Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Умань. Парк «Софіївка» та фонтани «Перлина кохання»

Опубликовано: 13.01.2019

видео Умань. Парк «Софіївка» та фонтани «Перлина кохання»

Умань. Фонтан. Лазерное шоу. Алладин. "Перлина кохання" светомузыкальный с лазерным шоу.

Незабутня прогулянка казковим парком з рідкісною рослинністю, вражаючі краєвиди та заворожуюча гра води та світла — і це лише мала доля того, що на Вас чекає в чарівному місті Умань!16 вересня 2017 17 вересня 2017 1 активний день 380 грн
Я хочу поїхати. Сповістіть мене про нову планову дату поїздки

Умань. Парк «Софіївка» та фонтани «Перлина кохання»

( 6 голосів, в середньому: 3.7 з 5)


Умань. Фонтан. Проф. съемка Лазерное шоу "Перлина кохання" 2018 4К

Програма туру

1-й день.

08:00 Виїзд з Броварів 08:30 Виїзд з Києва М. Лісова (збір біля виходу з метро в напрямку Броварів) 09:00 Виїзд з Києва М. Теремки 12:00 Приїзд в м. Умань до парку «Софіївка» — одного з кращих парків України!

Національний дендрологічний парк «Софіївка» — парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га.


Нове шоу "Чотири стихії" на водному екрані фонтанів "Перлина кохання" в м. Умань

Ми покажемо Вам самі художні куточки, про існування яких знає не кожен мандрівник.

У будь-який час року він знову і знову вабить мандрівників до себе в гості: неспішно гуляти під тінистими кронами дерев, загадувати бажання, кататися на човнах, дихати свіжим вологим повітрям, годувати білок і думати про кохання.

Насолодившись свіжістю водоспадів і мальовничими озерними каскадами, станете свідками історії любові графа Потоцького і його дружини, гречанки Софії.

Вас будуть супроводжувати витончені скульптури античних богів і богинь, а також сюжети «Іліади» й «Одіссеї» Гомера.

Побуваємо в улюблених місцях поетів і романтиків: на Терасі Муз, мосту на острові Анти — Цирцеї і в Китайській альтанці на Скелі смерті.

Вільний час . В парку ви можете пообідати та скористатися додатковими послугами:

катання на човні по підземній річці Ахеронт прогулянка на поромі прогулянка на гондолі виставка «Акванарій» прогулянки в кареті на кінній упряжці та багато іншого. 17:00 Збір групи. Переїзд в центр м. Умань 18:00 Огляд Василіанського монастира

Василіанський монастир, побудований графом Францишеком Потоцьким в 1765 році, відноситься до найстаріших будівель Умані. У володінні монастиря знаходилися два села, школи і келії для проживання служителів, а також міська площа, де стояла церква.

Василіанський монастир — це одна з найстаріших будівель в Умані, він був побудований в 1765 році. До території монастиря входять два селища та міська площа, де стояла раніше церква. За всю історію свого існування монастир виконував ролі: госпіталю, потім там були військові казарми, а у радянські часи тут взагалі була армійська частина. Саме тому його історія вкрай наповнена різноманітними фактами, які не залишать Вас байдужими.

19:00-20:00 Вільний час для вечері. Пропонуємо відвідати кафе: «Пан Кабан» , «Фабрикант» і обов'язково "Chocolate" . 20:00-22:00 Огляд фонтанів «Перлина кохання» .

Струмені води б’ють у супроводі музики та лазерного світла. Це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Основна чаша фонтану на суші із світломузичним шоу та шоу на водному екрані, світло динамічний плаваючий фонтан на Осташівському ставу…

Фонтани «Перлина кохання» — це неймовірних масштабів світломузичний комплекс на суші і на воді, який увійшов до трійки найбільших в Україні. Ми гарантуємо, що Ви будете нереально вражені світломузичним шоу — це варто побачити!

22:00 Збір групи. Виїзд до Києва.

2-й день.

01:00 Приїзд до Києва (Броварів)

У вартість входить

Переїзд комфортабельним автобусом Страхування пасажирів на час перебування в автобусі Супровід керівника групи по всьому маршруту

До вартості не входить

Вхідний квиток до Софіївського парку (70 грн.) Екскурсія та вхідний квиток до монастиря (20 грн.) Особисті витрати

В турі ми відвідаємо: '1 пам'ятку

Увага : Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)

Пропонуємо переглянути

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі

rss