Навигация по сайту

Популярные статьи

TopSape Chan

Анонімна борда працювала з 12 серпня 2010-го року до 28 вересня 2018 - більше 8 років

Анонімна борда працювала з 12 серпня 2010-го року до 28 вересня 2018 - більше 8 років. За цей час тут написали майже 180.000 повідомлень, публікувалися викриття шахраїв, обговорювали інфобізнесменов, палили урли з телдері, палились теми по заробітку (куди рідше, ніж хотілося б) - було багато чого цікавого. Варто було великих зусиль залучити аудиторію на такий формат, встановити правила, стежити за їх виконанням, щоб отримати гармонійне співтовариство.

На жаль, з часом це спільнота майже повністю скотилося в хейтерское, кількість корисної інформації скоротилося майже до нуля, зате срач з викриття не шахраїв - а будь-яких публічних лічнстей, публікація персональних даних, заклики до цькування та інші штуки - почали превалювати. Це закінчилося закриттям декількох хороших і корисних блогів, а значить - стало менше корисного контенту для большоу аудиторії.

Останньою краплею стала підтримка цькування творця даного чана, склікування адсенса на сайтах, публікація їх адрес і загрози. Фінансові втрати від таких дій набагато перевищили будь-які позитивні ефекти від чана, а репутаційно - вже давно сильно шкодив.

Тому логічним рішенням було закрити чан, щоб не допустість поширення цього негативу далі.

З повагою, Андрій гіацинтів, https://spryt.ru/

PS. Ні, не включиться він назад. Мені теж нудно без диким тим для обговорень, нестримного графоманства і срач, але це вже банально питання безпеки бізнесу (нічого йому не буде, перекладаю рекламу на РСЯ і пуші, приховую за клаудфлером, здував пил з другого акк адсенса - працюю, коротше). Анонім самі вибрали сторону, яку вони підтримують. А адекватний, часто сидить в рідонлі - всього вам доброго, гарного настрою і здоров'я! Ви знаєте, як мене знайти, і будь-які питання з чана я можу обговорити і за чашкою чаю оффлайн, або в возі.

PPS. Не, серйозно, вже місяць пройшов, я став спокійніше спати, менше витрачати часу на срач в інтернетах, кому-то что-то доводити, сперечатися, читати негатив. Час звільнив для подорожей, роботою над сайтом, соціалка. Чи не відкриється чан, не відкриється.