Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Луцьку почастішали крадіжки із авто

Опубликовано: 14.01.2019

видео У Луцьку почастішали крадіжки із авто

Відео крадіжки

Луцька місцева  прокуратура  просить автовласників бути пильними – в обласному центрі почастішали крадіжки із авто.Дедалі частіше в обласному центрі  Волині  без печно залишене в салоні автомобіля майно стає легкою здобиччю для крадіїв, інформують у прокуратурі Волинської області.

Упродовж поточного року на території міста  Луцька  та Луцького району зареєстровано понад 200 крадіжок із автомобілів.


крадіжки решіток

Причина «популярності» злочину проста – зловмисникам зазвичай потрібно дуже мало часу, щоб відчинити транспортний засіб та поцупити гроші й цінні речі.

Лише останніми днями, проникнувши в авто, припарковане біля торгового центру “Слон”, зловмисники викрали з нього 10 тис. грн. Розбивши скло в автомобілі, який очікував свого власника поряд з парком імені Лесі Українки, злодій розжився цінностями на суму 8 тис. грн.

Із припаркованого під житловим будинком на вулиці Ярощука в Луцьку злочинці поцупили жіночу сумочку з 9 тис. грн. та банківськими картками, а із авто, яке стояло у дворі будинку на Київському майдані – електроінструменти на суму 10 тис. грн.

Проте, ці злочини можна було попередити, просто не залишаючи гроші та цінні речі в автівках.

Найпоширенішими способами крадіжок із автомобілів є:

• пошкодження скла транспортного засобу;

• підбір ключа чи пошкодження дверей автомобіля;

• використання сканера замка;

• прокол колеса автомобіля (відволікши водія, зловмисникам вдається скоїти крадіжку із салону транспортного засобу);

• вільний доступ до салону авто (злочинці користуються моментом, коли власник залишає машину відчиненою, знаходячись неподалік).

Щоб не стати жертвою таких злочинів, варто дотримуватись простих правил:

• Обладнайте автомобіль протиугінними приладами.

• Навіть якщо ваше авто знаходиться у власному гаражі, не залишайте ключі в замку запалювання, а цінні речі – в салоні. Подбайте і про те, щоб гараж був надійно зачинений.

• На вулиці залишайте автомобіль лише в освітлених місцях. Намагайтеся припаркувати автівку біля стіни будинку або якомога ближче до іншого автомобіля, щоб імовірному злодію було складніше потрапити всередину транспортного засобу.

• Не залишайте в авто магнітолу, відеореєстратор, техніку та інші цінні речі, а також особисті документи і готівку, навіть якщо відлучаєтеся ненадовго.

• Не зберігайте в салоні автомобіля інструменти та інші предмети, які можуть бути використані для запуску двигуна без ключа запалювання.

Якщо ваш автомобіль все ж таки обікрали – не торкайтесь транспортного засобу і в жодному разі не сідайте за кермо. Одразу телефонуйте “102”. Оглядаючи пошкодження автомобіля або наявність особистих речей – ви знищуєте всі речові докази і мінімізуєте шанси встановити злочинця.

Пам’ятайте – лише ваша пильність та передбачливість убезпечить вас від того, щоб не стати жертвою злочину.

rss