Навигация по сайту

Популярные статьи

TUI має намір подвоїти обсяги продажів турів в Карелію

  1. МАГНІТ ДЛЯ ТУРИСТІВ
  2. ТУРОПЕРАТОР ДОПОМОЖЕ сконструював ТУР В Карелії ОНЛАЙН
  3. ЩО ТАКЕ ТУР НА RUSKEALA SYMPHONY

Про це повідомив генеральний директор туроператора TUI Росія Тарас Демура в ході другого музичного фестивалю Ruskeala Symphony, головним спонсором якого виступила компанія. В TUI вважають, що події такого рівня можуть бути істотним стимулом для відвідування республіці туристами.

МАГНІТ ДЛЯ ТУРИСТІВ

МАГНІТ ДЛЯ ТУРИСТІВ

У цьому році другий за рахунком музичний фестиваль Ruskeala Symphony пройшов 24 і 25. Вперше фестиваль відбувся в 2017 році і відразу ж увійшов в ТОП-15 регіональних подій Росії.

Фестиваль проходить у відомому туристичному об'єкті Південної Карелії - гірському парку Рускеала, унікальній пам'ятці природи та гірничої справи і. Це єдиний у своєму роді мармуровий каньйон висотою 456 метрів і шириною 109 метрів, який являє собою затоплену рукотворну чашу зі складною надводної та підводної системою шахт, штолень і штреків. Понад 300 років тут добувався мармур для палаців Санкт-Петербурга, і вапно для промислових потреб.

У цьому році фестиваль відвідало вже 6 тис. Осіб (удвічі більше, ніж в минулому році), а географія розширилася - крім Санкт-Петербурга, Петрозаводська, Москви і сусідніх з Рускеале міст, в тому числі фінських, туристи прибули навіть з Новосибірська

У цьому році фестиваль Ruskeala Symphony став дводенним і міжнародним - крім симфонічного оркестру Карельської державної філармонії та запрошених зірок з Москви, на ньому виступили музиканти з Китаю з програмою «Пісні шовкових сувоїв», колектив з Аргентини з програмою «El Misterio del Tango», а також деякі солісти з Фінляндії.

Крім музичних номерів гостям пропонувалися історичні реконструкції та майстер-класи з карельської гастрономії. Новинкою став історичний квест в спеціально створеному і відкритому 24 серпня цього року парку «Калевала».

Як зазначив в ході фестивалю глава Республіки Карелія Артур Парфенчиков, сьогодні Ruskeala Symphony є «магнітом для туристів». Його слова підтверджують і цифри - в цьому році фестиваль відвідало вже 6 тис. Осіб (удвічі більше, ніж в минулому році), а географія розширилася - крім Санкт-Петербурга, Петрозаводська, Москви і сусідніх з Рускеале міст, в тому числі фінських, туристи прибутку навіть з Новосибірська.

ТУРОПЕРАТОР ДОПОМОЖЕ сконструював ТУР В Карелії ОНЛАЙН

ТУРОПЕРАТОР ДОПОМОЖЕ сконструював ТУР В Карелії ОНЛАЙН

Головним спонсором фестивалю Ruskeala Symphony в 2018 році став туроператор TUI Росія. Це був усвідомлений вибір керівництва компанії, заснований на враженні від відвідування регіону і фестивалю в минулому році.

«Я буквально закохався в Карелію», - заявив Тарас Демура, генеральний директор TUI Росія і СНД. «Упевнений, що ми станемо надійними партнерами цього фестивалю на довгі роки», -додав він.

Сьогодні компанія TUIРоссія, що вийшла в регіон трохи менше року тому, пропонує більше 30 туристичних маршрутів по Карелії. Зараз, за ​​словами пана Демури, частка Карелії в російському асортименті TUI становить не більше 2%. «Пакетна пропозиція за Карелії в кращому випадку вибирає від декількох сотень до декількох тисяч туристів, що не може зрівнятися з тією ж Москвою, Санкт-Петербургом, Сочі і Золотим кільцем», - вважає він.

«Ми плануємо збільшити кількість відправлених в Карелію туристів в два рази», - повідомив пан Демура «Віснику АТОР».

TUI планує збільшити кількість відправлених в Карелію туристів в два рази. Для цього будуть використовуватися як методи сегментації асортиментного пропозиції, так і нові технології, що впроваджуються на сайті туроператора - коли турист збирає свій тур в Карелію як конструктор.

Для цього TUI пропонує планує використовувати два шляхи. По-перше, більш дрібно сегментувати напрямок за видами турпродукту, додавши до культурно-пізнавальному екскурсійному туризму паломницькі, гастрономічні, оздоровчі, спортивні, еко-тури та ін. Особливо цікавим напрямком, на думку глави TUI Росія в перспективі може стати зимовий і новорічний туризм в Карелії - за прикладом Великого Устюга.

Розвитку організованого туризму в Карелії повинні допомогти і технології персоналізації пропозиції, каже пан Демура. Для цього необхідно розділити турпродукт на зрозумілі частини для того, щоб людина на сайті TUI сам міг зібрати, як конструктор найбільш підходяще для себе пропозицію з поїздів, літаків, готелів, екскурсій та інших доп.услуг.

У свою чергу, глава Республіки Карелія Артур Парфенчиков зазначив, що нарощування турпотоку в Республіку допоможе поліпшення транспортної доступності регіону. Зокрема - ведеться зараз будівництво федеральної траси «Сортавала», яке обіцяє скоротити дорогу до Санкт-Петербурга до 2,5 годин вже в наступному році.

Іншою проблемою, яку планують вирішувати в керівництві Карелії, є досить велика частка тіньових туристичних послуг. Так, за словами пана Парфенчікова, загальний турпотік в Карелію в цьому році склав 780 тис. Туристів і екскурсантів. «Але за неофіційними даними їх налічується понад 2 млн, оскільки ряд готельєрів як і раніше вважає за краще працювати« в сіру », - повідомив він журналістам.

ЩО ТАКЕ ТУР НА RUSKEALA SYMPHONY

ЩО ТАКЕ ТУР НА RUSKEALA SYMPHONY

Одним з якірних моментів туристичних перетворень в регіоні як раз може стати розвиток потенціалу фестивалю Ruskeala Symphony, на який компанія TUI Росія запропонувала в цьому році пакетні тури. За інформацією Тараса Демури, в цьому році вони користувалися дуже великим попитом.

Кореспондент «Вісника АТОР» переконався в тому, що дводенний тур з TUI Росія на фестиваль Ruskeala Symphony - дійсно унікальне на ринку пропозиція, що дозволяє не тільки насолодитися шедеврами класичної музики, а й оглянути найцікавіші пам'ятки Карелії.

У програму туру входило відвідування Кексгольмського фортеці в Приозерськ - тієї самої історичної Корели, яка була предметом багатовікового спору між Росією і Швецією. Наступною зупинкою на маршруті була Сортавала (Сердоболь при Катерині II), цікавий місто на Ладозькому озері.

Наступною зупинкою на маршруті була Сортавала (Сердоболь при Катерині II), цікавий місто на Ладозькому озері

Учасники туру оглянули знамениті водоспади Ахвенкоскі, які були місцем зйомок відомих кінофільмів.

Але найяскравіші враження у туристів залишаються, звичайно ж, від самого гірського парку Рускеала. Це історична спадщина чотирьох народів - росіян, карелів, фінів і шведів. Каньйон являє собою дивовижне видовище - величезні мармурові стіни і блакитна прозора вода.

Саме в Мармуровому каньйоні відбувається відкриття фестивалю, коли на понтоні посеред озера звучить чудова класична музика у виконанні кращих карельських музикантів. Без перебільшення чарівна акустика каньйону дозволяє їм грати без підсилювачів.

Одним з якірних моментів туристичних перетворень в регіоні як раз може стати розвиток потенціалу фестивалю Ruskeala Symphony, на який компанія TUI Росія запропонувала в цьому році пакетні тури. За інформацією Тараса Демури, в цьому році вони користувалися дуже великим попитом.

«Італійський кар'єр», де проходять головні події фестивалю, підкреслює музику своїм унікальним мармуром, який змінює колір на сонці, а у вечірній час майстерно підсвічується.

«Італійський кар'єр», де проходять головні події фестивалю, підкреслює музику своїм унікальним мармуром, який змінює колір на сонці, а у вечірній час майстерно підсвічується

Не менш казкові спогади залишаються у туристів і від підземної екскурсії в шахту, де відвідувачів теж чекає ефектне підсвічування, що підкреслює природний малюнок мармуру, і подорож по підземній ріці на плоту, який повільно відвозить групу до іншого берега каньйону.

Для учасників турів на фестиваль Ruskeala Symphony TUI Росія пропонує зручний трансфер з Санкт-Петербурга і готелі не нижче 4 і 5 зірок. Бронювання турів на фестиваль наступного року не за горами - продажу відкриються одразу після затвердження програми фестивалю 2019 року.

Більш докладно про турі на фестиваль в Рускеале і інших карельських екскурсійних турах від TUI Росія - в нашому наступному матеріалі.

Ще більше цікавих матеріалів від АТОР - в нашому каналі на Яндекс.Дзен .

Отримувати новини "Вісника АТОР" також можна, підписавшись на наш канал в Telegram або на поновлення нашої сторінки в Facebook

Безкоштовні онлайн-курси, вебінари АТОР і електронні каталоги туроператорів ви знайдете на порталі "Академія АТОР"

Поточні спецпропозиції від туроператорів АТОР можна знайти тут

.

Повернутися назад