Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ 6 правил SEO для написання вмісту вашого блогу

  1. 1. Дослідження ключових слів довгого хвоста
  2. 2. Заголовок і метадані
  3. 3. Залучення змісту
  4. 4. Медіа
  5. 5. Схема розмітки
  6. 6. Консистенція

Ви годинами займаєтеся створенням ідеального блогу, який є таким зразковим, що ви впевнені, що ви побачите астрономічний сплеск людей, що приходять на ваш сайт. Після декількох днів ви готуєтеся побачити величезний пік сеансів під час входу в Analytics. Ваше серце занурюється, коли миттєво усвідомлюєте, що будь-яке збільшення трафіку непомітно. Куди ви помилилися?

Ось наші Топ 6 SEO поради, щоб отримати ваші блоги рейтингу за потрібні ключові слова, так що ваш вміст може принести в трафік, який він заслуговує.

1. Дослідження ключових слів довгого хвоста

У вас є набагато більше шансів добре класифікуватися на сторінках результатів пошуку (SERP) у менш конкурентному просторі. Знайдіть тему, про яку доглядають відвідувачі вашого сайту, і яку ви бачите, що ваші клієнти шукають у пошукових системах, і оптимізуйте публікацію свого блогу для довгохвильової версії цього ключового слова. Подумайте про 3-4 + слово, замість коротких запитів. Отримання інформації про те, що ваші користувачі дбають про це робиться багатьма способами, будь то розміщення опитувань на вашому сайті або іншої форми маркетингових досліджень для виявлення того, що шукають ваші поточні відвідувачі сайту.

Дослідження ключових слів є обов'язковим для того, щоб з'ясувати, що шукають люди та їхні наміри, а також дані про тенденції пошуку. Деякі з кращих інструментів для цієї інформації Планувальник ключових слів Google AdWords , Відповідь громадськості , UberSuggest і Google Trends . Ще одним першим кроком є ​​аналіз внутрішніх пошукових термінів на вашому сайті, оскільки це покаже вам, що шукають ваші поточні користувачі.

Також проводити дослідження конкурента - хто вже охопив подібні теми? Чи добре вони покривали їх? Чи є їхній зміст застарілим? Також варто поговорити зі службою обслуговування клієнтів або відділами продажів, щоб знайти будь-які поширені проблеми, які мають клієнти, а потім написати щось, що відповідає цьому запиту. Це буде не тільки надзвичайно корисним для існуючих користувачів, але й допоможе потенційним клієнтам в режимі онлайн.

2. Заголовок і метадані

Тут ваші ключові слова з довгим хвостом будуть зірками шоу. Переконайтеся, що ці ключові слова та відповідні фрази відображаються у вашому вмісті, особливо в заголовках і підзаголовках, щоб вказати пошуковим роботам, що ваша стаття розглядає цю тему. Однією з ключових моментів для оптимізації на сторінці є тег meta title / title, який є заголовком, який з'являється в SERPs. Стандартний формат для цього - первинне ключове слово Вторинне ключове слово | Найменування для більшості сторінок; однак, для ваших найважливіших цільових сторінок, варто отримати творчість і розмовляти зі своїм користувачем, використовуючи емоційну мову розповіді. Відмінним прикладом цього є мета-назва поточної інтерактивної домашньої сторінки Seer:

"Ласкаво просимо до Seer Interactive: де дані зустрічаються з бажанням."

При зміні мета-назв варто виміряти вплив на місце, де стоїть ваша сторінка, щоб переконатися, що не буде негативного впливу на видалення ключових слів.

Аналогічно, метаописання - це описові фрагменти, які з'являються в виданнях. Мета назви та описи повинні бути приблизно 55 символів і 155 символів відповідно - більше, і вони будуть відрізані в видачах. Важливо, однак, ви повинні переконатися, що ваші метадані відображають зміст і повідомлення вашого блогу, передаючи чітке значення користувачеві.

Є деякі інші речі для експерименту з назвою / метазаголовком вашого блогу, який може підвищити відсоток людей, які натискають на вашу статтю, коли вона з'являється в видачах або надсилається в соціальних мережах. Деякі з них включають дужки та цифри у назві вашої сторінки. Ларрі Кім розробив нижчу формулу для високих рейтингів кліків (CTR):

Ларрі Кім розробив нижчу формулу для високих рейтингів кліків (CTR):

Ви можете знайти повну інфографіку тут .

3. Залучення змісту

Спробуйте розпочати свою публікацію коротким і швидким введенням і переконайтеся, що вона цікава. Це, мабуть, найважливіша частина вашого вмісту, оскільки читачі вирішать, чи хочуть вони продовжувати читати. Завдяки смартфонам середня людина проміжок уваги скоротився до 8 секунд, тому дуже важливо швидко захопити їх.

Кожен любить історію, тому включайте особисті анекдоти або використовуйте літературні прийоми, щоб тримати свій вміст цікавим. Захопіть їхню уяву! Використання емоційного переконання також може виявитися надзвичайно ефективним. У цьому дослідженні Buzzsumo, вони виявили, що створення посилання на зміст і емоційний відповідь через заголовки було неймовірним способом збільшення взаємодії. Існує багато досліджень про те, як звернутися до людей емоції в маркетингу, ця стаття під назвою "Віддайте свої продажі за допомогою 7 потужних емоційних тригерів" від Smart Insights детально описує деякі чудові способи збільшення взаємодії.

З точки зору підрахунку слів, більш довгий вміст здається кращим, однак це не означає, що вміст має бути довгим заради цього. Якщо ваш вміст є інформативним і корисним для вашого читача, щось не може бути ущільнене і воно дійсно інформативне, то дотримання більш тривалого вмісту може добре працювати, але це не означає, що все повинно бути 1000 слів або більше. Експеримент з різною довжиною вмісту є хорошим способом побачити, що працює для ваших читачів, однак ми рекомендуємо, щоб кожна сторінка веб-сайту мала принаймні 300 слів для SEO.

4. Медіа

Є кілька частин вмісту, які не покращуються додаванням візуальних зображень. Якщо це доречно, то він набагато більш привабливий для читача, а також сканує пошуковикам, що ваш вміст багатий і різноманітний. Як приклад, дослідження від Buzzsumo демонструє, що ймовірність користувачів обмінюватися вмістом у Facebook приблизно в три рази, якщо вона містить мініатюру.

З урахуванням вищевикладеного, не включайте запас зображень смайликів, яким підходять люди, щоб мати зображення у своєму блозі. Таке відключення. Переконайтеся, що ви використовуєте знімки, які демонструють той момент, який ви намагаєтеся зробити, і підвищуєте згадану вище емоційну взаємодію.

Щоб дотримуватися правил доступності, важливо мати текст ALT на зображеннях. Вони дозволять користувачам з читачами екрану мати доступ до вашого вмісту. На додаток до цього, він надає пошуковим системам більше вказівки того, що на цій сторінці. Якщо це доречно, це може стати іншим місцем для цих ключових слів із довгим хвостом.

5. Схема розмітки

Структурування ваших даних онлайн дає пошуковим системам більше інформації про те, що на цій сторінці. Розмітка схеми - це семантичний словник, який повідомляє про значення ботів пошукової системи. Це дозволяє їм більш точно відображати дані. У вашій статті слова, які колись були довільними для роботів, тепер мають контекст. Наприклад, можна сказати сканерам, що конкретні слова на сторінці є ім'ям автора цього тексту.

Одна з найкращих речей щодо розмітки схем полягає в тому, що вона дозволяє пошуковикам пошукової системи інтелектуально відображати інформацію. Це покращує спосіб відображення вмісту в SERPs - візьміть цей приклад з HubSpot:

Використання схеми може означати, що ваші сторінки є набагато привабливішими у видачах, а згодом покращують рейтинг кліків. Це збільшить обсяг трафіку на ваш сайт, таким чином покращуючи рейтинг. Вуаля!

6. Консистенція

Публікація статей регулярно показує, що ви займаєтеся своєю галуззю, як відвідувачам веб-сайтів, так і роботам пошукових систем. Це також вказує на те, що ваш сайт є актуальним, тому складання календаря вмісту є чудовим місцем для початку. Залежно від типу повідомлення в блозі, може бути гарною ідеєю оновити старі статті з точним вмістом, якщо це стосується певної теми. Важливо зазначити це в тілі тексту, що оновлюється; це гарантує, що користувачі можуть знати, як нещодавно ця стаття є, оскільки це може вплинути на те, як вони інтерпретують інформацію. Наприклад, я б набагато більш схильний дотримуватися порад у статті, що стосується методів SEO в 2017 році, ніж аналогічний пост, що датується 2012 роком. застарілий контент.


Хоча це не все і закінчити все для отримання вашого блогу посади високий рейтинг, дотримуючись цих принципів призведе до сприятливого лікування від пошукових систем. Переконайтеся, що ви відстежуєте та перевіряєте зміни, які ви робите, щоб можна було приписати будь-які сплески ранжирування конкретній реалізації SEO для визначення пріоритетів для наступного разу.

І всі SEO та творці контенту жили довго і щасливо.

Куди ви помилилися?
Також проводити дослідження конкурента - хто вже охопив подібні теми?
Чи добре вони покривали їх?
Чи є їхній зміст застарілим?