Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ 5 розширень Google Chrome для цифрових маркетологів

 1. Топ 5 розширень Google Chrome для цифрових маркетологів Ви цифровий маркетолог? Ви використовуєте...
 2. 2. Розширення Mozbar
 3. Читайте також: Топ 7 безкоштовних інструментів SEO для початківців і професіоналів
 4. 4. Величний аналізатор зворотної лінії зв'язку
 5. Читайте також: Топ 7 причин, чому стартапи провалюються в цифровому маркетингу

Топ 5 розширень Google Chrome для цифрових маркетологів

Ви цифровий маркетолог? Ви використовуєте будь-яке розширення chrome для вашого веб-переглядача chrome? Якщо ні, то саме час довідатися про ці розширення та збільшити продуктивність, використовуючи їх. Ці розширення дуже корисні для цифрового маркетингу, щоб зберегти свій час, швидко аналізуючи деякі важливі фактори веб-сайту. Ви цифровий маркетолог

1. Помічник Google Tag

Це chrome розширення, яке можна легко завантажити та встановити в браузері chrome, і це може бути дуже корисним для перевірки того, чи ви встановили різні теги на вашому сайті.

 • The Асистент тегу Google надасть вам інформацію про теги, які були встановлені, а також запропонують будь-які необхідні вдосконалення, які можна зробити, щоб переконатися, що користувач добре використовує ці теги.
 • Це розширення також допомагає запропонувати вам діагностику та виправлення проблем, пов'язаних з інсталяцією аналітики.

2. Розширення Mozbar

У світі розширень, це вважається дійсно зручним інструментом SEO, який дозволяє користувачеві chrome переглядати всі показники SEO, поки він займається серфінгом або переглядом в Інтернеті.

 • The Mozbar сама по собі не більша, ніж у хромовій панелі розширення, і вона насправді не займає багато місця на браузері chrome після встановлення.
 • Після встановлення розширення mozbar вона покаже вам всю налаштовану інформацію, таку як інформація про сторінку, соціальну статистику сторінки, виділені розташування посилання, показники ключових слів, а також показники DA (адміністратор домену) - PA (Page Authority).
 • Він також пропонує професійний обліковий запис, який робить всі ці області більш глибокими та доступними. Pro версія також забезпечує кращу і більш глибоку статистику SEO.

Читайте також: Топ 7 безкоштовних інструментів SEO для початківців і професіоналів

3. Відкрита статистика SEO

Це розширення хрому широко використовувалося і вважається головним інструментом багатьох цифрових маркетологів.

 • Відкрита статистика SEO Інструмент раніше називався як Page Rank Status, оскільки цей інструмент забезпечує легкий доступ до всієї основної SEO інформації, навіть не змінюючи вкладку, в якій ви перебуваєте.
 • Коли ви встановлюєте це розширення chrome і починаєте використовувати його, ви отримуєте інформацію про певну річ, яка включає в себе рейтинг сторінки Google для певної сторінки, загальний рейтинг веб-сторінки, ранг пошукових запитів і ранг alexa.
 • Він також надає інформацію про статистику SEO, статистику посилання, трафік на сторінці, а також надає інформацію про швидкість веб-сторінки. Але цей інструмент все ще не може запропонувати своє мобільне дружнє тестування.

4. Величний аналізатор зворотної лінії зв'язку

Одним з найбільш доступних і затребуваних розширень Google chrome є Величний аналізатор зворотного зв'язку . Це розширення широко використовується для доступу до даних зворотного зв'язку.

 • Він має подібну функцію, як у випадку, якщо Moz і Ahrefs дійсно прекрасний, як chrome розширення. Але цей інструмент все ще сильно відрізняється від двох згаданих вище розширень.
 • Вона відрізняється тим, як вона особливо корисна у зворотному аналізі, а не зосереджується тільки на елементах сторінки.
 • Majestic Backlink Analyzer пропонує швидке обливання для різних величних інструментів і без підписки на це розширення ви дійсно не отримаєте стільки даних, але все ж це розширення дійсно корисно, щоб отримати деякі основні ідеї про зворотні посилання.

Читайте також: Топ 7 причин, чому стартапи провалюються в цифровому маркетингу

5. Вбудована технологія Profiler

Вбудований має запис близько чверті мільярда веб-сайтів, що є величезним, чи не так?

 • Вона має базу даних багатьох веб-сайтів і технологій, які використовуються для створення цих веб-сайтів.
 • Після встановлення вбудованого профайлера технологій і початку його використання в хромі, цей інструмент допоможе вам отримати доступ до своєї бази даних, щоб дізнатися відповідні технології, які були використані для побудови кожного сайту, який ви відвідали.
Топ 5 розширень Google Chrome для цифрових маркетологів Ви цифровий маркетолог?
Ви використовуєте будь-яке розширення chrome для вашого веб-переглядача chrome?