Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

У Слов’яносербському районі затримали чоловіків, які крали мішки з селітрою

Опубликовано: 05.02.2019

У Слов’яносербському районі викрили групу чоловіків, які крали мішки з аміачною селітрою з одного із підприємств району.

До чергової частини Слов’яносербського РВ УМВС України в Луганській області надійшло повідомлення від директора одного з підприємств району про те, що з сховища, розташованого на його території, здійснено розкрадання понад 100 мішків аміачної селітри. В результаті підприємству було завдано матеріальної шкоди на суму близько 18 000 гривень.

В ході оперативно-розшукових заходів дільничними інспекторами Слов’яносербського районного відділу внутрішніх справ було встановлено, що до вчиненого злочину причетна група молодих людей, мешканців села Степове, у віці від 19 до 28 років, серед яких є й раніше судимі за аналогічні злочини, а саме по ч. 3 ст. 185 КК України.

Як пояснили правопорушники, крадену селітру вони здавали жителю того ж села по 100 гривень за мішок. В даний час за даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років. Ведеться слідство.

rss