Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Угоди на використання сайту

Опубликовано: 30.10.2018

видео Угоди на використання сайту

США, кліматична афера, Британія, Міжмор’я – футурологічний огляд

Умови використання сайту itis.ua

Перед переглядом сайту itis.ua уважно прочитайте нижеперечисленные умови використання сайту. Якщо у Вас виникнуть питання подзвоніть нам або залиште зворотний дзвінок.Сайт itis.ua (далі «itis») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі "Сайт") тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами усієї інформації про авторське право і інших відомостей про право власності, що містяться в початкових матеріалах і будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використати їх будь-яким іншим чином для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


🇺🇦 The Oligarchs - Al Jazeera Investigations

Матеріали і послуги цього сайту надаються "як є" без яких-небудь гарантій. itis не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. itis у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також в згадані в них продукти і ціни. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті itis не зобов'язується оновлювати їх. itis ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за усі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей по расовому, етнічному, статевому, релігійному, соціальному ознакам, містить зневагу на адресу конкретної особи або організації, а також який або іншим чином порушує чинне законодавство Україна. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення itis може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використати на власний розсуд. itis не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт itis (детальніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

rss