Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Три дні вінницькими вулицями їздив електробус

Опубликовано: 23.10.2018

видео Три дні вінницькими вулицями їздив електробус

Нові трамвайні корпуси: Останні етапи роботи


На виставці представили перший львівський тролейбус 02.10.14

 

У Вінниці тестували електробус. Три дні містом їздив автобус “Skywell” китайського виробництва. Цей транспортний засіб оснащено десятьма батареями. Повністю заряджені вони забезпечують його рух на 300 км. Цього вистачає на повний робочий день автобуса. Розрахований електробус на 28 сидячих місць, 42 стоячі та 1 для людини на візку. Обладнаний кондиціонером, системою вентиляції повітря, автоматичного гасіння пожежі та змащування деталей. А ще цей транспорт набагато економніший за дизельний. Його заправка втричі дешевша.


З понеділка автобуси №35, 44, 18 та 3А курсуватимуть за з...

“Автобус бере 220 кВт/год. Це в грошовому еквіваленті близько 600 грн. за робочий день. При такому режимі роботи звичайний дизельний автобус  бере 1500 грн.”, – розповідає технічний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Олександр Нечаєв.

Читайте также:

На Вінниччині зниклих дітей шукатимуть за допомогою SMS

Мінус елокробуса у тому, що він повільніше рухається, особливо на гірках. Через що можливе відставання від графіку. Відкритим залишається питання його експлуатації у зимовий період. Але представники компанії-дистриб’ютора запевняють: усі ці нюанси можна владнати із виробником.

Читайте также:

У Вінниці з’явиться кластер холодильного машинобудування

“Виробник зацікавлений, виробник відкритий до спілкування, все може підлаштувати під відповідні вимого того чи іншого покупця”, – розповідає директор розвитку Інтелектуального бюро Іван Тодосан.

Економність, комфорт для пасажирів, чисте повітря у місті. Такі характеристики електробуса не можуть не приваблювати, каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Тим паче у Вінниці завжди дбають про оновлення громадського транспорту.

Читайте также:

Вінничан запрошують навчитись плавати на драгонботах

“Звичайно ми повинні знаходити оптимальні варіанти щодо зменшення самої собівартості перевезень, враховуючи те, що ми забезпечуємо за рахунок міського бюджету пільгові перевезення. І вартість проїзду в муніципальному транспорті набагато нижча ніж сама собівартість проїзду. Тому ми перевіряємо різні можливості різного транспорту, зокрема і електробуса”,- зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Якщо із виробником знайдуть спільну мову щодо співвідношення ціни, якості, гарантійних умов та умов експлуатації, то в майбутньому на вулицях міста можна буде побачити такі електробуси.

rss