Навигация по сайту

Популярные статьи

Три запитання до SEO-експерта Ганса Сандблом

  1. Сьогодні ми задаємо три питання SEO експерту Hans Sandblom , реальному суперважкому в галузі, який...
  2. Як ви постійно оновлюєтеся у сфері SEO? Чи є експерти, блоги чи сайти, які можна рекомендувати слідувати?
  3. Ось деякі хороші веб-сайти, щоб залишатися в курсі:
  4. Безцінні інструменти:
  5. Якщо б ви давали три хороші поради в SEO, що б це було?
  6. Спасибі, Ханс!
  7. Патрік Розенфельд

Сьогодні ми задаємо три питання SEO експерту Hans Sandblom , реальному суперважкому в галузі, який жив, дихає і був пристрасним пошуковим оптимізатором з 1998 року. Коли Ганс почав з пошукової оптимізації, Google ще не був там, і всі пошукові системи мали різні алгоритми ранжирування.

Ганс запустив SEO Logik AB 2005, який був проданий Notabene / Guava через три роки. Сьогодні його технічний менеджер SEO SEO Design AB з 2011 року.

Чому для Вас важливе SEO?

У сучасному цифровому суспільстві, де більшість компаній мають веб-сайти та неймовірна кількість людей використовують такі пошукові системи, як Google, щоб знайти продукти та послуги, не існує більш ефективного та економічно ефективного способу рекламувати себе. Коли я почав з SEO в 1998 році, я придумав концепцію "Не так ви думаєте , ви не" , це говорить про те, як важливо SEO, особливо сьогодні.

Як ви постійно оновлюєтеся у сфері SEO? Чи є експерти, блоги чи сайти, які можна рекомендувати слідувати?

Є надзвичайно гарні місця, які повідомляють про SEO сьогодні порівняно з тим, коли я почав, то в основному був тільки WebmasterWorld, який все ще там, і це надзвичайно хороший ресурс, де багато міжнародних експертів висять, рекомендуючи членство досягти "Форуми прихильників".

Ось деякі хороші веб-сайти, щоб залишатися в курсі:

https://www.webmasterworld.com/
http://searchengineland.com/
https://moz.com/
https://www.searchenginejournal.com/

Безцінні інструменти:

https://www.screamingfrog.co.uk
https://ahrefs.com/
http://www.searchmetrics.com/
http://www.siteliner.com/
https://www.seoprofiler.com/

Якщо б ви давали три хороші поради в SEO, що б це було?

1. "Вміст є королем", хороша структура з хорошими сторінками з правильними заголовками, в які включені ключові слова, а не "Ласкаво просимо до ..." (H1), правильний текст хліба, що містить ключові слова та слівки (не менше 100 слів)

2. "Правильна мета-інформація з назвою (максимум 58 символів) і описом (максимум 150 символів), що містить ключові слова, які продаються написаними, унікальними на всіх сторінках."

3. Хороші стратегії зв'язку з природним поєднанням брендингу та ключових слів у текстах посилань (не більше 3-4% від "грошових ключових слів") з поєднання домашніх сторінок у темі, а також авторитарних веб-сайтів. Це не хірургія головного мозку, але важливо зберегти язик прямо в рот і, перш за все, за допомогою експертів, наприклад, проаналізувати веб-сайт і скласти плани дій. Є багато технічних аспектів, які можуть бути неправильними, ми бачимо щодня в нашій роботі. Наприклад, не створюйте нову павутину з новою структурою, не зберігаючи старі контури, щоб ці сторінки могли бути вказані на нові. Якщо ви трохи логічні, ви можете зрозуміти, що інші веб-сайти можуть посилатися на підсторінку, яка більше не існує, тоді значення буде втрачено. Це дуже поширене явище. Зробіть перевірку в ahrefs.com на своєму домені і подивіться на "Broken Links", щоб проаналізувати непрацюючі посилання, або найняти компетентну SEO компанію!

Спасибі, Ханс!

Ми дякуємо Хансу, що поділився своїми знаннями з нами в групі!

Патрік Розенфельд

Цифрові стратеги у Швеції
Пошта: [email protected]
Телефон: 070-494 26 52
Мій профіль на LinkedIn
Digital Strategists у Швеції на LinkedIn

Як ви постійно оновлюєтеся у сфері SEO?
Чи є експерти, блоги чи сайти, які можна рекомендувати слідувати?
Чому для Вас важливе SEO?
Як ви постійно оновлюєтеся у сфері SEO?
Чи є експерти, блоги чи сайти, які можна рекомендувати слідувати?