Навигация по сайту

Популярные статьи

Торгівля через інтернет в Росії

  1. Бурхливе зростання торгівлі через Інтернет
  2. Але крім плюсів є і мінуси торгівлі черех Інтернет

Бурхливе зростання торгівлі через Інтернет

У зв'язку з розвитком технологій, бізнес відкриває для себе все нові і нові ринки збуту. Якщо брати Росію, то торгівля через інтернет почалася зовсім недавно. Але вже сьогодні багато фахівців говорять, що багато ніш уже зайняті.


Так яким же чином відбувається торгівля через інтернет ? Слід почати здалеку. За яким принципом взагалі здійснюється купівля чого небудь? У людини з'являється бажання - чорний ящик - покупка. Для кожного причина покупки своя.


поява інтернет продажу обґрунтовано багато в чому тим, що це один з найбільш економічних варіантів ведення бізнесу так як, по-перше маючи інтернет магазин відпадає необхідність мати звичайні магазин тобто відпадає стаття витрат під назвою оренда. По-друге кількість робочих значно менше, немає необхідності тримати в штаті працівника складу, касирів, приймальників, бухгалтера і т.д .. По-третє інтернет магазин дозволяє розширити коло потенційних клієнтів.

Розглянемо останнім на прикладі. Ви відкриваєте магазин під назвою ТОВ «Чіп» з продажу техніки. Що б це зробити потрібно: зареєструвати його як юридичну особу, знайти постачальника товарів, і найголовніше приміщення, в якому і буде проходити торгівля, його місце розташування дуже важливо, якщо ви його відкриєте, наприклад, в спальному районі старих Хімок, то збитки будуть перевищувати прибуток. А якщо біля метро, ​​то вони будуть вище, але і рента відповідно теж виросте. З персоналу вам буде потрібно: касир, охоронець, і як мінімум 2 продавця-консультанта. Здавалося б, усього 5 чоловік, але немає їх набагато більше, ніхто не буде, та й законодавством заборонено працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому у вас як мінімум в 2-е більше персоналу. А це дуже величезні витрати, і ми мовчимо про електрику і постійне підвищення орендної плати .

Для продажу потрібно зареєструвати юридичну особу, знайти склад, створити сайт . З працівників: кілька кур'єрів, касир, він же приймальник замовлень, і директор - той, хто буде спілкуватися з постачальниками, наймати робітників, і керувати процесом.

Переваги продажу товарів через інтернет для продавця:

  1. Охоплення більшої ринку покупців, ніж в звичайному магазині;
  2. Зменшення видаткової боку бізнесу (Не ніжно орендувати велике приміщення для продажу);
  3. Можливість запропонувати товар за значно меншими цінами, ніж в магазинах.

Переваги покупки товарів через інтернет магазини для покупців:

  1. Можливість порівняти товар;
  2. Можливість побачити весь асортимент (нерозторопні менеджери, маленькі торгові точки);
  3. Комфорт під час вибору (будинки з чашкою кави);
  4. Доставка на будинок або самовивезення;
  5. Оплата після перевірки товару (купив телефон, підключив, перевірив на «битость» пікселів, розплатився);
  6. Доставка в зручний час (в деяких доставка 24 години на добу);
  7. І т.д.

Але крім плюсів є і мінуси торгівлі черех Інтернет

Мінуси класичного магазину для продавця.

П родавец «+»

Продавець «-»

Покупець «+»

Покупець «-»

класика

  1. Поня тна схема
  2. Не вимагає знання ПК

  1. Багато грошей на оренду
  2. Багато грошей для найму персоналу
  3. Часто б'ють вікна
  4. Купа грошей на оплату електрики
  5. Знижений у ціні товар (подряпали, поки дивилися)
  1. Можна помацати товар
  2. Можна повз проходячи купити потрібну річ
  3. Можна попросити допомогу у продавця

  1. Видно не весь товар
  2. переплачуєш
  3. товкучка
  4. Вічно зайняті консультанти
  5. Не завжди є товар, який потрібен
  6. Кількість товару обмежено (тільки вітринний екземпляр)

Інтернет

  1. Не треба багато платити за оренду
  2. Не потрібно багато персоналу
  3. Зменшується можливість крадіжок серед продавців і покупців
  4. збільшується клієнтура

  1. Немає гарантії, що товар викуплять
  1. Можливість порівняти товар
  2. Можливість побачити весь асортимент (нерозторопні менеджери, маленькі торгові точки)
  3. Комфорт під час вибору (будинки з чашкою кави)
  4. Доставка на будинок або самовивезення
  5. Оплата після перевірки товару. (Купив телефон, підключив, перевірив на «битость» пікселів, розплатився)
  6. Доставка в зручний час (в деяких доставка 24 години на добу)
  7. І т.д.

  1. Чи не перевірений продавець (кому потім претензії пред'являти)
  2. Чи не можливість помацати товар перед замовленням.
  3. Недолік інформації (необхідність дзвінків)

Як видно з таблиці у інтернет магазину безліч переваг. І з цим не посперечаєшся.

Інтернет магазин в Росії і в Європі є різниця? Звичайно є, і не одна. Перерахуємо лише кілька:

  • Кількість клієнтів. Кількість клієнтів безпосередньо залежить від можливості доставки або самовивозу. У Росії безліч онлайн шопінгів орієнтоване тільки на своє місто. В Європі ж уже давно відійшли від цього і тепер торгують майже на всій території США , Доставка товарів здійснюється за допомогою кур'єрської фірми і часто безкоштовно для клієнта;
  • Звички. Звички - це повторюване день у день якась агресивна дія. Так як в Росії онлайн шопінг з'явився порівняно недавно, то слід зауважити, що ще не всі відчули його плюси. Багатьом набагато звичніше прийти в звичайний магазин витратити купу часу і купити товар, хоча вони могли купити його, не виходячи з дому за пару секунд. Не витрачаючи час на дорогу до магазину, бензин, якщо до нього вони добираються на машині і отримання відповіді на всі свої питання у продавця-консультанта;
  • Якість сервісу. У багатьох Європейських магазинах ціна відіграє таку ж важливу роль, як і якість сервісу. Якщо ціна буде низька, але товар доставить через тиждень, то цей товар буде нікому не потрібен. За свої гроші люди хочуть побачити не тільки товар, але і широкий спектр додаткових послуг, наприклад: цілодобова доставка, доставка по низькій ціні, після продажне обслуговування і багато іншого.
  • Тут подивився, там купив. У Америка часті поїзди до великі моли не супроводжуються шаленою кількістю покупок, на відміну від Росії. В Америці вважають за краще все обійти, все поміряти. Щось купити. А прийшовши додому і все обміркувавши - зробити покупку вподобаних речей з молу але за зниженими цінами. Для американців мовляв це спосіб розслабитися все поміряти, прицінитися і зрозуміти що ти хочеш. Через деякий час можна наштовхнутися на щось схоже, але з перламутровими ґудзиками (якраз як ти хотіла) в інтернеті і вже зробити покупку. У Росії ж ситуація поки навпаки. Тому досить часто можна слухати фразу «ну не з порожніми ж руками повертатися?», І після цього в голові у росіянина щось замикає і йому починають подобатися речі, які до цього були для нього «не дуже». Хоча буквально за останні два роки ситуація починає поступово манятся, але знову ж таки з нашими доповненнями. А саме: прийшов, поміряв, сподобалося, сфоткали артикул прийшов додому і купив на сайті з найнижчою ціною на даний товар.
  • Спонтанність рішення. Приказка: «сім разів відміряй, один - відріж» це про російських покупців. Що б вони не купували процес покупки виглядає так:
  • 80% часу йде на те, що б зрозуміти: що він хоче, як це має виглядати, навіщо йому це потрібно, де купити дешевше і т.д.
  • 10% часу на розуміння як зробити замовлення, який в більшості своїй включає реєстрацію на сайті і вказівки способу доставки.
  • 10% часу на те, що б дочекатися доставки товару, його перевірки та оплати.

В Америці багато сайтів орієнтовані саме на НЕ обдумані покупки. Тобто сподобалося, натиснув купити, ввів дані кредитки, підтвердив покупку по телефону і чекай товару. Який уже оплачено. Багато сайтів через це вивішують спец пропозиції на день, на годину, що б покупець поспішав зробити покупку тому «Запас товар обмежений».

  • Сегмент ринку. У Росії в інтернет магазинах продають в більшості випадків техніку будь-то телефони, ноутбуки, фотоапарати, холодильники і т.д. Покупка одягу просто не уявлені, як тільки мова заходить про одяг завжди вилазить питання: «а я з розміром не пролечу?», Відповідь на це питання «НІ, чи не пролетиш», якщо правильно зміряєш себе відповідно до розмірної сіткою цікавить магазину. А ще зручніше, коли у тебе вже є товар даної фірми, тоді ти вже уявляєш собі, як буде виглядати розмір більше або менше. Що значно полегшує покупку онлайн.
  • Різновид постачальника товару. Існують різноманітні інтернет магазини, умовно їх можна поділити на 3 категорії:
  1. Продаж свого власного товару. Найяскравішим прикладом служить APPLE Store ? Який продає продукцію компанії Apple.
  2. Перепродаж. Продаж популярних товарів за низькими цінами.
  3. Дошки. Надання послуг сайту для продажу свого власного товару. наприклад: молоток , e-bay .
  • Габарити. У більшості випадків покупки через інтернет є мало габаритний товар, наприклад: телефон, плеєр, лампа, ноутбук і т.д. Рідко хто купує холодильник, шафа, і інші товари. Які неможливо перевести в сумці. У більшості випадків це пов'язано з категорією товару тому купувати шафа не подивившись на нього попередньо для росіян все ще дуже складно.

Скільки не було б плюсів від покупок через інтернет. На наш погляд є певні категорії товарів, які не варто купувати онлайн.

Приклад з життя:

У мене був досвід, рівно рік тому мені знадобилося купити новий монітор, в інтернеті вони всі були майже однакові, відрізнялися лише дозволом, фірмою, кількістю квітів, діагоналлю і ще деяким рядом незначних для мене речей. Я вважала за краще купити монітор в цьому магазині, але в класичному його варіанті і не прогадала. т.к .:

  1. Діагональ екрані не говорить про габарити товару (а це для мене було важливо), на сайті дана інформація не була представлена.
  2. Фотографія ніколи не замінить оригіналу. Всі монітори на сайті показували чіткий білий колір, за фактом цей «білий», у кожної компанії був свій.
  3. Міцність конструкції. Деякі не дешеві моделі (10-15к) володіли не міцними (дуже кволими) підставками, тому, коли поправляєш положення монітора, він після цього ще 8- секунд трясеться.
  4. Відсутність детальної інформації. У моєму случає це можливість підйом монітора на 15 см, нахил монітора на 30о в цілому, поворот ніжки на 180о. поворот монітора на 40о, окремо від ніжки, можливість повороту монітор з горизонтального положення у вертикальне (іноді дуже зручно).

Торгівля через інтернет ще не настільки розвинена, як хотілося б. Не всі товари можна і потрібно купувати через інтернет. Консалтингова компанія Future Access допоможе Вам зробити правильний вибір і створити повноцінний інтернет магазин з потрібними для споживачів товарармі або услулгамі.

Автор: Сємєйкіна І.

Зателефонуйте нам по телефону +7 (495) 768-83-56 і ви отримаєте розгорнуту безкоштовну консультацію з торгівлі через Інтернет в Росії, а також зможете задати нам свої питання!

7 причин співпрацювати з Future Access :

  1. Ви хочете залишити конкурентів у себе за спиною.
  2. Ви хочете завоювати ринок і можливо навіть не один і знімати вершки у вигляді високого прибутку і безлічі клієнтів!
  3. Ви хочете поліпшити ефективність управління компанією.
  4. На нас ви можете перекласти частину своїх турбот (аутсорсинг).
  5. ми цілодобово з вами!
  6. Вартість наших послуг не злякає вас.
  7. У нас немає класифікації клієнтів на дрібних і великих. Ми однаково уважні до потреб як юридичних, так і фізичних осіб.

Теги: торгівлі через Інтернет, торгівлі через Інтернет, торгівлі через Інтернет, торгівлі через Інтернет, торгівлі через Інтернет

ми - професійна консалтингова компанія . Ми ЕКСПЕРТИ в тому, що ми робимо! Основні напрямки роботи консалтингової компанії Future Access:

Стратегічні консалтинг;

Управлінський консалтинг;

Оперативний консалтинг (автоматизація процесів управління підприємством);

Управління та розвиток продажів (консалтинг продажів);

Бізнес-тренінги (бізнес-навчання та консалтинг персоналу).

За яким принципом взагалі здійснюється купівля чого небудь?
Інтернет магазин в Росії і в Європі є різниця?
Тому досить часто можна слухати фразу «ну не з порожніми ж руками повертатися?
Покупка одягу просто не уявлені, як тільки мова заходить про одяг завжди вилазить питання: «а я з розміром не пролечу?