Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Сквирській РДА ініціюватимуть перед Кабінетом Міністрів України внесення змін до постанови про землю

Опубликовано: 30.10.2018

У Сквирській РДА ініціюватимуть перед Кабінетом Міністрів України внесення змін до постанови про землю

У Сквирській РДА відбулася робоча нарада щодо введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Сквиру».

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, сільські голови району і члени громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини».

При розпорядженні землями вводяться такі уніфіковані правила: передача державних земель в оренду здійснюється виключно на аукціонах за єдиними стартовими умовами – на термін 7 років при ставці не нижче 8% від нормативної грошової вартості цієї землі, що відповідає середньому рівню оренди по галузі.

У разі відмови орендаря від земельної ділянки, її повторна передача здійснюється також на торгах, а не в ручному режимі. Цим припиняється схема, за якою землі, повертаючись із користування, ділилися по 2 га і вилучалися із державної власності назавжди через безоплатну приватизацію.

Також вводиться жорсткий розрахунковий норматив площі землі, яка може бути передана на місцевому рівні безоплатно, – не більше ніж 25% від площі земель, що були передані в оренду на конкурентних засадах за попередній звітний період. Пріоритет на отримання землі на безоплатних засадах матимуть учасники АТО.

В результаті обговорення учасники наради одноголосно вирішили ініціювати перед Кабінетом Міністрів України внесення змін до зазначеної постанови в частині забезпечення реалізації учасниками АТО права на отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Читайте також:

rss