Навигация по сайту

Популярные статьи

ᐉ Розкрутка туристичного сайту

 1. Просування туристичних сайтів Люди в двадцять першому столітті стали ще більш легкими на підйом....
 2. Просування сайту туристичної компанії в Києві та Україні
 3. Ремаркетінг, наприклад, буде в такому випадку дуже до речі.
 4. Вартість і терміни просування турфірми (туристичної компанії)

Просування туристичних сайтів

Просування туристичних сайтів

Люди в двадцять першому столітті стали ще більш легкими на підйом. Тому подорож в іншу країну або на інший континент багатьом вже не здається чимось нездійсненним або недосяжним. Тепер потрапити в бажану точку земної кулі можна набагато простіше. І туристичні фірми прикладають до цього багато зусиль. Але зате клієнти тепер можуть скористатися їх послугами через Інтернет, що значно полегшує вирішення більшості питань. А тривалість перебування в іншій країні залежить вже тільки від фінансових можливостей людини. Кількість туристичних агентств росте, як і зростає кількість пропонованих ними послуг. Природно, що і конкуренція також набирає обертів. Статистика стверджує, що турфірми за минулий рік відмінно збільшили свій приріст, якщо бути точним - то на 321 відсоток. І ці дані стосуються лише України.

Ви ставите питанням, як правильно зробити відомою і популярною туристичну фірму, розкрутивши її сайт на тлі такої кількості конкурентів? До того ж відмінно було б повернути в найкоротші терміни всі інвестовані в турфірму кошти, та ще й почати виходити в плюс бажано семимильними кроками. Існують способи зробити це. У даній статті ми зробимо спробу пов'язати воєдино просування безпосередньо самої туристичної фірми з просуванням туристичного веб-ресурсу. Це різні поняття, але багато хто може їх сприйняти як щось тотожне.

Способи просування турфірми в умовах, коли кількість конкурентів зашкалює.

Способи просування турфірми в умовах, коли кількість конкурентів зашкалює

Можна з упевненістю сказати, що послуг з туризму зараз більш ніж достатньо. Тому і просування сайту туристичної компанії вельми серйозне завдання, що вимагає чималих стратегічних зусиль, щоб виділити конкретний сайт серед подібних, а також створити всі умови для значного підвищення нових клієнтів.

Статистика відмінно озвучує цифри. У нашій країні зареєстровано на сьогоднішній момент більше трьох з половиною тисяч туристичних компаній, активно надають свої послуги. Але сюди не входять компанії, які не мають своїх сайтів в Інтернеті. Але і без них число турагентств вельми переконливо. Все ж ті, хто працюють і в Інтернеті, отримують більшість заявок саме звідти.

Беручи до уваги статистичні дані, що стосуються економічно активної частини населення України на перший квартал минулого року, можна порахувати, що в середньому на кожну активно працює турфірму припадає по 4785 можливих клієнтів. Це значення можна брати як основу для розрахунків при складанні цілей по зростанню турагентства.

Ці дані не відображають точних доходів потенційних клієнтів, а також не приймають до уваги, що практично п'ятдесят відсотків з цього числа можливих клієнтів можуть відпочивати на курортах частіше ніж один раз на 365 днів.

У загальних рисах ми отримуємо дуже непогані результати, які говорять про те, що є сенс просувати туристичну фірму, оскільки існують ті, хто потребує послуг туроператорів.

Головним питанням залишається: як правильно підібрати методи просування свого турагентства і знайти для нього потрібну нішу на ринку.

Ось перелік деяких порад, які допоможуть правильно позиціонувати турфірму на ринку. Для проведення більш глибокого аналізу ситуації, а також для розробки потрібної концепції необхідно буде більше фінансування. Але ми сподіваємося, що і наш не настільки довгий список стане для вас корисним. Отже, що ви можете зробити на місці:

 1. Вивчити список головних конкурентів, які займають лідируючі позиції в вашому місті чи регіоні.
 2. Проаналізуйте їх і знайдіть їх ахіллесову п'яту.
 3. Спираючись на отримані шляхах аналізу дані, визначте ніж ви зможете відрізнятися від конкуруючих турфірм і як ви зможете залучити клієнтів. Такими можуть стати люди, які користувалися послугами туристичних компаній в інших містах, тому як таких пропозицій у вашому місті не було.
 4. Втілити в життя ті моменти з обслуговування потенційних клієнтів, які відсутні у ваших безпосередніх конкурентів (беручи до уваги ваше місто).
 5. Запропонуйте в якості додаткового сервісу перед і пост обслуговування. Ці показники суттєво впливають на вибір турагентства клієнтами при першому і наступних зверненнях.
 6. Обов'язково будуйте дружні і довірчі відносини з потенційними замовниками.

Ще один список, що стосується більш масштабних дій:

 1. Маючи вже пророблений вищевказаний список, підсильте свої сильні сторони і розкажіть про них в Інтернеті.
 2. Починайте просування сайту турфірми відразу, не відкладаючи це на потім, оскільки конкуренти вже розкручують свої агентства, поки ви думаєте.
 3. Просувати турфірму можливо різними способами. Наприклад, участь в різних семінарах, форумах або виставках. Нагадуйте таким чином про своє туристичному агентстві потенційним клієнтам.
 4. Вивчіть до дрібниць якесь вузьке спрямування (наприклад, гірськолижні курорти) настільки, щоб в цьому питанні ви стали справжнім експертом, здатним відповісти на будь-які, навіть самі каверзні питання. Це відмінний спосіб отримати додаткові заявки.
 5. Розробіть матеріали, які обов'язково можуть стати в нагоді мандрівникам, і пропонуйте кожному зі своїх потенційних клієнтів ще до того, як вони зроблять замовлення в вашому агентстві. Наприклад, ви можете дати слушні поради про те, що потрібно знати подорожую в певні міста або країни, або карту-путівник із зазначенням всіх хостелів в певному місті. Ми впевнені, що ваші клієнти оцінять таку увагу.

Це лише малий список. Стратегію розвитку можна розширювати і продумувати до дрібниць. Але завжди слід пам'ятати, що будь-яку стратегію слід удосконалювати під час її втілення в життя. Ми готові надати послуги з повного комплексу маркетингу, включаючи і розробку стратегії, і визначення ніші, і реалізацію всього плану разом з виправленнями і доробками.

Просування сайту туристичної компанії в Києві та Україні

Просування сайту туристичної компанії в Києві та Україні

Тут ми можемо говорити дуже довго, описуючи всі можливі фактори, які можуть впливати на технічну сторону просування туристичного сайту. Але головне, що слід пам'ятати завжди - це те, ЩО саме ви пропонуєте купити своїм клієнтам. Кожна покупка туру для вашого клієнта є значущою подією в його житті. Тому нехай приємні спогади про відпочинок починаються з спогадів про вашому якісному обслуговуванні та приємному спілкуванні.

Емоції. Саме на цьому моменті варто закцентувати свою увагу при просуванні сайту туристичної фірми. Клієнту слід показати ще до того, як він купить тур, як буде проходити його відпочинок на тому чи іншому курорті. Нехай він, розглядаючи і милуючись розміщеними на сайті фотографіями та відгуками, захоче побувати там. Зумійте передати захоплення і бажання поїхати на відпочинок на кожній з посадочних сторінок так, щоб після гортання їх клієнт хотів опинитися саме в вашому офісі і як можна швидше. Щоб саме з вашими менеджерами він хотів обговорити всі питання, що цікавлять його питання з приводу купується у вас туру. Просування турсайтов може відрізнятися не тільки за географічною обхвату, але і за охопленням різних сегментів. При просуванні сайтів турагентств дуже важливо приділити особливу увагу будовою самого сайту. Саме структура буде впливати на масштабованість і тактику розкрутки, що природно буде відображатися на якості успіху турагентства.

Ось деякі поради, які слід використовувати для просування веб-ресурсів турфірм:

 • Зумійте правильно передати емоції на Лендінзі.
 • Зробіть зручним пошук і переміщення по сайту.
 • Забезпечте якісне сервісне обслуговування і швидкі і кваліфіковані відповіді консультантів на сайті.
 • Переходьте від багатоканальні до омніканальності в обслуговуванні своїх клієнтів.
 • Надсилайте своїм замовникам додаткові матеріали, які їм будуть цікаві або зможуть в чому-небудь допомогти.
 • Будьте уважні з клієнтами і після їхнього відпочинку. Це допоможе отримати від них позитивні відгуки про їх відпочинок. Ці відгуки ви можете розміщувати на своєму сайті.
 • Не забувайте працювати з агрегаторами і зовнішніми майданчиками (по PR і за відгуками).

Коли ведеться розкрутка туристичних сайтів, то слід пам'ятати і про відгуки. Вони є важливою складовою. Відгуки про вашому туристичному агентстві повинні розміщуватися не тільки на вашому веб-ресурсі, а й на інших сайтах. На сайті вашого турагентства обов'язково повинні розміщуватися відгуки клієнтів про курорти, турах, готелях і так далі, а також фото цих місць. Цю інформацію слід розміщувати на своєму сайті навіть з тієї простої причини, щоб потенційний клієнт не йшов з вашого ресурсу в пошуках додаткової інформації по курортам, на які ви пропонуєте тури, а міг максимально дізнатися все у вас. Ви повинні розмістити інформацію про своє агентстві і на зовнішніх сайтах на випадок, якщо клієнт все ж вирішив покинути ваш веб-ресурс.

Ремаркетінг, наприклад, буде в такому випадку дуже до речі.

Взагалі існує досить велика кількість методів, що дозволяють правильно подати свою турфірму, тому розкрутка сайту турфірми не буде обмежуватися тільки контекстною рекламою або сео-просуванням . Але все методи доречні в комплексі. Тому їх слід вибудовувати в залежності від бажаних цілей і поставлених завдань по розкрутці туристичного агентства.

Ми припускаємо, що ви зможете розібратися в багатьох питаннях у просуванні сайту туристичної фірми. Але ринок надання туристичних послуг залишається одним з найдинамічніших, тому дуже часто для якісної розкрутки турсайтах потрібна допомога хороших фахівців. І ми готові запропонувати вам свою допомогу.

Вартість і терміни просування турфірми (туристичної компанії)

Вартість і терміни просування турфірми (туристичної компанії)

Ціна розкрутки стартує від 6500 гривень за місяць.

Час, за яке ми гарантуємо просування вашого сайту, становить від 5 до 8 місяців.

Ми пропонуємо в процесі просування сайту маркетинговий аудит ринкової ніші, аналіз конкурентів, стан вашого веб-ресурсу на даний момент, географію розкрутки, а також цілі і завдання.

Співпраця з нашою веб студією допоможе досягти вам поставлених цілей в найкоротші терміни!

Ви ставите питанням, як правильно зробити відомою і популярною туристичну фірму, розкрутивши її сайт на тлі такої кількості конкурентів?