Навигация по сайту

Популярные статьи

ТОП-7 книг по оптимізації бізнес процесів

 1. Також читайте:

1

1. Володимир Рєпін. "Бізнес-процеси. Моделювання, впровадження, управління"

Ви бажаєте вдосконалити бізнес і вирішили впровадити процесний підхід до управління? Вам необхідні практичні рекомендації для регламентації і побудови бізнес-процесів в компанії? Тоді нова книга вмілого експерта-практика Володимира Рєпіна - для вас.

Творець уявляє системне бачення існуючих можливостей і дає з побудови сукупності процесів в організації, спираючись на досвід десятків консалтингових проектів для російських компаній.

2. обмежень Голдратта. "Системний підхід до постійного вдосконалення"

Спосіб міркувань Голдратта завоював надзвичайну популярність, через те, що дозволяє вдало вирішувати безліч суперечностей: між якістю і термінами, витратами і вартістю, необхідною продуктивністю і наявними ресурсами. До недавнього часу інформація про основні інструментах способу міркувань Голдратта була представлена ​​в дуже неповному і розрізнених вигляді, а ця книга є першим систематичним, обчисленим на дослідне застосування управлінням. За допомогою даної книги ви зможете з'ясувати, що необхідно поміняти в організації, як виявляти явні і приховані неприємності за допомогою логічних дерев і як ліквідувати їх.

3. Джон Джестон, Йохан Неліс. "Управління бізнес-процесами. Практичний посібник щодо успішної реалізації проектів"

У пропонованій книзі детально викладаються основні правила управління бізнес-процесами, їх вигоди і переваги для організацій, і наводяться приклади здійснення для того щоб управління. У ній розглядається неспеціалізована схема, комплекс методів та інструментів ВРМ, і вибір одного з чотирьох можливих сценаріїв його реалізації.

Книга містить більше п'ятдесяти конкретних прикладів, що ілюструють різні її положення, і етапи проекту ВРМ і головні атрибути, якісь є серйозними факторами забезпечення успіху проекту. Ви зможете подивитися всередину механізму, за допомогою якого можна дізнатися готовність організації або структурного підрозділу до ВРМ, усвідомлюєте що, для чого і як робиться при цьому удосконалення процесів.

Книга може служити довідником для організацій, що здійснюють проекти управління бізнес-процесами, тому, що матеріал, викладений в ній, дає в руки групи проекту практичний інструментарій, пояснення і допомогу в успішній реалізації проекту ВРМ.

4. "Виробництво без втрат для робітників"

Перевиробництво, запаси, простої - все це є втратами вашого бізнесу, усунення яких дозволить вашій компанії стати більш конкурентоспроможною. Як серед безлічі процесів в компанії виділити ті, якісь додають скарб продукту і ті, якісь цінності не додають? Які конкретно способи визначення втрат існують?

Як ліквідувати втрати?

У разі якщо такі питання вас турбують - ця книга для вас. Завдяки їй ви навчитеся визначати втрати, класифікувати їх, визначати способи їх усунення, і зможете навчити цьому своїх колег.

5. Еліяху Голдрат. "Мета. Процес постійного вдосконалення"

Людина, що зіткнувся при веденні особистого бізнесу з будь-якою проблемою і ведений нею мислити логічно, нормально, поступально, без авантюрно-розривів і істеричних перескоків, повинен мати властивість бачити причинно-наслідкові зв'язки між результатами і діями і знати базисні правила успіхи удач.

Для широкого кола читачів.

6. Джамшид Гараедагі. "Системне мислення. Як керувати складними процесами і хаосом. Платформа для моделювання архітектури бізнесу"

Книга про здатність бачити, функціонувати і жити по-новому, про чітке і ясному мисленні серед хаосу. У своїй неповторній роботі, спирається на сильну теоретичну базу, Джамшид Гараедагі пише про застосовне на практиці майстерності спрощувати складне, керувати зв'язками і робити вибір, застосовуючи інтерактивне моделювання. Творець розкриває питання філософії, теорії, практичного застосування і методології сукупностей, переплітаючи новейщіе розробки в нелінійної термодинаміки, теорію хаосу, квантову механіку, менеджмент, соціологію та психологію.

Книга проілюстрована конкретними реалізованими проектами і демонструє відповідь глобальних завдань бізнес-моделювання, соціальних і культурних питань.

Це концептуальна книга, яка потребує вдумливого читання.

Вона буде потрібна практикуючим експертам в різних сферах. Якщо ви готові вийти за рамки лінійного мислення, традиційного підходу і класичної науки до організаційних питань, ця книга - для вас.

7. Мері і Том Поппендік. Дбайливе виробництво ПО Від ідеї до прибутку "

Дбайливе виробництво ПО - це книга, потрібна скрізь, де потрібно створити більш дієві процеси розробки. Іншими словами, дане видання призначене для менеджерів, начальників проектів і провідних розробників фірм, які пов'язані з інформаційними розробками, і компаній-розробників ПЗ.

Також читайте:

Програмне забезпечення


Вам буде цікаво, Підібрано саме для Вас:

 • Французький бізнес лежить через шлунок

  Ольга Нікітіна-До з'явилася в Москві, закінчила історичний факультет московського університету, після цього поїхала здобувати освіту вищу школу EPHE, в Париж. Зараз вона - інвестор ...

 • Бізнес-план: як скласти самому і яку інформацію включити

  Один з перших кроків бізнес-планування міститься у визначенні потреб і цільового ринку потенційних клієнтів. Які конкретно неприємності вирішує ваш продукт або послуга? Чи відповідає ...

 • Середній бізнес битиметься за держзамовлення

  Держзакупівлі зможуть виступити двигуном для середнього та малого бізнесу - запропоновано ввести особливі квоти для приватного бізнесу від загального обсягу закупівель національних природних монополій і ...

 • Який бізнес відкривати сьогодні

  Російські підприємці розповіли, на чому на даний момент можливо отримати гроші: 1. Вадим Димов, снователь і володар компаній «Димівське ковбасне виробництво», «Суздальська кераміка», ...

 • Бізнес-ангели допоможуть і грошима, і радою

  У Російській Федерації мало хто знає про бізнес-ангелів. Але ж прогрес рухається завдяки цим людям. Як расказал журналістам Bigness.ru начальник департаменту кредитно-фінаісових програм ...

Вам необхідні практичні рекомендації для регламентації і побудови бізнес-процесів в компанії?
Як серед безлічі процесів в компанії виділити ті, якісь додають скарб продукту і ті, якісь цінності не додають?
Які конкретно способи визначення втрат існують?
Як ліквідувати втрати?
Які конкретно неприємності вирішує ваш продукт або послуга?