Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Казані стали менше розлучатися і більше народжувати дітей

Опубликовано: 21.10.2018

У Казані з початку року реалізовується проект, який спрямований на скорочення числа розлучень. За запевненнями міського РАГСу, вдалося зберегти від розпаду 185 сімей.

«Від розлучення вдалося врятувати 185 сімей і це багато в чому завдяки медіативних проекту« Збережемо сім’ю », який реалізується в Казані з початку року. Сьогодні це єдиний в Росії подібний проект, в ньому взяли участь 264 подружніх пар », — повідомила на нараді в мерії Казані начальник міського управління ЗАГС Гузель Габбасова.

Вона розповіла, що з початку поточного року міський ЗАГС ввів медиативную практику «Збережемо сім’ю», яку добровільно проходять подружжя, які подали спільну заяву на розірвання шлюбу. Ця програма реалізується спільно з центром «Довіра». «Вже є непогані результати: з початку року 106 пар відмовилися подавати заяву на розірвання шлюбу, хоча звернулися в ЗАГС з упевненістю, що розлучення для них — єдиний вихід з конфлікту, а 79 пар забрали раніше подану заяву на розлучення», — уточнила Гузель Габбасова

Паралельно на радіо «Міленіум» діє проект психологічної допомоги городянам «Справи сімейні», покликаний допомогти слухачам опанувати основами спільного проживання, підвищити соціально-психологічну та правову освіченість в області сімейного права. Фахівці РАГСу в форматі діалогу спілкуються з Казанцев в прямому ефірі. За час програми надходить до 8-10 дзвінків, що говорить про затребуваність такого проекту.

Всього в Казані з початку року зареєстровано понад 4,1 тисячі шлюбів, розірвано — близько 2,4 тисячі. Основна частка розлучень і раніше доводиться на молоді сім’ї, які прожили разом не більше п’яти років. «Спостерігається невелике зростання, як числа розлучень, так і процентного співвідношення розірваних і укладених шлюбних союзів. Однак, незважаючи на збільшення кількості розірваних шлюбів, за кількістю зареєстрованих розлучень Казань є самим благополучним містом-мільйонником в Приволзькому федеральному окрузі », — зазначила Гузель Габбасова.

Вона також повідомила, що в першому півріччі в Казані встановлений новий демографічний рекорд — зареєстровано майже 12 тисяч актів про народження, що на 3,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За цим показником столиця Татарстану також є лідером серед міст-мільйонників ПФО.

«У загальній кількості з’явилися на світ казанських малюків -« другі »і« треті »діти склали 55%. Крім того, в першому півріччі в місті зареєстровано три трійні. Природний приріст населення міста становило 5,2 тисячі осіб, перевищення народжуваності над смертністю — 43% », — уточнили« Суті Подій »в РАГСі. +

За інформацією міського управління ЗАГС, перший демографічний рекорд в XXI столітті Казань встановила в 2012 році, коли на світ з’явилося дітей на 10% більше, ніж в 1987 році. Тоді був зафіксований найвищий рівень народжуваності з 1918 року. З цього моменту місто щорічно «б’є» власні демографічні рекорди. За останні 10 років народжуваність в Казані зросла більш ніж в 2 рази.

rss