Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Львові визначили переможців обласного конкурсу юних інспекторів руху

Опубликовано: 06.11.2018

видео У Львові визначили переможців обласного конкурсу юних інспекторів руху

На Буковині визначили кращу команду юних інспекторів руху

У Львові на базі автомістечка, що по вулиці Пасічній, відбулись змагання юних інспекторів руху. У конкурсі взяли участь школярі віком від 9 до 16 років.


В Івано-Франківську відбувся обласний етап конкурсу юних інспекторів руху

Школярі демонстрували своє вміння вправно керувати велосипедом, долаючи складні перешкоди. А от у конкурсі “Юний регулювальник” учасникам довелось виконувати непросте завдання – самостійно регулювати рух на перехресті. Оцінювали цей етап працівники Державтоінспекції, які відзначили, що школярі дуже добре впоралися із цим завданням.

Наступний етап конкурсу – “Медична допомога”. Аби вибороти для своєї команди максимальний бал, учасникам потрібно було на практиці довести, що вони не розгубляться в екстремальній ситуації та зможуть швидко допомогти постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді.

Ще два етапи змагань школярі проходили у навчальних класах. Спершу юні регулювальники демонстрували свої знання про дорожні знаки, а після цього – розв’язували тести із Правил дорожнього руху.

За підсумками всіх етапів конкурсу, перемогу одержала команда “Зелений вогник” Личаківського району міста Львова.

Друге місце посів загін ЮІР “МТЗ” (місто Городок) та команда “Світлофор” (школа №73 міста Львова). Третє місце розділили між собою ЮІРівці з Старосамбірського району та команда “Фара” з Жовківщини.

Переможці обласного зльоту юних інспекторів руху отримали грамоти та призи.

Організатори змагань відзначають: такі конкурси для дітей є надзвичайно важливими та потрібними, адже учні на практиці засвоюють правила безпеки на дорозі та вчаться бути зразковими учасниками дорожнього руху. Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Вам також буде цікаво

rss