Навигация по сайту

Популярные статьи

- Цифрова стратегія, брендинг, соціальні медіа, SEO - Turn Orange Ltd - Цифрова стратегія, брендинг, соціальні медіа, SEO - Turn Orange Ltd - Цифрова стратегія, брендинг, соціальні медіа, SEO

Інтернет з 1983 року - електронна комерція з 1994 року - eBay з 2/1998 - Досвід безконтактний!

  • Turn Orange має тридцять років досвіду роботи з розробкою веб-сайтів , на сторінці SEO , поза сторінками SEO з використанням точок дотику та філософії побудови бренду !
  • Поверніть Апельсин не просто ще одне красиве обличчя! Ми балансуємо "творчість з функціональністю".
  • Ми пропонуємо унікальну перспективу з десятирічного досвіду як власників бізнесу, так і підприємців.
  • Керівник повороту Orange був на іншій стороні рівняння як власник бізнесу і серійний підприємець і був "онлайн" з 1983 року з Prodigy, першим онлайн-сервісом.
  • Turn Orange - кульмінація десятирічного досвіду.
  • Turn Orange відрізняється - від наших офісів ми обслуговуємо потреби наших клієнтів від Грінвіча, Норуолка, Вестпорта, Фейрфілда, Монро, Ньютауна і всієї округи CT Fairfield. Ми вважаємо за краще зустрічатися з клієнтами віч-на-віч, ми вважаємо, що це більш особистий підхід, те, що було втрачено з появою Інтернету.
  • Ми також використовуємо електронною поштою , Skype і широкий асортимент інструментів, які ми рекомендуємо і впроваджуємо до наших послуг, включаючи дизайн веб-сайтів , SEO , SEM , управління соціальними медіа , прес-релізи та блоги .
  • Ми маємо можливість і досвід, щоб запропонувати Вам веб-під ключ рішення з перевіреною репутацією успіху.

Роберт Глазер, керуючий директор Роберт Глазер, керуючий директор

Роберт Глейзер - підприємець і провідний піонер Інтернету та електронної комерції, який створив інноваційні технології, що зробили бізнес прибутковим для власників та інвесторів. Його минулі успіхи з компанією Turn Orange Ltd і HOT Web Holdings Ltd є деякими з успішних підприємств, які принесли велике значення відвідувачам і покупцям. З більш ніж 30-річним реальним досвідом онлайн, Роберт довів, що Інтернет приносить велику цінність і позитивні результати. Він використовує новітні та найбільш інноваційні технології, щоб допомогти компаніям у створенні нових брендів, розбудові свого бренду та розвитку своєї ідентичності для залучення та максимального використання онлайн-користувачів.

Раніше Роберт виконував обов'язки генерального директора Lehmann Building Company і засновника Gothic Creations Inc. і Cone-Heads Inc. Роберт також побудував і працював з деякими з американських підписів онлайн-брендів, таких як Amazon і Expedia. Він є одним із засновників Prodigy Pro, першого споживчого онлайн-сервісу, з 1983 року.


Джеффрі Глазер, Стратегія - розвиток бізнесу Джеффрі Глазер, Стратегія - розвиток бізнесу   З кар'єрою в галузі охорони здоров'я, фінансів і технологій, що охоплює 27 років, Джеффрі Глейзер позиціонував себе як лідер думок і виконавець стратегії
З кар'єрою в галузі охорони здоров'я, фінансів і технологій, що охоплює 27 років, Джеффрі Глейзер позиціонував себе як лідер думок і виконавець стратегії. Від роботи в корпораціях Fortune 100 до перегортання технологічних стартів, результатів через стратегічне виконання була його мантра. З самого початку своєї кар'єри як єдиний учасник своєї нинішньої ролі виконавчого лідера, Джефф ніколи не відступав від виклику і напав на кожну можливість з пристрастю, увагою та енергією. Він дуже пишається людьми, які він найняв і наставником великих успіхів і результатів, які дали його командам можливість випередити.
Як американський спортсмен з легкої атлетики, Джефф завжди заявляв, що це наполеглива підготовка і наполегливість, що дозволило йому досягти своїх особистих і професійних цілей. Конференц-зал - це нове поле гри, це ті, плюс багато інших атрибутів, які Джефф приносить сьогодні на ринок.

Джефф Уівер, радник - соціальні медіа та цифровий маркетинг Джефф Уівер, радник - соціальні медіа та цифровий маркетинг

Джефф Де Уевер вважається глобальним соціальним медіа та бізнес-коннектором на Twitter, з більш ніж 500 000 послідовників. Він має більше 23 мільйонів з'єднань на LinkedIn, і є засновником популярної групи соціального бізнесу та соціального бізнесу. Пан Де Уівер - серійний веб-підприємець і один із провідних світових експертів у сфері глобального бренд-менеджменту, соціальних медіа та соціального бізнесу. Він має значний міжнародний досвід, оскільки жив і працював у США (Сан-Франциско та Нью-Йорк), Австралії, Новій Зеландії, Великобританії та Тайвані. Він займав провідні світові управлінські ролі в одних з найвпливовіших світових брендових агентств, наприклад, Ogilvy, DDB, Leo Burnett і т.д. Geoff представляв деякі з найбільш знакових брендів світу, включаючи IBM, EA.com, IMG, Unilever, Microsoft, VISA, P&G, Nestle, AT&T, Coca-Cola, Ferrari, Air France, Nike, Porsche і British Airways. Він є лідером промислової думки і має профіль автора на Amazon. Він написав, Як використовувати LinkedIn, Що таке соціальний бізнес, і бізнес для бізнесу Прямий маркетинг Основи.

Чи готові Ви перетворити Orange? Зв'яжіться з нами .

Чи готові Ви перетворити Orange?