Навигация по сайту

Популярные статьи

⋆ SEO ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТУ В ДНІПРІ ‣ Розкрутка сайтів ‣ Дніпропетровськ

 1. SEO-просування сайту в Дніпрі - що це? Пропонуємо Вам допомогу!
 2. Хто ми? SEO-фахівці, підприємці
 3. Замовити комплексне просування ресурсу і бізнесу в інтернеті
 4. Вартість послуг: Ціни на просування сайту і бізнесу

зміст:

 1. SEO-просування сайту в Дніпрі - що це? Пропонуємо Вам допомогу!
 2. Замовити комплексне просування ресурсу і бізнесу в інтернеті
 3. Вартість послуг: Ціни на просування сайту і бізнесу

Гарного дня!

Ми знаємо, як складно знайти хороших фахівців з реклами в мережі і просування сайту в Дніпрі, ще складніше - в регіоні.

Як правило, більша частина пропозицій по SEO-оптимізації в різних агентствах практично не відрізняються
Як правило, більша частина пропозицій по SEO-оптимізації в різних агентствах практично не відрізняються. Часто бувають незрозумілі схеми роботи фірми по просуванню сайту, і клієнти навіть не знають, на що витрачаються їхні грошові ресурси.

Відсутність строків виконання робіт і визначеності - ось основна проблема, з якою стикаються ті, хто шукає послуги SEO-просування .

SEO-просування сайту в Дніпрі - що це? Пропонуємо Вам допомогу!

Ми - ті, хто може Вам допомогти досягти максимальних результатів на вигідних умовах. Звернення в нашу компанію за допомогою по ефективному просуванню і будь-яких питань інтернет маркетингу не займе багато вашого часу. Всього одна консультація - і ви почнете розуміти, що необхідно вашому бізнесу для виходу в топ пошукових запитів. Ви дізнаєтеся:

 • які способи застосовуються для SEO-просування в топі пошукових систем;
 • який інструмент пошукової оптимізації сайту оптимальний у вашій ситуації;
 • який підібрати оптимальний бюджет на розкрутку бізнесу.
 • як збільшити продажі і поліпшити конверсію сайту.

Ми обіцяємо, що наша консультація не займе у вас багато часу. Всі знають, що час - це гроші, а для нас важливі ваші і наші ресурси.

Хто ми? SEO-фахівці, підприємці

 • Інтернет-підприємці з 2007 року.
 • Фахівці з SEO-просуванню сайту з 2010 року.
 • Маємо знання в областях: SEO, SMM, контекстна реклама, робота з трафіком, біржі, арбітраж і т.д.
 • Досвід роботи більше 7 років.
 • Приватні фахівці з просування сайтів.

Для кого корисні наші послуги?

 • Від приватних підприємців до великих організацій. Для всіх, хто хоче отримати більше, ніж зараз!
 • Для того, хто не пливе за течією, а сам керує своїм життям!
 • Для тих, хто знає, чого він хоче від бізнесу!

Що хочемо Вам запропонувати?

 • Повний комплекс послуг по інтернет-маркетингу.
 • Допомога в опрацюванні УТП (унікальна торгова пропозиція).
 • Якісне SEO-просування сайту, внутрішня і зовнішня оптимізація веб-ресурсу, з реальним результатом і гарантіями в договорі.
 • Просування сайту і бізнесу в соціальних мережах (SMM)
 • Контекстна реклама Яндекс.Дірек і Google.Adwords
 • Ретаргетінг / ремаркетинг: Яндекс.Дірек і Google.Adwords і в соціальних мережах.

Ми маємо все, що необхідно для успіху: знання і практична база, хороші ресурси і відмінна команда! Ми готові багато працювати для отримання результатів у просуванні та розвитку вашого бізнесу і веб-сайту в мережі.

Замовити комплексне просування ресурсу і бізнесу в інтернеті

Це не якесь окреме пропозицію, а цілий комплекс послуг з просування сайту в Дніпрі, який заощадить ваш час і гроші на відміну від замовлення кожної послуги окремо. Комплекс включає в себе SEO-просування в Яндекс і Google, створення і ведення контекстної реклами, SMM-просування через соц. мережі і ретаргетінг / ремаркетинг - повернення відвідувачів на ваш сайт завдяки рекламі.
Це не якесь окреме пропозицію, а цілий комплекс послуг з просування сайту в Дніпрі, який заощадить ваш час і гроші на відміну від замовлення кожної послуги окремо

 • SEO просування сайту в пошукових системах (Яндекс, Google). Говорячи про просування сайтів взагалі, зазвичай мають на увазі просування в ТОП10 пошукових систем Яндекс і Google. Принципи просування в рамках обох пошукових систем схожі. Дуже часто, коли ви оптимізуєте свою сторінку під один з пошуковиків, ви поступово будете все вище і в другому. Але між умовами просування в Google і Яндекс є маса відмінностей.
 • Контекстна реклама (Яндекс.Директ, Google.Adwords). Контекстна реклама - це текстові оголошення, спрямовані на задоволення інтересів користувача. Вони показуються користувачам за запитами, доданим рекламодавцем в налаштування рекламної кампанії, вище основної видачі пошукових систем Яндекс і Google, а також на майданчиках партнерів.
 • SMM просування в соц. мережах (ВКонтакте, Однокласники, FaceBook, Instagram). Аудиторія соціальних мереж настільки широка, що ми можемо використовувати їх як одне з найбільш надійних засобів просування сайтів. Саме тут найчастіше зустрічаються один з одним виробники, продавці та покупці товарів і послуг. Тут можна вибрати цільову аудиторію, щоб показувати контекстну рекламу і рекламу в стрічці новин потрібної категорії або групі людей, виключивши нецільового покази. Так ви можете і скоротити свої витрати, і запобігти негативну реакцію користувачів на нецільового рекламу.
 • Ретаргетінг / Ремаркетінг (реклама людям, які вже були на вашому сайті). Ретаргетінг / ремаркетинг допоможе Вам підібрати і показати відповідні оголошення тим, хто вже відвідував ваш сайт, але нічого не придбав. Такі користувачі можуть побачити ваше оголошення при пошуку інформації про конкретний товар або послугу. Як це працює (наприклад, через пошукові системи Яндекс і Google)? Дуже просто: людина хоче купити товар, знаходить його у вас на сайті, потім порівнює вашу пропозицію з іншими і дуже часто бачить саме вашу рекламу з найвигіднішою пропозицією, тому повертається на ваш сайт, на якому і набуває потрібний продукт. Ретаргетінг може використовуватися через контекстну рекламу і соціальні мережі.

Вартість комплексного просування проекту від 4500грн

Вартість комплексного просування проекту від 4500грн

Вартість послуг: Ціни на просування сайту і бізнесу

Як правило вартість просування проекту визначається індивідуально. Ціни залежать від багатьох факторів: віку сайту, якості оптимізації сайту і технічних помилок, ніші бізнесу, кількість напрямків, товарів, послуг і т.д. Після консультації з SEO фахівцем, можна буде точно визначити вартість і терміни проекту.

Просування в ТОП

Розкрутка сайту за словами, для різних послуг і товарів підходить оптимально. У роботу беремо від 100 до 450 запитів. Терміни від 3 місяців! Стандарт + від 4000грн Стандарт-Бізнес - від 5000грн Просування за кордоном Внаслідок географічних особливостей часто виникає необхідність просування сайту компанії в конкретному регіоні Вартість - від 7000грн Просування по факту Просування сайту в ТОП по позиціях з оплатою за фактом є одним з найбільш ефективних методів розкрутки з гарантією Вартість - від 300грн за слово просування за відсоток від продажів Варіант такого просування має масу переваг, так як замовник оплачує лише реальні покупки Вартість - індивідуальні але Просування за години роботи Дана схема підходить для людей з досвідом роботи в SEO, які готові до оплати годин роботи фахівців. Вартість - від 2000грн SEO: копірайтинг, контент Написання текстів для оптимізації інтернет-ресурсів з метою підвищення позицій сайту в пошуковій видачі СЕО-копірайтинг - від 10грн Рерайт - від 7грн Товарні картки - від 5грн Оптимізація сайту Первинна SEO-оптимізація сайту - одне з найважливіших дій для просування бізнесу в інтернеті Вартість - від 3000грн Аудит сайту Аудит дозволяє оцінювати сприйняття сайту, зручність його використання відвідувачами і наявність помилок, які уповільнюють розкрутку проекту Вартість - від 500грн

Замовте консультацію і отримаєте: SEO-просування з гарантіями і настройку контекстної реклами без додаткових витрат.
Отримуйте клієнтів з початку роботи над сайтом!

Ми не прагнемо, як інші фірми по просуванню сайту, продати Вам послугу зараз. Після дзвінка ви самі приймете рішення, чи варто замовляти послуги інтернет-маркетингу у нас чи ні. Але в будь-якому випадку ви отримаєте корисну інформацію і почнете розуміти що Вам треба і які дії здійснювати далі.

Консультація по рекламі в інтернеті, пошукової оптимізації та просування сайту яку ми пропонуємо, має єдину мету - допомогти Вам привести якомога більше клієнтів для вашого бізнесу.

Адже в такому випадку ви самі дасте рекомендацію наших послуг іншим користувачам.

Ми налаштовані на успішне і максимально ефективну співпрацю з Вами!

SEO-просування сайту в Дніпрі - що це?
Хто ми?
SEO-просування сайту в Дніпрі - що це?
Хто ми?
Для кого корисні наші послуги?
Що хочемо Вам запропонувати?
Як це працює (наприклад, через пошукові системи Яндекс і Google)?