Навигация по сайту

Популярные статьи

У чому різниця між SEO, SEA, SEM, SMA, SMO?

  1. SEO - пошукова оптимізація
  2. SEM - Маркетинг в пошукових системах

Скорочення та скорочення входять у наш повсякденний жаргон. Якщо ви працюєте в Інтернеті, ймовірно, ви вже зіткнулися з одним із цих термінів, не розуміючи, що саме.

Що ще гірше, навіть плюси отримують заплутані кисті!

Ми спробуємо побачити більш чітко. :)

:)

SEO - пошукова оптимізація

SEO (Search Engine Optimization) - це просто SEO . Це оптимізація вашого сайту, його змісту ... для поліпшення позиції в результатах пошуку! Мета: набути органічний трафік (відвідувач- трафік з пошукових систем).

Чому це "природне"? Тому що ви не втручаєтеся в будь-який момент маркетингового процесу. Ви можете просто задовольнити себе розміщенням вмісту ... в той час як SEO робиться природно.

SEO в принципі абсолютно безкоштовна.

Зверніть увагу, що деякі практики рекомендуються (White Hat SEO), а інші ( Чорний капелюх SEO ) може штрафувати вас. Тому важливо бути обережним і добре вибирати їх.

SEA (реклама в пошукових системах) на відміну від платної пошукової системи. Ціноутворення найчастіше здійснюється через аукціонну систему (за ключовими словами), що дозволяє купувати спонсоровані посилання .

Ваша позиція залежатиме, серед іншого, від суми вашої ставки, релевантності вашої об'яви та рейтингу кліків.

SEA - це тимчасове рішення, оскільки після завершення кампанії вона не гарантує довгостроковій перспективі SEO. Тому найкращим варіантом тут є поєднання його з SEO .

SMO (Search Marketing Optimization) полягає в тому, щоб розвивати свою видимість і славу в соціальних мережах. (Facebook, Twitter, Viadeo, LinkedIn ..)

Дійсно, ці критерії тепер враховуються пошуковими системами.

Крім того, не забувайте, що учасники цих мереж можуть ділитися і ділитися своїм контентом, або навіть приносити зворотні посилання ! Це натуральне посилання.

ADM знаходить своє відображення в рекламі в соціальних мережах . На відміну від SMO, він оплачується.

SEM - Маркетинг в пошукових системах

SEM (Маркетинг в пошукових системах) групує більше глобальних маркетингових заходів для покращення SEO сайту.

Вона поєднує в собі SEO, SEA, ADM і SMO - а також всі інші фактори, що впливають на ваше позиціонування.

Чому це "природне"?