Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Луцьку просять одні з найбільших в Україні завдатки при купівлі квартир

Опубликовано: 29.10.2018

Перед придбанням житла покупці залишають продавцям завдатки для впевненості у виконанні вимог задаточного договору.

Редакція порталу Domik.ua провела дослідження, опитавши професійних ріелторів України та з'ясувала, що розмір завдатку продавцеві житла варіюється по містах. Якщо фіксована ставка відсутня, сторони домовляються про остаточну суму індивідуально.

Найбільший завдаток продавцям житлової нерухомості залишають покупці у Дніпрі, Львові, Одесі та Миколаєві – 4% від загальної вартості об'єкта.

У Луцьку , Чернігові та Чернівцях під час укладання угоди купівлі-продажу клієнти платять власникам завдаток в розмірі від 3 до 4%. Остаточний розмір виплати учасники договору визначають самостійно.

Читайте також: Однокімнатна квартира в Луцьку коштує утричі дешевше, ніж у столиці

Не менше 3% від вартості житла беруть власники у Вінниці, Харкові, Сумах, Івано-Франківську, Полтаві, Тернополі і Херсоні.

За даними агентств нерухомості, у Києві, Житомирі та Хмельницькому розмір завдатку, який виплачує покупець продавцеві квартири, варіюється від 2 до 5% від загальної вартості об'єкта. Ріелтори повідомили, що якщо вартість столичного житла нижче 100 тисяч доларів, середній розмір завдатку складе від 2 до 5 тисяч. Якщо ж квартира вартує більше 100 тисяч, про остаточний розмір виплати власник і покупець домовляються індивідуально.

Дещо менший завдаток при угоді купівлі-продажу житла залишають клієнти власникам в Кропивницького, Рівному та Ужгороді – 2-4%.

Мінімальний розмір виплат виявили у Запоріжжі та Черкасах – лише 2% від загальної вартості квартири.

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter , Google+ та Instagram . Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram !

rss