може не підійти.

CCleaner

Ще одна чудова програма для очищення Андроїд від сміття, яке здобуло особливу популярність. Як зрозуміло з назви, достатньо всього лише один раз натиснути на відповідний пункт і відразу ж втечуть всі непотрібні повідомлення, завантажувальні файли, очиститься КЕШ і багато іншого. Розібратися зможуть навіть ті, хто до цього не користувався ніколи операційною системою Android. Крім того, в додатку є хоча б якийсь натяк на призначений для користувача інтерфейс на відміну від попереднього.

Ви також не знайдете тут ніяких додаткових налаштувань, які могли б збити вас з пантелику. Ярлик програми запросто виводиться на робочий стіл. У майбутньому вам навіть не знадобиться заходити в неї для очищення системи. Додаток виконує інформаційну функцію. Показує скільки пам'яті у вас залишилося у відсотках від загального обсягу. Як тільки буде перевищено критичний рівень зайнятості ОЗУ, ви відразу ж натиснете на відповідну кнопку.

З явних мінусів можна відзначити те, що неможливо встановити автоматичне очищення через заданий часовий інтервал. Крім того, переклад не зовсім коректний. Але це зрозуміло, адже займалася розробкою японська команда розробників. Набагато краще відразу встановити англійську мову, а не російська. Але тут все одно всього пара команд, тому особливого дискомфорту це у вас не викличе.

Advanced Task Manager

Розробкою програми займалася студія INFOLIFE LLC. Дане ПО займається тим, що аналізує запущені процеси. Робота його починається з того моменту, як смартфон буде включений. Якщо буде виявлено те, що процес взагалі не потрібен і займає оперативну пам'ять, то додаток буде закрито, ви можете закривати все і в ручному режимі. Так, що це не завдасть жодної шкоди вашому телефону. Зокрема, не постраждає оболонка і багато інших основні процеси.

Можливо самостійно налаштовувати «Игнор лист». У нього додаються процеси, які ні в якому разі не повинні бути закриті. Ви зможете налаштовувати період часу, коли будуть закриті всі непотрібні програми. Є кілька додаткових цікавих функцій. Advanced Task Manager пропонується в Google Play абсолютно безкоштовно.

Явних мінусів тут ви навряд чи знайдете. Трохи не сподобається більшості людей тільки те, що знизу час від часу з'являється нав'язлива реклама. Також дизайн не адаптований під найсвіжіші версії Android. Знову ж таки, на працездатність це ніяк не впливає. При цьому, на відміну від всіх інших програм, тут відсутня віджет, який дозволяє проводити очищення прямо з робочого столу, одним єдиним натисканням.

History Eraser

Цей додаток відрізняється своєю універсальністю. Воно може без проблем очистити історію дзвінків, повідомлень, КЕШ, який накопичився з соціальних мереж, на кшталт Facebook, YouTube, ВКонтакте і так далі. Все видаляється при натисканні однієї єдиної клавіші. З плюсів слід відзначити зрозумілий інтерфейс, в якому розбереться навіть початківець користувач. Крім того, ви бачите відразу, що і скільки пам'яті займає на вашому смартфоні.
Все повністю безкоштовно, додаток займає лічені мегабайти вільного місця.

Природно, не обійшлося і без мінусів. Зокрема, розробник до цих по не адаптував History Eraser під останні версії операційної системи. Чи буде коли-небудь глобальне оновлення? Це велике питання. Крім цього, фунціонал досить мізерний. Можна сказати, що тут зовсім відсутні додаткові налаштування. Немає автоматичного «збирання». Також з'являється реклама, яка часом псує все враження.

В якості висновку

Як бачите, сучасне програмне забезпечення дозволяє без проблем очистити пам'ять, а також кеш в Android. Мабуть, найпомітнішою і функціональним додатком є Clean Master. Але він може відлякати користувачів великою кількістю анімацій. Він «важить» досить багато, часом тут дуже виділяється реклама, що займає більшу частину екрану. Але це не проблема, адже є ще ціла маса цікавих альтернатив прямо в магазині додатків.

Які плюси тут є?
Чи буде коли-небудь глобальне оновлення?