Навигация по сайту

Популярные статьи

Учасники форуму постачальників і рітейлу 2014 визначили практичні кроки по просуванню товарів алтайського виробництва в торговельних мережах

14 березня 2014 р 15:21

Головним організатором форуму, який проходіт13-14 березня в м Бійську, виступив торговий двір «Аникс». У його роботі беруть участь представники торгових мереж і товаровиробники Алтайського краю і регіонів Росії.

Алтайський край на форумі представляють «Алтайський бройлер», «Натурфрукт», «Алтайвітаміни», «Бійський рибозавод», ТОВ «АМК« Угриничі »,« Алтайська крупа »,« Дві лінії »,« Пакетон »та інші виробники.

Просування корисної та якісної продукції місцевих виробників - «живого товару» - стали основною темою дискусій в ході роботи першого дня форуму.

Учасники обговорили питання організації виробництва «живого товару», його просування, упаковки та ін. Особливо продуктивним був діалог про взаємодію виробничників і торгових мереж в процесі просування продукції місцевих виробників до покупця. Багато хто знайшов однодумців, налагодили ділові контакти для подальшої спільної роботи, відзначили в управлінні Алтайського краю з розвитку підприємництва та ринкової інфраструктури .


14 березня 2014 р 15:21   Головним організатором форуму, який проходіт13-14 березня в м Бійську, виступив торговий двір «Аникс»