Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Полтаві вітали рятувальників

Опубликовано: 22.10.2018

видео У Полтаві вітали рятувальників

Рятувальники Хмельниччини привітали колег з 8 березняЩорічно, 17 вересня, в Україні вітають із професійним святом рятівників. З нагоди відзначення Дня рятувальника, 13 вересня, у головному управлінні МНС України в Полтавській області відбулись урочистості.

Привітав присутніх зі святом міський голова Олександр Мамай:

— Професія рятівника — небезпечна. Присвятити своє життя цій справі можуть тільки сміливі, самовіддані, рішучі. Ви виконуєте почесну місію — рятуєте людей, не жалкуючи при цьому себе. Щиросердно дякую вам за працю, за ваші подвиги, героїзм. Бажаю вам міцного здоров'я та сил. Нехай Господь допомагає у вашій нелегкій справі. Миру та злагоди! З прийдешнім професійним святом!


Рятувальники підбили підсумки півріччя

За самовіддане виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та відвагу при ліквідації надзвичайних ситуацій і подій найкращим працівникам обласного управління МНС міський голова вручив подяки та почесні грамоти у тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Окрім того, в урочистій атмосфері 10-ти працівникам ДСНС міста Полтави Олександр Мамай вручив сертифікати на отримання службового житла: 8 двокімнатних та 2 однокімнатних квартири. Серед щасливих володарів такого сертифікату і начальник 1 державної пожежно-рятувальної частини, підполковник служби цивільного захисту Василь Шрамко:

— Чому я рятувальник? — Бо це моє покликання. Зрозумів це сам, коли навчався в 11 класі. Пам'ятаю, до нас тоді прийшли рятувальники і розповіли про цю професію. І ось сьогодні рятувальником працюю вже 15 років. Це складна справа, буває різного. Втім, ми робимо усе для того, аби вчасно допомогти, врятувати. За свою працю сьогодні отримав сертифікат на службове житло. Дуже радію, адже вже давно про це мріяв.

Продовжили і справу забезпечення новим спеціальним одягом для рятувальників міста. Під час урочистостей було вручено 47 комплектів спецформ. Це одяг найвищої якості, він запобігає тепловим ударам, опікам, тканина костюмів дозволяє рівномірно розповсюдити теплову енергію. Також, від сьогодні, Полтавське міськрайонне управління ГУ ДСНС України в Полтавській області має і автомобіль для оперативного реагування, який до цього часу знаходився на балансі міськвиконкому.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

rss