Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Києві оперативно усувають аварії на тепломережах, що виникають у зв’язку з початком опалювального сезону

Опубликовано: 30.10.2018

08:16 27.10.2018

У Києві міські служби оперативно усувають аварії на тепломережах, які виникають у зв’язку з початком опалювального сезону, заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомила прес-служба міського голови.

«Переконаний, що ніяких надзвичайних ситуацій взимку у нас не може бути. Місто до опалювального сезону готове. Сьогодні ми працюємо в оперативному режимі і усуваємо аварії на тепломережах, які виникають у зв’язку з початком опалювального сезону. Протягом тижня, максимум двох, всі аварії, які все ще виникають, будуть усунені», — зазначив В.Кличко.

Він пояснив, оскільки місто отримало в спадок застарілу систему тепломереж, то з початком подачі тепла відбувається велика кількість розривів труб, які комунальні служби зараз усувають.

Відзначається, що при цьому до централізованого опалення підключено вже більше 70% житлових будинків.

«Станом на ранок 24 жовтня в Києві до послуги централізованого опалення підключено вже 72% житлових будинків. У першу чергу тепло подали в усі школи, дитячі садки», — додав мер.

У прес-службі відзначили, що в 2018 році столична влада повернула в управління міста теплоенергетичний комплекс Києва, який перебував у власності приватної компанії «Київенерго».

rss