Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ-5 кращих програми для прискорення ігор

  1. Топ 1 - Прискорювач комп'ютера
  2. Топ 2 - Razer Game Booster
  3. Топ 3 - MSI Afterburner
  4. Wise Game Booster
  5. Топ 5 - Speed ​​Gear
  6. висновок

Сьогодні за комп'ютером грають і старий, і малий. Але як бути, якщо гальма і лаги позбавляють задоволення від ігрового процесу? Вам знадобиться програма для прискорення ігор, яка допоможе оптимізувати ресурси комп'ютера, вимкнувши або «заморозивши» непотрібні процеси і служби. У цій статті ми розглянемо п'ять кращих інструментів, відомих геймерам всього світу.

Топ 1 - Прискорювач комп'ютера



Прискорювач комп'ютера - неймовірно потужна програма, яка відрізняється значним функціоналом. З її допомогою можна провести повне очищення системи і вивільнити потужності, зайняті іншими процесами і програмами. Завдяки цьому ви зможете грати з комфортом, використовуючи всі ресурси і не втрачаючи задоволення через гальм. Програма повністю російською, що спрощує роботу з нею навіть для малодосвідчених користувачів.


Завантажити програму для прискорення ігор можна на її офіційному сайті. Перейдіть по посиланню, щоб прискорити зараз ваш комп'ютер і насолодитися усіма принадами ігрового процесу. Після установки запустіть програму, клацніть на кнопці «Сканувати комп'ютер», а потім трохи почекайте. Прискорювач комп'ютера перевірить всі, що може погіршувати працездатність вашої ігрової машини, і запропонує оптимізувати продуктивність. Після завершення оптимізації комп'ютер стане працювати в повну силу, а значить, можна запустити улюблену гру.



За допомогою Прискорювача комп'ютера можна налаштувати автоматичну оптимізацію за розкладом. Для цього перейдіть в розділ «Планувальник» і виберіть дії, які програма повинна виконувати автоматично, а також проміжок між сеансами оптимізації і очищення - в налаштуваннях можна вибрати від дня до місяця можна, а також вручну задати інший інтервал.

Топ 2 - Razer Game Booster



Потужний інструмент від виробника ігрової периферії Razer. Програма містить безліч вбудованих утиліт для прискорення системи та оптимізації ресурсів комп'ютера. Є функція підвищення ігровий продуктивності в 1 клік, яка дозволяє не витрачати час перед грою на довгий тюнінг безлічі параметрів. Крім того, Razer Game Booster здатний шукати уразливості ОС, виконуючи частину функцій брандмауера.


Серед додаткових переваг для геймерів варто відзначити вбудований функціонал для створення скріншотів і відеороликів, а також виміру FPS. Всі можливості програми обгорнуті в приємний для ока і простий для розуміння інтерфейс. З мінусів у Razer Game Booster варто відзначити високе навантаження оболонки на відеокарту - комп'ютери зі слабким залізом при її використанні можуть «гальмувати» навіть сильніше, ніж до проведення оптимізації. Крім того, для її використання необхідно пройти обов'язкову реєстрацію на сайті Razer.

Топ 3 - MSI Afterburner



MSI Afterburner призначена для розгону відеокарт. Її недарма вважають однією з найкращих програм для прискорення ігор на ПК - при грамотній настройці вона дає непоганий приріст до продуктивності навіть в самих вимогливих шутерах або RPG. В MSI Afterburner вбудований монітор параметрів, що дозволяє відстежувати стан відеокарти в процесі настройки - споживання електроенергії температура, величина навантаження і інші характеристики відображаються у вигляді графіків. У програмі доступне регулювання напруги на вузлах відеокарти, швидкості обертання відеокарти, частоти пам'яті і ядра.


Приємним бонусом для геймерів стане функція FPS-лічильника, який може відображатися прямо в грі. Також MSI Afterburner підтримує кастомниє призначені для користувача скіни для зміни вигляду програми. Мабуть, єдиним мінусом є те, що вона пристосована тільки для управління параметрами відеокарт, і для інших аспектів продуктивності ПК доведеться встановлювати додаткові утиліти.

Wise Game Booster



Непоганий програмою в арсеналі геймера є Wise Game Booster. Вона працює з різними версіями Windows і дозволяє оптимізувати систему як вручну, так і на автоматі. У програму можна додати гри, при запуску яких вона буде спрацьовувати, забезпечуючи високу продуктивність комп'ютера.


До плюсів Wise Game Booster можна віднести часті оновлення, наявність російської мови в інтерфейсі і гнучкість налаштувань. Однак, вона не оптимізує драйвера і роботу пристроїв, так що для роботи над цими пунктами потрібно встановити інші програми для прискорення ігор на комп'ютер.

Топ 5 - Speed ​​Gear



Програму Speed ​​Gear можна по праву віднести до числа найбільш цікавих рішень для будь-якого геймера. Вона здатна в буквальному сенсі змінювати швидкість гри, причому як у бік збільшення, так і навпаки. З нею ви зможете, наприклад, уповільнити надто швидку ігрову сцену, щоб насолодитися деталями, розтринькати нудний і докучливий епізод. Можна навіть самостійно збільшити або зменшити складність завдань на реакцію, змінивши швидкість гри в налаштуваннях.


До плюсів Speed ​​Gear можна віднести можливість зміни швидкості для окремих вікон або для всіх відразу, а також простоту регулювання - все налаштовується простим переміщенням повзунка. До мінусів - відсутність реального приросту продуктивності, а також робота тільки на 32-бітних системах. Крім того, вона коштує майже 30 $, що досить багато для її мізерного функціоналу.

висновок


Програми для прискорення ігор на ноутбуці і ПК сьогодні представлено чимало, і далеко не всі з них дійсно допоможуть комп'ютеру працювати швидше. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам розібратися і зробити ігровий процес комфортніше.

Але як бути, якщо гальма і лаги позбавляють задоволення від ігрового процесу?