Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Волинській ОДА можуть посилити пропускний режим через "вибухівку" від СБУ

Опубликовано: 13.01.2019

Понеділок, 15 серпня 2016, 16:11

У Волинській облдержадміністрації вкотре заговорили про посилення пропускного режиму. Усе тому, що минулого тижня працівники СБУ пронесли до адмінбудівлі муляж вибухівки.

У відділі інформаційної політики ОДА зазначили, що Володимир Гунчик підняв цю тему під час засідання ради оборони області.

Нагадаємо, що 11 серпня декілька чоловіків, які прийшли на засідання антикризового енергетичного штабу, пронесли вибухівку до Волинської ОДА . Як повідомили в регіональному органі СБУ, 11 серпня у Луцьку відбулося планове антитерористичне навчання .

" СБУ продемонструвало нам, що небезпека може бути всюди. З огляду на вчорашні події, прошу опрацювати питання в контексті закону про державні адміністрації, врахувавши рекомендації РНБО щодо охорони адміністративних будівель та об'єктів державної власності. Прошу свого радника Бориса Кондратюка та оргуправління напрацювати пропозиції для внесення у положення про забезпечення охорони", – наголосив Гунчик.

rss