Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Дніпрі податківці «накрили» дві підпільні газові автозаправки,- ФОТО

Опубликовано: 16.01.2019

Співробітники ДФС припинили діяльність двох автозаправок, які реалізовували зріджений газ без дозвільних документів.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Податківці спільно з «Муніципальною вартою» та поліцією в рамках операції «Акциз-2018» виявили дві АГЗС, що здійснювали діяльність на території міста, реалізовували пальне невідомого походження та не мали при цьому відповідних дозвільних документів.

За результатами проведених заходів складено два протоколи огляду місць зберігання та реалізації пального. З незаконного обігу вилучено скраплений газ пропан-бутан, ті відповідне газо-заправне обладнання загальною вартістю близько 1 мільйона гривень.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення походження сировини що реалізовувалась та осіб причетних до незаконної діяльності цих АГЗС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області власники АЗС зробили «врізку» у нафтопровід та налагодили підпільне виробництво бензину.

rss