Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Український фонд Focus Estate Fund купив ТЦ в Польщі і планує його реконцепцію

Опубликовано: 15.01.2019

Інвестиційний фонд Focus Estate Fund купив Park Handlowy Eden (Galeria Eden) в польському місті Згоржелец і має намір інвестувати понад 1,5 млн євро в його реконцепцію.

Продавцем торгового центру, орендною площею 8 500 кв. м, виступив DNB Assets Holdco, а управляючою компанією об’єкта стала міжнародна компанія JLL. Сума угоди не розголошується.

«Приймаючи рішення про покупку, ми оцінили високий потенціал торгового центру з точки зору розташування, а також його відмінні перспективи за рахунок проведення реконцепції і в підсумку істотного збільшення прибутковості», – прокоментував придбання об’єкта керуючий партнер Focus Estate Fund Андрій Козин .

Протягом року Focus Estate Fund спільно з польським партнером з розвитку Młyn Retail Park проведе роботи по розширенню торгової площі до 10 000 кв. м і зміни формату торгового центру на рітейл-парк.

«На відміну від України, рітейл-парки користуються популярністю у покупців і орендарів в Європі. Зазвичай, вони розташовуються на околицях міст і орієнтовані на купівельний попит локальної території. У нашому випадку, завдяки вдалому розміщенню рітейл-парку безпосередньо на кордоні з Німеччиною, ми розраховуємо на значне збільшення потоку покупців з ФРН. Для цього ми і інвестуємо в сучасні архітектурні рішення, які дадуть новий життєвий цикл об’єкту, а за рахунок збільшення торговельної площі залучать більше орендарів», – додав Андрій Козин.

У свою чергу керівник відділу управління нерухомістю і активами JLL Вірджіні де Бере , коментуючи плани з реконцепції, зазначив: «Ми раді, що JLL Property Management був обраний керуючою компанією для Galeria Eden. Ми підтримуємо плани по редевелопменту та розширенню простору всередині центру з метою створення рітейл-парку, який якісно доповнить існуючу пропозицію торгової нерухомості в цьому регіоні».

ТЦ Galeria Eden розташована в складі великого торгового кластера в населеному пункті безпосередньо на кордоні з Німеччиною, поруч з німецьким містом Герліц – великим культурним і промисловим центром країни. Якірними орендарями торгового центру є такі відомі і популярні бренди, як: Jysk, Komfort, Abra Meble, Pepco, Takko Fashion.

Це  друга угода Focus Estate Fund на ринку торговельної нерухомості Польщі. Два роки тому фонд придбав Galeria Sandomierz. Портфель фонду також представлений двома торговими центрами в Чехії .

Довідка. Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на не преміальних об’єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи. У планах фонду – інвестування в розвиток проектів торгової комерційної нерухомості середнього формату на найбільш динамічних ринках Східної Європи в обсязі 50 млн євро протягом наступних 2-3 років.

Читайте також –

Андрей Козин, Focus Estate Fund: Почему компания скупает торговые центры в Европе

rss