Навигация по сайту

Популярные статьи

Переадресація

 1. Налаштування переадресації
 2. Масові дії
 3. Порядок переадресацій
 4. 404 Перенаправлення
 5. Імпортування переадресацій
 6. додаткові нотатки
 7. Переадресація не обробляється Sprout SEO

Переадресація дозволяє перенаправляти користувачів і пошукові системи до відповідного вмісту на вашому сайті. Для перенаправлення можна керувати на основі кожного сайту безпосередньо на панелі керування.

Для перенаправлення можна керувати на основі кожного сайту безпосередньо на панелі керування

Sprout SEO підтримує 3 типи переадресацій:

Тип Опис 301 Перенаправити вміст, який постійно перемістився до нового місця 302 Перенаправити вміст, який тимчасово перемістився на нове місце розташування 404 Захоплює запит 404 і дозволяє вручну перетворити URL-адресу 404ing на перенаправлення 301 або 302.

Налаштування переадресації

Кожен Redirect має 4 налаштування, відстежує підрахунок кількості разів його використання та може бути ввімкнено або вимкнено.

Налаштування Опис Стара URL- адреса URL- адреса, на якій жив ваш вміст Нова URL- адреса URL- адреса, де ваш вміст буде використовуватись у майбутньому узгодження в перенаправленнях за допомогою регулярних виразів

Масові дії

Переадресації можна оновлювати за допомогою масових дій, встановлюючи прапорці біля кожного Redirect на сторінці переліку переспрямування. Наразі підтримуються масові дії:

 • Оновити статус увімкнено
 • Оновити статус до вимкнено
 • Метод оновлення до 301
 • Метод оновлення до 302
 • Редагувати (якщо вибрано лише один елемент)
 • Видалити

Переадресація декількох URL-адрес подібною схемою здійснюється за допомогою вибору параметра " Зразки відповідності ". Коли вибрано параметр Match Patterns, ви можете використовувати регулярні вирази в полі Old URL і посилання Capture Groups в полі New Url.

Старий Url - Регулярні вирази Новий Url - Групи Захоплення /old-location/(.*) Нове розташування / $ 1 / старе розташування / (d {4}) / (\ t $ 2

Порядок переадресацій

Переадресацію можна повторно замовити за допомогою перетягування під час замовлення за допомогою параметра Структура на сторінці переліку переспрямування.

Переадресації обробляються зверху вниз, оскільки вони відображаються у вікні «Структура». Якщо два чи більше переадресацій відповідають URL, то найвищим у списку буде той, який має пріоритет у тому, як певний URL перенаправляється.

Переадресації не обробляються, поки Craft не спробує всі інші параметри маршрутизації. Коли сторінка приблизно до 404, Sprout SEO перевірить, чи URL відповідає правилу Redirect і відповідно переміщує речі. Це відбувається між кроком 5 і 6 Craft Маршрутизація правила. Очікування до останнього моменту дозволяє оптимізувати досвід веб-сайту та швидкість сторінки для більшості користувачів, допомагаючи перенаправити будь-яких людей, які намагаються отримати доступ до старих URL-адрес, у потрібне місце.

404 Перенаправлення

Щоб відстежувати та захоплювати 404 перенаправлення, потрібно ввімкнути їх у налаштуваннях Sprout SEO: Параметри-> Загальне-> Log 404 Redirects .

Перенаправлення будуть створені з вимкненим статусом і місцем перенаправлення за промовчанням на вашу домашню сторінку.

Переадресації потрібно буде переглядати та оновлювати вручну, щоб вибрати метод переадресації (301 або 302), місце перенаправлення та включити.

Ви можете переглянути всі 404 Перенаправлення на вкладці Перенаправлення за допомогою фільтра на бічній панелі для '404 - Сторінка не знайдена'.

Імпортування переадресацій

Імпорт Sprout надає утиліту імпорту Sprout SEO Redirect, яка допоможе вам перетворити таблицю Redirects у формат JSON, який можна імпортувати за допомогою Sprout Import.

Щоб використовувати цю функцію:

 1. Створіть таблицю переадресацій із 5 стовпцями:
 • oldUrl (відносний URL)
 • newUrl (відносний URL)
 • метод (301, 302, 404)
 • регулярний вираз (1 або 0)
 • count (0)
 1. Створіть шостий стовпець, щоб об'єднати всі значення перенаправлення в список, розділений комами:
 1. Скопіюйте та вставте список переадресацій, розділених комами, у утиліту допоміжного пристрою SEO Sprout Import SEO
 1. Виберіть "Створити JSON" і скопіюйте вивід на вкладку "Імпорт паролів"> "Імпорт".

додаткові нотатки

301 проти 302 Перенаправлення

Коли ви створюєте Redirect вперше, часто краще створити його як перенаправлення 302, перевірити його, а потім оновити, щоб бути 301 Redirect.

301 Redirect отримує кеш у веб-переглядачі відвідувачів. Єдиний спосіб очистити кеш браузера відвідувачів - попросити їх увійти в браузер і очистити кеш. У випадку, якщо ви опублікуєте невідповідне перенаправлення 301, ви можете запустити сценарій, в якому 100 відвідувачів вашого сайту отримують неправильний URL-адрес, кешований у своєму веб-переглядачі. Навіть якщо ви виправите переспрямування, кожному з цих користувачів потрібно буде очистити кеш браузера, перш ніж старий URL, який вони намагаються отримати, побачить ваше оновлене Redirect. По-перше, перевіряючи перенаправлення як 302 перенаправлення, ви зменшуєте ризик того, що ваші користувачі отримають неправильні URL-адреси, кешовані в їхніх веб-переглядачах.

Sprout SEO забезпечує об'ємну дію елемента, де ви можете оновити групу переадресацій з 302 перенаправлення на 301 перенаправлення після тестування.

Переадресація не обробляється Sprout SEO

Sprout SEO дозволяє керувати перенаправленнями для будь-якої сторінки, яка може призвести до 404. У декількох випадках краю може бути сценарій, коли Craft обробляє запит і не кидає 404 для URI, який ви хочете перенаправити. У цих сценаріях ми в даний час рекомендуємо обробляти ці типи переадресацій за межами Sprout SEO, використовуючи .htaccess, тег {% redirect%} або інший метод.