Навигация по сайту

Популярные статьи

Топ SEO ресурсів | Кращі сайти SEO та форуми

Пошукова оптимізація - це швидко мінлива індустрія, і щоб залишитися на вершині результатів, потрібно залишатися на вершині того, що відбувається Пошукова оптимізація - це швидко мінлива індустрія, і щоб залишитися на вершині результатів, потрібно залишатися на вершині того, що відбувається. На щастя, є багато людей, готових простягнути руку допомоги; Ви тільки що знаєте, де їх знайти.

Незалежно від того, чи є ви веб-майстром, що працюєте в алгоритмі Google, або маркетолог, який передбачає зміни в широкому світі пошуку, ми маємо найкращі SEO ресурси, які ви знайдете в Інтернеті.

Слово попередження про ресурси SEO

SEO заслужила собі репутацію як щось таємно-практичного, оповитого густим туманом таємниці. І це легко зрозуміти, чому: більшість фахівців не бажають поділитися своїми таємницями, і SEO форуми, по загальному визначенню, наповнені напівпеченим припущенням і навмисною дезінформацією. Так що важливо, щоб ви взяли все, що ви читали, з щіпкою солі. Двічі перевірте, щоб дізнатися, що кажуть інші люди, перш ніж робити які-небудь дії. І не хвилюйтеся; не пройдеш довго, поки не дізнаєшся, кому дійсно можна довіряти.

Кращі сайти SEO

Веб-проект www.thewebproject.co.uk

Ми тут, щоб допомогти! Окрім сторінок і сторінок практичних порад, обгрунтованих думок та інтелектуальних коментарів від професійних SEO, чого ще потрібно? Як щодо блогу, щоб ми могли тримати вас в курсі важливих змін у світі SEO? Наша мета - допомогти фільтрувати шум, створений спільнотою SEO, щоб ви могли зрозуміти, що відбувається. А краще всього? Це абсолютно безкоштовно.

SEO книги www.seobook.com

SEO книга не є "книгою" в традиційному розумінні, а колекцією цінних ресурсів, включаючи: поради, інструменти та огляди. Заснована ще в 2003 році, SEO Book закріпила позицію Aaron Wall як провідного представника галузі. На сайті є великий безкоштовний контент, але для того, щоб скористатися перевагами найбільш соковитої частини (зокрема, форуму та навчальних посібників), вам доведеться покласти руку в кишеню для щомісячної підписки.

SEOMoz www.seomoz.org

Дітище Ренда Фішкіна, SEOMoz - це добре зарекомендував себе сайт, що надає всю інформацію та ресурси, які можна очікувати від одного з улюблених ораторів конференції SEO. Використовуйте безкоштовний вміст, особливо блог, який розроблено, щоб привернути вас до підписки на "преміум-контент". Якщо ви вирішите підписатися на останнє, ви будете мати доступ до ряду самостійно розроблених інструментів SEO та тематичних статей, які є одночасно розумними та доступними.

Кращі SEO блоги в Інтернеті

Оптимізатори пошукових систем знають, що Google любить блоги, що частково пояснює, чому там так багато блогів SEO. Якість змінюється від хорошого до поганого ... до абсолютно потворного. Хитрість полягає в тому, щоб знайти ті, які є: відповідають Вашим потребам, чий стиль вам подобається і чия думка ви можете довіряти. Після того як ви дізналися, хто вам подобається, підпишіться на їх RSS-канали та отримайте оновлення, надіслані безпосередньо вам.

Matt Cutts https://www.mattcutts.com/blog/

Більшість SEO-компаній загинуть, щоб провести лише десять хвилин у голові Метта Каттса. Найвідоміший інженер Google розпочав публічне публікування на багатьох форумах як "GoogleGuy". Викритий в 2006 році Мат продовжив створення свого "офіційного блогу", який є обов'язковим для будь-якого SEO. Про те, що Метт не знає про Google, не варто знати; що він розповість вам про Google - це зовсім інша справа. Не ігноруйте коментарі читачів, які часто дають більше уявлення про тему, ніж передбачалося у вихідному повідомленні.

Блог Google https://www.blog.google/

Отримуйте новини Google і перегляди прямо з рота коня. Блог Google - це чудовий спосіб стежити за тим, що відбувається в Google, охоплюючи все, починаючи від запуску продуктів до нових призначень. Це чітко спрямоване на засоби масової інформації та індустрію; це означає, що практично не користується, хоча й представляє великий інтерес для SEO. Набагато більш м'яким є веб-майстри Google https://webmasters.googleblog.com/ ), які повинні тримати вас зайняті годинами.

SEO круглий стіл www.seoroundtable.com

SEO Круглий стіл забезпечує зведення найбільш цікавих ниток по ключових форумах, з проникливим коментарем співробітників, які дійсно знають, про що вони говорять. Підкріплений редакційним центром, який є Barry Schwartz, SEO круглий стіл вигадує всіх, хто намагається підтримувати те, що відбувається в SEO.

Досі шукаєте більше? Наступні блоги також є серед наших вибраних:

  • Пошуковий блог Джона Бою battellemedia.com
  • Сірий вовк Майкла Грея SEO блог graywolfseo.com
  • Бронговий блог Девіда Нейлора ww.bronco.co.uk/our-ideas
  • SEO Білла Славського на березі моря seobythesea.com

Кращі SEO форуми в Інтернеті

Webmaster World www.webmasterworld.com

Webmaster World є найважливішим читанням для тих, хто серйозно ставиться до SEO та стоїть на кожному копійці (розумної ціни) абонентської плати. Цей форум охоплює всі сфери SEO і SEM, але найпопулярнішими є потоки Google. Модератори форуму регулярно публікують і ви знайдете незвичайний вітальний коментар від гуру промисловості та представників Google. Веб-майстри чаті ширше, ніж на інших форумах, відповіді на запитання, і завжди є хтось, хто хоче поділитися думкою.

Цифрова точка forums.digitalpoint.com

Digital Point - це найцікавіший з усіх форумів і хороша відправна точка для всіх, хто починає займатися SEO. Це вільне використання, яке є ключовою силою, але також є дещо слабкою. З одного боку вона доступна; потрібно просто зареєструватися, щоб розмістити повідомлення. З іншого боку, ви швидко відчуваєте, що ентузіазм в більшій пропозиції, ніж досвід.

Окрім сторінок і сторінок практичних порад, обгрунтованих думок та інтелектуальних коментарів від професійних SEO, чого ще потрібно?
А краще всього?
Досі шукаєте більше?