Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Косівському районі горить церква Київського патріархату

Опубликовано: 14.01.2019

видео У Косівському районі горить церква Київського патріархату

На Львівщині горіла церква

У вівторок, 4 грудня, у селі Рожнів, Косівського району, трапилася пожежа.

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області  повідомило, що рятувальники ліквідовують пожежу церкви.


Горить церква с.Стриганка 27.09.2015

Журналісту WestNews з власних джерел стало відомо, що згоріла церква Архистратига Михаїла.

Варто зазначити, що Михайлівська церква  – вона наймолодша у цьому селі дерев’яна церква. Її відновила місцева громада автокефалів у 1991 році.

Деталі – згодом на WestNews .

Цікаво, що храм Архистратига Михаїла звели за пароха Антоневича у 1852 р. в Заріці – частині села, відділеній Рибницею від інших кутів. В радянський час храм закрили, приміщення стояло пусткою, а потім його пристосували під шкільний склад. Однак уночі 6 липня 1978 р. церква згоріла. Начебто через те, що діти поруч бавилися з вогнем. Селом ходили чутки, що це був підпал – і його виконавцям влада дала по два мішки дефіцитної кукурудзяної муки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На Прикарпатті за добу мало не згоріли три будинки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook , Instagram і Twitter . Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

rss