Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У кого з українців продовжуватимуть рости зарплати

Опубликовано: 28.10.2018

Заробітна плата медиків, з якими пацієнти підписали декларації, продовжує зростати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте також: Зарплата лікарів зросла до 16 тис. гривень: Гройсман розповів про результати медреформи

“Лікарі по всій Україні продовжують підписувати декларації зі своїми пацієнтами, відповідно їх зарплатня зростає. До підписання декларацій лікар в державному медзакладі на Харківщині у червні отримав 9 752 грн зарплатні, а у серпні, після того як оформив 1600 договорів з пацієнтами – вже 14 160 грн.” – пише прем’єр.

Також він привів приклад іншого медзакладу вже на Львівщині. У червні зарплата лікаря становила 5 500 грн, після підписання 1800 декларацій – 15 700 грн.

"Перші підвищені зарплати отримали медики в закладах, які перейшли на нову модель фінансування за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". У липні Нацслужба здоров’я оплатила за тарифами за медичне обслуговування пацієнтів 255,3 млн грн у 161 медичний заклад первинної медичної допомоги.

 

Коментарі

rss