Навигация по сайту

Популярные статьи

консиліум

АКИМОВ
Віктор Володимирович
Керівник консалтингового центру «КОНСИЛІУМ»

Дорогі друзі, шановні колеги.
До Вас звертається Акімов Віктор Володимирович, керівник Стоматологічного Навчально-Консультаційного центру «Консиліум».

Наш постійно діючий навчально-консультаційний центр готовий прийти на допомогу будь-якому стоматолога, керівнику або власнику стоматологічної клініки з найширшого кола проблем.

15 років ми допомагаємо стоматологам відкривати клініки і домагатися їх максимальної прибутковості. Допомагаємо чинним клінікам знаходити оптимальні рішення в складних ситуаціях.

Знаю з досвіду, що багатьом стоматологічним клінікам і лікарям-стоматологам доводиться сьогодні несолодко. В умовах кризи і зниження числа пацієнтів вони змушені шукати нові шляхи розвитку.

Якщо Ви думаєте про відкриття власної стоматології - ми Вам допоможемо. Якщо Ви шукаєте шляхи збільшення прибутковості діючої стоматологічної клініки - ми готові вас підтримати.

Сьогодні нами розроблена спеціальна антикризова програма, яка дозволяє значно знизити витрати і підняти прибутковість вашої стоматологічної клініки.

Особливо важливо, що в своїх рекомендаціях ми спираємося на конкретний досвід численних стоматологий, як успішних, так і проблемних. Ми переконані, що краще вчитися на чужих помилках, ніж на власних, які обходяться набагато дорожче.

Звертаючись до нас за порадою, Ви перш за все гарантуєте себе від помилок, які далеко не завжди вдається виправити.

Уже десятки стоматологічних клінік скористалися нашими консультаційними послугами, сотні докторів-стоматологів працюють за нашими методиками.

З нами Ви ближче до успіху. Удачі вам. До нової зустрічі.

PS Якщо у Вас не виходить приїхати до нас на «живий» майстер-клас або запросити до себе на консультацію, Ви можете скористатися нашими навчальними посібниками. У них дана покрокова програма як по відкриттю стоматологічної клініки, так і по досягненню максимальної прибутковості вашої стоматології.