Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Дніпрі на другий день після весілля наречений наклав на себе руки

Опубликовано: 29.10.2018

Дружина розповіла поліцейським, що конфліктів у них із чоловіком не було і вона не знає, що стало причиною такого вчинку.

  У Дніпрі чоловік повісився в день власного весілля. Інцидент стався в гуртожитку на Набережній Перемоги ввечері у суботу, 20 жовтня, повідомляє Информатор.

  Друзі загиблого викликали поліцію і швидку допомогу.

  Правоохоронці розповіли, що загиблий сьогодні одружився і ввечері він разом із товаришами святкував цю подію. Далі, за словами дружини померлого, чоловік вийшов покурити і не повернувся. Дружина також розповіла поліцейським, що ніяких конфліктів у них із чоловіком не було і вона не знає, що стало причиною такого вчинку, йдеться в повідомленні.

  Подробиці інциденту з'ясовуватимуть правоохоронці.

  Раніше у Броварах Київської області був знайдений повішеним лейтенант ЗСУ. Військовий перебував у добовому наряді. Передсмертної записки не виявили.

  А у Львівській області дитина повісилася через розбитий планшет. Тіло 12-річного хлопчика в господарській будівлі знайшов його батько. Мама дитини працює в Польщі.

Loading...

rss