Навигация по сайту

Популярные статьи

Тюменська область готова до нестандартних ідей

Про це заявив на відкритті в Технопарку форуму InnoWeek-2018 тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Тюменської області Олександр Моор.

Про це заявив на відкритті в Технопарку форуму InnoWeek-2018 тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Тюменської області Олександр Моор

Т.в.о. губернатора нагадав, що головною подією першого форуму InnoWeek, що пройшов у минулому році, стала «Битва стартапів», в якій взяли участь 250 підприємців з 60 міст Росії. Уряд Тюменської області направило на підтримку переможців 10 мільйонів рублів - аналогічна сума стане призовим фондом і в цьому році.

Уряд Тюменської області направило на підтримку переможців 10 мільйонів рублів - аналогічна сума стане призовим фондом і в цьому році

«Сьогодні цифрові технології стають частиною нашого життя, - підкреслив Олександр Моор. - І на форумі InnoWeek-2018 ми обговоримо, як створювати міжнародні IT-продукти, розглянемо питання інформаційної безпеки та системи «розумних міст».

- І на форумі InnoWeek-2018 ми обговоримо, як створювати міжнародні IT-продукти, розглянемо питання інформаційної безпеки та системи «розумних міст»

«Ситуація в світі та економіці вимагає від нас нових нестандартних дій, - заявив Моор. - Регіонам Росії і нашій країні потрібні свіжі нестандартні ідеї. Тут, на тюменської землі ми готові їх обговорювати і реалізовувати ».

Тут, на тюменської землі ми готові їх обговорювати і реалізовувати »

Олександр Моор зазначив, що в минулому році Тюменська область працювала над тим, щоб створити сприятливі умови для розвитку ринку інформаційних технологій. Були створені умови для IT-компаній: в тому числі недорогі офіси, можливість підготовки кадрів, комплексну податкову і фінансова підтримка, державний і корпоративний замовлення на IT-розробки, просування і підтримка збуту IT-продукції.

Були створені умови для IT-компаній: в тому числі недорогі офіси, можливість підготовки кадрів, комплексну податкову і фінансова підтримка, державний і корпоративний замовлення на IT-розробки, просування і підтримка збуту IT-продукції

«Ми хочемо сформувати в нашому регіоні нову активно зростаючу галузь економіки, - підкреслив вріогубернатора. - Разом з тим нам ще належить створити принципово нову екосистему. Потрібно сформувати гнучку нормативну базу і механізми, що стимулюють впровадження цифрових технологій в усі сфери життя. Це завдання нам під силу, якщо влада, бізнес і громадськість будуть діяти спільно ».

Це завдання нам під силу, якщо влада, бізнес і громадськість будуть діяти спільно »

В рамках форуму InnoWeek-2018 Олександр Моор від імені уряду Тюменської області підписав угоди про співпрацю з дев'ятьма російськими і міжнародними технологічними компаніями. За словами т.в.о. губернатора Тюменської області, підтримка високотехнологічних компаній є одним з пріоритетів у розвитку регіону на найближчі роки.

губернатора Тюменської області, підтримка високотехнологічних компаній є одним з пріоритетів у розвитку регіону на найближчі роки

За словами Моора, компанії, з якими керівництво області підписало угоди, показують динамічний складаних, пропонують цікаві якісні продукти і представлені не тільки на російському, але і на міжнародному ринку.

За словами Моора, компанії, з якими керівництво області підписало угоди, показують динамічний складаних, пропонують цікаві якісні продукти і представлені не тільки на російському, але і на міжнародному ринку

В роботі триденного інноваційного форуму беруть участь близько 40 експертів російського і міжнародного рівня, представники світових компаній і венчурних фондів. Близько сотні молодих IT-команди з багатьох регіонів країни поборються у всеросійській «Битві стартапів» за призовий фонд у 10 мільйонів рублів і головний приз - стажування в Кремнієвій долині (США).

Близько сотні молодих IT-команди з багатьох регіонів країни поборються у всеросійській «Битві стартапів» за призовий фонд у 10 мільйонів рублів і головний приз - стажування в Кремнієвій долині (США)

Найефектніші розробки вже зараз можна побачити на виставці стартапів, що відкрилася в холі Технопарку. Серед них - проекти на основі штучного інтелекту і віртуальної реальності, комп'ютерні ігри, системи збору даних і моніторингу, комунікаційні платформи і т.д.

д

Однією з ключових тем форуму стане розвиток Smart City, давно обговорюваного експертами нашого міста. До слова, Тюмень планує залучити 500 мільйонів рублів для впровадження smart-сервісів. На InnoWeek представлені інтелектуальні світлофори, системи теплопостачання, відеоспостереження з розпізнаванням осіб і т.д ..

д

PARK72.RU

RU