Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У скільки киянам обійдеться евакуація авто згідно з новим законом про паркування?

Опубликовано: 29.10.2018

Минулого четверга вступив в силу закон, що посилює покарання за парковку в недозволених місцях. Тепер, якщо авто припарковано з порушенням правил, але не заважає руху пішоходів або велосипедистів, штраф складе 255 грн (в разі оплати протягом 10 днів - знижка 50%).

Постанови про такі правопорушення будуть залишати "під двірниками" на лобовому склі автомобіля і виписуватися на його власника. Крім того, авто буде евакуйовано, якщо транспортний засіб закрило виїзд іншим машинам або стало на місце для інвалідів.

Тарифи за евакуацію встановлені відповідно до нормативних актів. Про це в ефірі телеканалу "Київ" розповів консультант апарату Верховної Ради України Павло Фролов.

Так, якщо мова йде про автомобілі, вагою до 2 тонн, то оплатити доведеться 720 гривень за евакуацію і 144 гривні - за кожну добу простою на штрафмайданчику. Якщо протягом першого тижня автомобіль не забирають, то тариф складе 24 грн / добу.

Нагадаємо, в Києві вступив в дію новий закон про паркування. За новим законом, займатися порушниками будуть не тільки патрульні поліцейські, але і інспектори з паркування. Їх в столиці буде 148.

Відзначимо, що для впровадження нових правил паркування не вистачає законодавчої бази. Про це на засіданні Київради в четвер сказав міський голова Віталій Кличко.

 

Loading...

rss