Навигация по сайту

Популярные статьи

АГС

  1. особливості роботи
  2. Історія створення
  3. Як працює АГС?
  4. різновиди АГС
  5. Що робити в разі потрапляння під АГС?

АГС - це одна з різновидів фільтрів Яндекса, покликана боротися з сайтами, які створені не для людей, а виключно для заробітку, - найчастіше з метою продажу посилань АГС - це одна з різновидів фільтрів Яндекса, покликана боротися з сайтами, які створені не для людей, а виключно для заробітку, - найчастіше з метою продажу посилань.

особливості роботи

Після того, як на сайт буде накладено АГС-фільтр, з індексу Яндекса випадають всі його сторінки, за винятком великої. Що стосується знову додаються сторінок, то вони в такому випадку не індексуються взагалі. Іноді кілька сторінок все ж залишаються у видачі, проте на суть справи це не впливає.

Історія створення

Перший випадок застосування Яндексом АГС-фільтра був відзначений в 2008 році, з тих пір він непогано почистив рунет, однак разом з сайтами, не призначеними для людей, часто страждали і якісні ресурси.

Як працює АГС?

Достеменно алгоритм відомий тільки фахівцям Яндекса, а вони вміють зберігати свої секрети, проте деяка інформація з'явилася в мережі. Діяльність фільтра заснована на збігу ряду факторів, які окремо до його накладення не призводять:

  • Продаж на ресурсі спам-посилань.
  • Вік ресурсу. Чим сайт молодше, тим більша ймовірність його попадання під фільтр.
  • Ставлення вхідних і вихідних посилань. У разі різкого зростання вихідних шанс потрапити під АГС значно зростає.
  • Число унікальних відвідувачів, причому від фільтра рятують саме ті, які зайшли саме з Яндекса.
  • Унікальність контенту, розміщеного на ресурсі, при цьому важливо щоб інформація була унікальна ті тільки щодо сторонніх ресурсів, але також сторінки сайту повинні бути унікальні між собою.

Крім того, АГС часто накладає санкції після злому сайту зловмисниками і розміщення там великої кількості посилань або шкідливих програм. Щоб цього не сталося потрібно своєчасно проводити оновлення програмного забезпечення сайту.

різновиди АГС

У фільтра три модифікації:

  • АГС-17. Він з'явився раніше і на даний момент вже не застосовується.
  • АГС-30. Більш досконала версія, в якій були враховані недоробки АГС-17.
  • АГС-40. Остання, на даний момент, версія алгоритму, при створенні якої були враховані всі способи обходу фільтра АГС-30, придумані веб-майстрами.

Що робити в разі потрапляння під АГС?

Якщо ви впевнені, що все перераховане вище не відноситься до вашого ресурсу, - пишіть в сапорт Яндекса. І є всі шанси отримати вибачення і зняття фільтра.

Як працює АГС?
Що робити в разі потрапляння під АГС?