Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Чутки про «смерть» лічниці у Борині сильно перебільшені

Опубликовано: 06.11.2018

Невдовзі у селище Бориня, що на Турківщині, приїдуть депутати обласної ради з постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, які взялися вивчати ситуацію, що склалася у тамтешній лікарні. Таке рішення депутати прийняли на розширеному засіданні комісії з головами комісій з питань охорони здоров’я та соціального захисту районних рад та міських рад міст обласного значення.

Голова профільної комісії Турківської районної ради Мирослава Павлик звернулася до обласних обранців, бо вважає, що стоїть питання про закриття цієї лікарні, чого категорично робити не можна. «Відбулися збори трудового колективу, громадські слухання з цього питання. Закривають поки бухгалтерію лікарні, однак насправді справа піде далі, оскільки вже двічі намагалися забрати печатку лікарні, були заблоковані рахунки», – розповіла Мирослава Павлик.

Ситуація справді неординарна, проте як заявив “Високому Замку” головний лікар Турківської районної лікарні Михайло Кінь, не йде і не може йти мова про закриття лічниці, яка знаходиться за 30 кілометрів від райцентру і обслуговує мешканців 12 населених пунктів. Це добротна триповерхова споруда, у якій 80 ліжок. Є рентгенкабінет, лабораторія, інфекційне, терапевтичне, неврологічне, дитяче та акушерсько-гінекологічне відділення. Тут працюють 180 кваліфікованих медиків, і ніхто не візьме гріх на душу відправляти їх на «біржу праці». Заразом сказав, що Боринська лікарня є структурним підрозділом центральної районної лікарні, а не самостійною юридичною одиницею. Сталося так, що 2005 року лікарня виробила собі статут і гербову печатку. Зараз цим займається прокуратура, водночас постало і питання про закриття бухгалтерії. Взагалі, за словами Михайла Коня, проблема Боринської лікарні виникла не тому, що її начебто хтось збирається закривати, щоб потім приватизувати будівлю, а тому, що протягом минулого року пологове відділення не так багато, як хотілося б, прийняло пологів.

Роман ІВАНЧУК

rss