Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ-50 списків розміщення сайтів у форумах для збільшення зворотних посилань


Хороший список сайтів розміщення на форумі дуже важливий для вас. Якщо ви зацікавлені в цифровому маркетингу, то ви повинні мати знання про форум. Без будь-якої ідеї про Форум, ви не можете зрозуміти, на чому полягає перевага форуму Posting. Форум - це сайт спільноти, де учасники можуть задавати будь-які питання для своїх потреб, а також ділитися своїм досвідом, який ґрунтується на їхньому нішевому вмісті. Отже, якщо ви берете участь у форумі, це буде чудова платформа для спілкування з іншими людьми дуже легко.

Що таке розміщення форуму?

Проводка форуму - чудова платформа для взаємодії. На інтернет-форумі можна спілкуватися з іншими людьми через повідомлення. Члени форуму можуть публікувати свої питання, а також можуть обговорювати свої думки з іншими користувачами. Відповідно до правила, учасники можуть анонімні або потрібно зареєструватися, щоб зробити будь-які теми або коментарі. Але для перегляду наявних повідомлень не потрібно входити в систему. Як тільки форум налаштований, повідомлення, яке буде розміщено, може бути схвалене модератором або адміністратором, інакше його не буде видно. Ви можете рекламувати свій продукт або послугу лише, задавши різні питання і відповівши на них.

Переваги публікації форуму:

Проводка форуму дуже корисна для збільшення вашого бізнесу або веб-сайту. Це чудова платформа для спілкування користувачів з різними категоріями людей. Це найважливіший метод створення якісної односторонньої лінії зв'язку. Якщо ви виробляєте хорошу статтю якості, ви можете створити величезну кількість відвідувачів вашого сайту. Відвідувачі цього форуму можуть використовувати його для різних цілей, включаючи оновлення власних знань і отримання додаткової інформації. Використовуючи форум (список сайтів розміщення форумів), можна легко досягти цільового трафіку. Крім того, форум може об'єднати різних людей, які мають спільний інтерес до однієї платформи.

Проводка форуму не тільки корисна для отримання якісних зворотних посилань, але також корисна для створення інформації про бренд і прямого трафіку. Отже, наш обов'язок використовувати його правильно. Ось деякі категорії Форумів.

 1. Сайти форуму SEO
 2. Безкоштовне розміщення форуму
 3. Проводка форуму SEO
 4. Написання проводки

Список розміщення сайтів форуму для SEO: Приклад

Приклади сайтів для форумів

https://moz.com/ ранг сторінки 6,

http://www.daniweb.com/forums/ ранг сторінки 5.

Безкоштовні публікації форуму:

Якщо ви продовжуєте брати участь у декількох популярних форумах (списку сайтів публікацій на форумах), пов'язаних з вашою нішею, ви можете швидко створити відповідні посилання на ваші сайти. Таким чином, ви можете бути експертом самостійно.

Потрібно лише шукати відповідні форуми, які можуть бути вам корисні. У цих форумах (список сайтів розміщення форумів) ви можете обговорити свої проблеми, а також отримати потрібні відповіді. Тільки ви повинні піти і зареєструватися. У цьому випадку ви повинні бути впевнені, що ви отримали всі налаштування у своєму профілі.

Проводка форуму SEO:

Опублікувавши хороші короткі статті, ви можете взаємодіяти з користувачами і заробити більше трафіку. Що стосується важливості, опублікування SEO-Форуму лише поруч із сайтами соціальних мереж. Ми всі знаємо, що сайти соціальних мереж приносять величезний трафік, ніж будь-які інші сайти. А на Форумі проводка тільки на другому місці.

Існує величезний простір для розміщення деяких новаторських статей. Крім того, ви можете опублікувати нову тему і задати деякі відповідні питання. У цьому великому технологічному світі, тут є деякі форуми, які дуже суворі у випадку помірності. По-перше, ви повинні зареєструватися на форумах і розмістити нову тему і хороші відповіді, не додаючи жодних зворотних посилань на ваш сайт.

Висока якість:

Термін "висока якість" дуже суб'єктивний, коли він застосовується до розміщення на форумі. Є деякі адміністратори форуму, які вважають, що на форумі існують певні вимоги, щоб зробити ваше письмо високоякісним. Щоб зробити вашу публікацію «високої якості», у вашому повідомленні не повинно бути жодних граматичних помилок або орфографічних помилок. Зміст листа має бути релевантним для тематики ніші. Крім того, ваш пост повинен бути акуратним і добре написаним і цікавим для читачів.

Орієнтовні пункти для отримання трафіку та SEO:

Ми всі вважаємо, що розміщення на форумі є дуже легким і простим завданням. Але насправді це не так. Наш обов'язок - реалізувати основні стратегії, щоб отримати від нього найвищі переваги, і ми повинні пам'ятати, що в будь-якому випадку ми повинні уникати заборони. Коли ми хочемо зробити будь-які теми або коментарі, термін «висока якість» на першому місці. Ми не можемо нехтувати ним. Щоб зробити нашу посаду високоякісною посадою, ми повинні виконати всі необхідні вимоги, які хоче адміністратор. Нашою головною метою має стати надання творчого письма та надання достатньої кількості знань для отримання високоякісних зворотних посилань.

 1. Має бути однієї ніші :

Перед публікацією на форумі, ми повинні пам'ятати, що коли ми намагаємося розміщувати на форумі, це має бути та ж ніша, що і на вашому сайті. Часто ми бачимо, що люди раптово зупиняють свої публікації на форумі. Навіть якщо ви зупините розміщення на форумі, який абсолютно не пов'язаний з вашим веб-сайтом, він може дуже погано вплинути на рейтинг ваших пошукових систем. Це також може поширювати негативне враження.

 1. Вибір якісних форумів:

Ми всі знаємо, що якість набагато важливіша за кількість. Це застосовується в усіх аспектах нашого життя. Спочатку нам доводиться вибирати якісні форуми. Тому що високоякісні форуми (список розміщення сайтів форуму) мають величезний трафік і є величезний обсяг для отримання вільного трафіку. Отже, наш обов'язок - вивчити, що форум, який ми будемо використовувати, повинен бути SEO-дружнім, оскільки на форумі є так багато форумів, які дозволяють «nofollow» посилання. Крім вибору якісного форуму, ви повинні розмістити якісний контент, який повинен бути дуже корисним для читачів.

 1. Інформація про профіль:

Оскільки першим вашим пріоритетом є вибір форуму якості, наступним є виконання інформації про свій профіль. Виконання інформації про профіль є важливою роботою. Ви повинні заповнити тут своє справжнє ім'я та адресу. Не використовуйте уявне ім'я, оскільки це може викликати відчуття спаму. Якщо ви отримаєте будь-яку можливість включити посилання на свій профіль на сайти соціальних мереж, зробіть це. Це буде дуже плідним у пізніше.

 1. Уникайте прямої реклами:

Необхідно бути обережним щодо використання вашої рекламної мови. Намагайтеся уникати реклами мови ваших послуг або веб-сайту або продуктів на ваших коментарях. Якщо ви хочете відповісти на будь-які запити від інших членів, ви повинні бути обережні, щоб використовувати будь-яке слово, яке може рекламувати ваш продукт. У цьому відношенні вам також слід уникати підпису. Тому що ви знаєте, що деяким модераторам це не подобається. Просто спробуйте задовольнити запити інших членів простим способом.

 1. Коментуючи теми:

Перш ніж коментувати що-небудь, ви повинні мати краще знання про цю тему. І ваші коментарі повинні бути пов'язані з предметом. Тому що майже кожен форум дуже строгий в цій темі. Ви повинні бути творчими. Якщо ви бачите, що якийсь член зробив коментар і він / вона пропустив будь-яку важливу тему, то ви можете прокоментувати цю тему. Навіть ви можете надати необхідну інформацію. Таким чином, ваші коментарі можуть отримати багато розгляду серед усіх коментарів інших людей.

 1. Публікація вмісту:

Ви повинні зробити звичку розміщувати нову творчу тему. Не публікуйте ту саму тему, яка вже була опублікована. Це може привести вас до постійного заборони. Ваше письмове зображення повинно бути дуже вільним і має бути дуже простим мовою. Ви обережні, щоб не використовувати будь-яку неприємну мову, яка може зашкодити будь-кому.

 1. Позитивні відгуки інших читачів:

Думаю, ви всі, що майже кожен форум має функцію зворотного зв'язку, де вони здатні дати думку щодо будь-яких інших учасників форуму. Якщо ви колись отримаєте позитивний відгук, це вірна ознака того, що ваша популярність зростає. Як тільки ви зробите взаємну довіру між людьми на конкретному форумі, то вам буде дуже легко продати свою продукцію або послуги. А також зробіть сильну обізнаність для вашого бренду. Таким чином, позитивний зворотний зв'язок працює для вас, як дивно.

 1. Уникайте надмірної публікації:

Якщо у вас недостатньо знань з будь-якої теми, намагайтеся не коментувати цю тему. Є деякі люди, які завжди готові коментувати, чи мають вони якісь знання про цю тему чи ні. Вони використовують деякі запальні слова, щоб зробити свої коментарі багатими. Але це не працює належним чином. Якщо хочете дати відповіді на будь-які питання, ви повинні мати належні знання про це.

 1. Посилання підпису:

Багато форумів (список сайтів публікацій на форумах) дозволяють своїм членам додавати посилання в підпису. У цих форумах учасники можуть додавати свої власні посилання або посилання на веб-сайт клієнтів. Насправді, якщо ви хочете створити підпис, вам потрібно провести певну кількість разів, щоб отримати певний рівень репутації. Після досягнення цього рівня можна додати свій підпис. Додавання підпису має величезну користь. Після додавання підпису можна отримати потрібні зворотні посилання з цього форуму. Чим більше ви робите інформативні коментарі і теми, тим більше один зворотний зв'язок ваш сайт отримає.

Є так багато людей, які беруть участь у розміщенні стільки статей на день. Але після цього, якщо ви припините публікацію протягом тижня або місяця, це дуже погано з точки зору Google. Таким чином, ви повинні бути обережні, щоб розмістити свою статтю. Повідомлення пару разів на день ідеально. Але не слід очікувати результату протягом дня. Потрібно чекати, щоб отримати бажаний результат.

Думаю, всі наведені вище поради будуть дуже корисні, якщо ви хочете зробити розміщення на форумі. Я намагався дати всі необхідні трюки, щоб ваші зусилля не проходили даремно. Тепер ви повинні використовувати ці поради практично. Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться цією статтею. Ваші цінні коментарі змусять мене збагатити мої майбутні статті. І якщо моя стаття дасть вам певні переваги, моя праця буде успішною.

Також читайте:

Як писати SEO дружні статті

11 найкращих методів SEO для веб-сайтів SEO поради для досягнення найкращих результатів

11 найкращих методів SEO для веб-сайтів SEO поради для досягнення найкращих результатів

Форум Назва сайту PA DA Alexa Rank Країна Тип форуму https://moz.com/ 90 92 1526 Сполучені Штати https://www.digitalpoint.com/ 75 74 8307 США http://www.seochat.com/ 74 69 33240 США https://www.warriorforum.com/ 71 65 5802 США https://www.blackhatworld.com/ 62 55 3882 Сполучені Штати http://www.seomastering.com/ 60 52 59720 Сполучені Штати http: http://seoforums.org/ 50 42 398125 США https://www.localsearchforum.com/ 48 38 223405 США http://letsforum.com/ 35 22 326690 США http://www.apexforum.com/ 17 22 655201 Сполучені Штати Америки https://www.vogue.com.au/ 74 68 63136 Сполучені Штати Модний Форум http://forums.thefashionspot.com/ 74 67 20383 Сполучені Штати Модний Форум http://www.fashionbeans.com/ 61 53 1580 Сполучені Штати Модний Форум http://forums.redflagdeals.com/fashion-apparel-f67/ 46 58 4903 Сполучені Штати Модний Форум http://www.nairaland.com/ 60 52 1088 Сполучені Штати Модний Форум http: / /www.ethicalfashionforum.com/ 61 53 534490 United Sta Мода Форум http://www.india-forums.com/ 51 42 7980 Сполучені Штати Модний Форум http://www.fashionindustrynetwork.com/forum 40 40 393900 Сполучені Штати Модний Форум https://www.youth4work.com/ Талант / Мода-Ілюстрація / Форум 1 44 14170 Гонконгський модний форум http://www.indiafashionforum.in/ 46 36 2546750 Сінгапурський модний форум https://forums.psychcentral.com/ 60 86 7724 /www.menshealth.com/events-and-promotions/mens-health-forums-moving 74 82 3370 Медичний форум Сполучених Штатів https://patient.info/forums 66 80 4740 Медичний форум США http: //www.netdoctor .co.uk / 81 76 17957 Медичний форум у Сполучених Штатах https://www.curezone.org/forums/ 39 49 36448 Медичний форум США https://ehealthforum.com/ 53 45 32219 www.womens-health.com/boards/forum 26 48 419177 Медичний форум у Сполучених Штатах https://forums.realhealthmag.com/ 35 36 1983800 Форум охорони здоров'я США https://www.psychforums.com/ 43 33 49052 United Sta Форум охорони здоров'я https://www.mentalhealthforum.net/forum/ 36 30 179938 Форум охорони здоров'я Сполучених Штатів https://www.ephotozine.com/forums 48 64 26202 Сполучене Королівство Форум фотографії http: // photography-on-the. net / forum / 59 58 45260 Форум Сполучених Штатів Америки http://www.amateurphotographer.co.uk/forums/ 48 58 69262 Форум Сполучених Штатів Америки http://www.thephotoforum.com/ 50 40 116620 Сполучені Штати : //www.photomacrography.net/forum/ 45 40 576244 Форум Канади Фотографії https://dgrin.com/ 50 42 372522 Форум Сполучених Штатів Америки http://www.clubsnap.com/forums/ 41 37 86347 https://www.photography-forum.org/ 38 27 644412 Сполучене Королівство Фотоконкурс https://www.photoforum.com.au/ 33 23 3662702 Вікторія Фотографії https://forums.digitalspy.com/categories/sport 37 82 4001 Спортивний Форум Сполучених Штатів https://forum.bodybuilding.com/ 65 76 812 Спортивний Форум Сполучених Штатів https://www.covers.com/postingforum/ 47 69 11408 Canada Sp Форум Форумів https://forums.dobbersports.com/ 41 40 236105 Спортивний форум Канади http://www.peoplesrepublicofcork.com/forums/ 32 41 355704 Спортивний форум http://sportshoop.la/ 23 20 550800 Форум http://www.orangesportsforum.com/ 39 28 15311602 Нідерландський форум спорту https://onnidan1.com/forum/ 15 21 5277850 Спортивний форум Сполучених Штатів http://www.sports-india.com/phpBB/ 1 28 443280 Спортивний форум Сполучених Штатів http://www.city-data.com/forum/education/ 53 84 4567 Освітній форум Сполучених Штатів http://www.universitiesuk.ac.uk/events/Pages/International-Higher-Education- Форум-2017.aspx 53 71 282832 Сполучені Штати Освітній Форум https://forums.geocaching.com/GC/ 31 89 8884 Сполучені Штати Освітній Форум http://forums.whirlpool.net.au/forum/ 33 60 4669 США Освітній форум http://paeaonline.org/events/education-forum/ 23 59 310416 Сполучені Штати Освітній форум http://educationforum.ipbhost.com/ 50 46 54060 США Освітній форум https: //www.osstf.on. ca / edu cationforum 29 45 809674 Сполучені Штати Америки Освітній Форум https://www.iwmf.com/news-and-events/iwmf-educational-forum 44 76 893704 Державний форум освіти http://forums.seochat.com/ 74 69 48919 Цифровий маркетинг США http://www.v7n.com/forums/ 57 50 129366 https://forum.joomla.org/ 91 97 8283 https: //www.cnet.com/forums/ 74 94 163 https://forums.mysql.com/ 78 97 2307 https://forums.digitalpoint.com/ 74 74 20493 https://www.sitepoint.com/community / 77 86 2211 https://forum.deviantart.com/ 57 87 168 https://www.whatismyip.com/questions/ 40 76 9086 https://ubuntuforums.org/ 83 79 4560 https: //www.webhostingtalk .com / 75 70 22833 https://www.phpbb.com/community/ 86 96 51756

Що таке розміщення форуму?